Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пазара за Lancer-и в момента


mita6kiL

Препоръчано мнение

Цената е за допълнителните магарета, човека от обявата го е обявил - 143 + 30 ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чувам противоречиви мнение за тази система за смазване на клапаните. Според някои не е нужна и не променя нещата особено според други е нужна. Като цяло не вреди така, че е хубаво да го има.

 

Някои двигатели имат нужда от такава система, други не. Този има нужда.

 

П.П Поглеждам към дизелите, защото са с по 3-4хил. по-евтини от бензинките 1.8. А като сложа и газово(карам около 25хил. на година и се налага) нещата отиват нагоре.

 

BDW, вчера си засяках разхода на газ - 12.8 литра газ на 100 км градско каране, което ме устройва екстра. Превключва на газ много бързо, около минута и половина.

 

Не знам защо са тези надути цени на почти 10 годишен лансър 1.8 бензин.

 

Според мене просто защото това е една много хубава кола.

Редактирано от Edor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е за допълнителните магарета, човека от обявата го е обявил - 143 + 30 ....

а това http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478888016728406&slink=317c69 ? :icon_dance: За 17 бона отивам към по-висок клас кола.

 

BDW, вчера си засяках разхода на газ - 12.8 литра газ на 100 км градско каране, което ме устройва екстра. Превключва на газ много бързо, около минута и половина.

Да, излиза по-евтино с около 5лв на 100км, но цените на дизеловите двигатели са с доста по-надолу от бензините. Вижте тази красавица http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11491750253856420&slink=317mxl

 

В дилема съм, много ми харесва Лансъра, но тези с 15к+ леко са се изхвърлили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек, дизел на около 200к е за пред основен ремонт. Сърбах попарата на една такава Мазда 6 дизел. Търси бензинка на по-малко километри.

 

Моят Лансер мисля да го продавам тази година, колата е 1.8 бензин на 65000 км (да, реални са тези км) и за по-малко от 17к няма да я обява.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тези километри си заслужават 17-те хиляди. Но както виждаш онези са минимум по 200к.

Ако кажеш, че твоята е седан и ръчка сериозно ще се замисля дали да те изчакам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тези километри си заслужават 17-те хиляди. Но както виждаш онези са минимум по 200к.

Ако кажеш, че твоята е седан и ръчка сериозно ще се замисля дали да те изчакам :D

Да, такава е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиши в форума когато се решиш. Аз ще продължа да се оглеждам през това време. Но нищо от предлаганите в момента не си заслужава особено.

Не ми се иска дизел много и може да се огледам за друга кола като цяло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов съм тук и моля за мнение! Тази кола от Търново ми хвана окото. От там съм и ходих и я гледах на място. Единственото което открих за нея е Това тук. Какви са ви мненията за този мотор? Чудя се дали е възможно поставянето на газова уредба и каква да бъде. Благодаря на всички, които ще се включат... и се извинявам ако съм объркал нещо - нов съм тук. Благодаря!

Редактирано от Layman
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов съм тук и моля за мнение! Тази кола от Търново ми хвана окото. От там съм и ходих и я гледах на място. Единственото което открих за нея е Това тук. Какви са ви мненията за този мотор? Чудя се дали е възможно поставянето на газова уредба и каква да бъде. Благодаря на всички, които ще се включат... и се извинявам ако съм объркал нещо - нов съм тук. Благодаря!

 

Здравей колега, имам колт4 със същия мотор 4G92 на 440000км. Мотора е много здрав и за колтовото купе си е доста добре напаснат /на 4х4 незнам как ще е/. Моят е с обикновенна газ и съм изминал над 100000км. след газифицирането му. Като цяло гледай колата да няма ръжди, иначе другите части са с поносими цени, говоря за окачване, съединител та дори и обслужване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте! Мисля да закупя този автомобил:

http://m.mobile.bg/details/11495252052614448

Каквито и да е съвети преди да го закупя ще са от полза...

 

Двигателя работи добре. Няма ръжда. Малко е с деруги по интериора но се търпи. Как ви се струва цената?

Имаше малко нагар по алспуха, но може да е от многото палене на едно място. Още не съм я прекарал през диагностика.

 

Ако може и еди сервиз да ми препоръчате, и като информация какво може да се изпусне при диагностиката?

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво става купи ли си Мицу вече? Аз пък си купих мин.година от България докарано от Германия 1.8 143 CVT....,кутия...страхотен автомобил и много здрав и евтин за поддръжка...е малко е мудна тази CVT кутия и погорва повечко, но аз съм много доволен! Здрава машинка обслужих я за 200лв...сега извинявай ма за 2008г автомобил...я обслужи едно ТДИ и то да е 2008г. Имам и спейс стар също много здрава кола...но в Лансера всеки път като седна в нея изпитвам някаква еуфория...за такава кола съм си мечтал от дете.. От на Макинен победите...е мойта не е ЕВО,но е страхотен автомобил....а съм сменил доста коли и доста японци....по здравина за сега се доближава до тойота корола 92-97г 4EFE това е доказано най-здравата кола за всички времена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво става купи ли си Мицу вече? Аз пък си купих мин.година от България докарано от Германия 1.8 143 CVT....,кутия...страхотен автомобил и много здрав и евтин за поддръжка...е малко е мудна тази CVT кутия и погорва повечко, но аз съм много доволен! Здрава машинка обслужих я за 200лв...сега извинявай ма за 2008г автомобил...я обслужи едно ТДИ и то да е 2008г. Имам и спейс стар също много здрава кола...но в Лансера всеки път като седна в нея изпитвам някаква еуфория...за такава кола съм си мечтал от дете.. От на Макинен победите...е мойта не е ЕВО,но е страхотен автомобил....а съм сменил доста коли и доста японци....по здравина за сега се доближава до тойота корола 92-97г 4EFE това е доказано най-здравата кола за всички времена.

 

Здравей!

Ако питаш за мен, да. :)

И на мен си ми беше мечта! Иначе взех друга, на същата цена.

https://goo.gl/photos/vyhxh98qt6rNyRaYA

Интериора беше по запазен, има още един комплект гуми. Лети джанти, каско още някой месец. Купувана е от бг 180х.км. А и имах съмнения за другата относно задно дясно колело, чуваше се шум. Бях капарирал сивата, но мисля че загубата си струваше...

Върви супер, вчера направих едно пътешествие, Пловдив-София-Гоце Делчев-Велинград-Пловдив и ми даде среден разход 5.2. Като се има предвид и планинския път мисля че е добре. Единственото ми притеснение е един шум който се чува отзад като съм в ляв завой с по-голямо центрубежно ускорение. Чува се шум и вибрация, не съм и барал нищо и е възможно да е от баланса. Взех я на доверие без преглед и сега мисля да отида в оторизиран сервиз и да направят пълна диагностика да видим какво ще изплува.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм си взел. Започнах да се разколебавам за Лансър. Изглеждат ми скъпи за това което предлагат или не предлагат. Вътре не е кой знае какво, липсва шумоизолация.

Има един добър на пръв поглед - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11496607399728570&slink=3wcwh4 , но бих проявил интерес към него ако е с 2 бона надолу.

Гледам и за Хонда Акорд и също за някои немски които са по-нови и с повече екстри за същите пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един добър на пръв поглед - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11496607399728570&slink=3wcwh4 , но бих проявил интерес към него ако е с 2 бона надолу.

 

Този наистина изглежда добре,плашан е на Балканстар над 40 000 лв,преди 9 години.Провай го, ако не ти свали 2 бона,питай може пък да ти го подари,знаеш ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...