Премини към съдържание

Търся си Колт-че


Valio

Препоръчано мнение

Колеги от скоро време си търся колт-че и се загледах в Мобилето. Според вас колата става ли ? или да чакам новия внос и тогаз да си купя ??? http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо е 75 конски сили а не 80, модела 1,3 не се прави с ел. огледала (вижда се и на този от снимката че няма) и километрите са му реални друг път. Само като му гледам на снимката цвета на спирачната течност каква е черна си личи че тази кола е карана бая. Ако си и навит задължително отиди в БалканСтар да ти я закачат на компа да видиш "реалните" километри.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо е 75 конски сили а не 80, модела 1,3 не се прави с ел. огледала (вижда се и на този от снимката че няма) и километрите са му реални друг път. Само като му гледам на снимката цвета на спирачната течност каква е черна си личи че тази кола е карана бая. Ако си и навит задължително отиди в БалканСтар да ти я закачат на компа да видиш "реалните" километри.

Успех!

Мерси за отговора реших да чакам новия внос Септември... Може ли да ми кажите какво трябва да гледам при покупка на КОЛТ , че да незема някои трошляк и по какво може да се познае че колата е блъскана.Мерси за отговорите отново :icon_thumbup: много ще ми помогнете
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в този форум има отговори на какви ли не въпроси, които са тормозели всеки един от нас от откриването му. Моля използвай търсачката и ще се изненадаш колко информация ще намериш. Ето тема, в която се обсъждат неща които те вълнуват: :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е също така къде се намира ABS-а?

Моята е GLS и няма такъв, мисля че 1.3 по принцип няма такава система, изхождам от това, че в книжката никъде не е опеменато за такава екстра, а може и да греша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
Колеги от скоро време си търся колт-че и се загледах в Мобилето. Според вас колата става ли ? или да чакам новия внос и тогаз да си купя ??? http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details

.................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е също така къде се намира ABS-а?

Моята е GLS и няма такъв, мисля че 1.3 по принцип няма такава система, изхождам от това, че в книжката никъде не е опеменато за такава екстра, а може и да греша.

Моята е 1,3 от 99'-та година и има ABS. На едната клема на акумолатора има зачачена кутийка с бушон, върху която пише "ABS".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите! Взех си Колт4е 97-ма 1.3 незнам само дали е 8в или 16в на 70 000 км реални от Италия много запазена само броните бяха малко одраскани че сега ще ги пребоядисвам по късно ще постна и снимки :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите! Взех си Колт4е 97-ма 1.3 незнам само дали е 8в или 16в на 70 000 км реални от Италия много запазена само броните бяха малко одраскани че сега ще ги пребоядисвам по късно ще постна и снимки :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Ийй, 10 година а само 70000 км, от Италия, като знам как въртят там - минимум 2000 за месец...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора на прецаканите!

И моята беше на 78 000 а се оказа на 300 000.

Също от Италия и GLS 1299 кубика

Няма двигател от тази година да е 1.3 и да е с 8 или 16 клапана.

4G13(Двигател) поставян на CJ1A(Рама) е с 12 клапана (по 3 на цилиндър)

Със здраве да си го караш!

Дано наистина е на тия километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора на прецаканите!

И моята беше на 78 000 а се оказа на 300 000.

Също от Италия и GLS 1299 кубика

Няма двигател от тази година да е 1.3 и да е с 8 или 16 клапана.

4G13(Двигател) поставян на CJ1A(Рама) е с 12 клапана (по 3 на цилиндър)

Със здраве да си го караш!

Дано наистина е на тия километри!

Километрите са реални и аз невярвах , като взех колата имаше 5 еднакви гуми yokohama в добро състояние , външния вид имаше малко забележки по броните че сега ще ги пребоядисвам.... искам само да попитам колко бензин гори в градско и задължително ли е да слагам газова ? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Километрите са реални и аз невярвах , като взех колата имаше 5 еднакви гуми yokohama в добро състояние , външния вид имаше малко забележки по броните че сега ще ги пребоядисвам.... искам само да попитам колко бензин гори в градско и задължително ли е да слагам газова ? :mitsu-smiley:

 

Значи човек, това което ще ти кажа си е лично мое мнение...Не си прави гаргара с колата и не и слагай газ! Карай си на бензин :) А до това колко ще ти гори...ако не минаваш 3000 оборота ще си ок :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора на прецаканите!

И моята беше на 78 000 а се оказа на 300 000.

И това как точно го разбра. Нали се сещащ че тук няма превъртане на километраж, просто я връзват на стенд, флашват компютъра и ти пишат толкоз километри колкото искат. Мен ми е ясно че от косвени неща може да се разбере че кола не е на 100000 а на 200 000 км, но няма как да си сигурен за точните километри при всички случаи ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Добре дошъл в отбора на прецаканите!

И моята беше на 78 000 а се оказа на 300 000.

Също от Италия и GLS 1299 кубика

Няма двигател от тази година да е 1.3 и да е с 8 или 16 клапана.

4G13(Двигател) поставян на CJ1A(Рама) е с 12 клапана (по 3 на цилиндър)

Със здраве да си го караш!

Дано наистина е на тия километри!

 

Коко, ще я продаваш ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коко, ще я продаваш ли?

Е ми да ти кажа чесно не ми се продава въпреки всички неволи които ми се случиха с тази кола, защото определено има още доста живот в нея.

Ако имаш нещо на впредвит сподели.

Остава да сложа една добавчица в масалцето на скоростите и вече почти не oстана какво да правя по тая кола.

Цецо ми каза че въпреки че е карана душмански много ще мога да я ползвам много дълго още.

След неговат намеса сега колата върви като :plane: и разхода на гориво спадна чувствително.

Big Boss Изказвам своите благодарности за това , че ме изпрати при този човек!

Тои наистина разбира от :mitsu-smiley: въпреки че е малко странна птица!

Сори за :spam: :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точните километри едва ли ще можеш да научиш (нека компетентните да се изкажат)...Но според мен ако има компресия колата, километрите не те валнуват...да ти варви и да те кара пък има ли значение на колко е? Пък и няма да умираш с нея...Карай си я съв здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точните километри едва ли ще можеш да научиш (нека компетентните да се изкажат)...Но според мен ако има компресия колата, километрите не те валнуват...да ти варви и да те кара пък има ли значение на колко е? Пък и няма да умираш с нея...Карай си я съв здраве!

М да много мъдро и правилно мнение!

Километрите и годините не са от значение.

Важно е състоянието на автомобила.

Има коли на 5 г. смазани от каране и никога нищо непипано по тях, а има и други на по 25г. изглеждащи като кукли (потдържани)

Всичко зависи от собственика преди това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...