Премини към съдържание

Избор на зимни гуми за Mitsubishi Outlander 2005


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Предстой ми да си закупя гуми за сувчето.

 

За сега съм се спрял на: aeolus

 

http://www.aeolustireamerica.com/products/winter-tire-aw03

 

Има ли някой коментар по темата :)

 

С Уважение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от интерес пуснах в гугле-то: зимни гуми аеолус мнения и според мен, защо не дадеш още някой лев да ти е мерна главата. до миналата зима търкалях едни бриджстоун-блисак /дот5005, от като е купена колата/ и да ти кажа държаха добре на сняг и лед. виж нещо в по-горния клас за да го търкаляш поне 5-6 години.

пс. днес сменях на служебната и с изненада установих, че дот-а е само 2006, самата кола е 2005г.

поздрави и успех с покупката!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми си купи такива миналата година - летни, едната вече се изду. Дай още малко пари и си вземи нещо читаво, аз си мисля, че точно с това компромиси не трябва да се прави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Купих си dayton-чета :)

Bridgestone ги притежават.

 

Усмивки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм решил да взема Lassa Snoways 3, 215 60 16 XL - стандартният размер, дават ми ги за 130лв бройката с безплатен монтаж и реглаж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....с гумите шега не бива, особено за зимни гуми, където сигурноста е най важна, а това се пада почти 100% на гумите.....разликата м/у Ласа,Дайтони, Дебици и т.н. в цената не е толкова голяма, така че поне за зимата не е лошо да си имате много добри гуми......моите са Бриджстоун МН-В1 и са ме спасявали в почти неспасяваеми ситуации,за части от стотната, в които мозъка ти вече се отказва да прави нещо и очаква удар,но това не се случва......ова го отдавам на гумите.....За разлика от летните, които са пълна пародия - Нексен,за по 190 лв./бр......размера е 265/60/18....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....с гумите шега не бива, особено за зимни гуми, където сигурноста е най важна, а това се пада почти 100% на гумите.....разликата м/у Ласа,Дайтони, Дебици и т.н. в цената не е толкова голяма, така че поне за зимата не е лошо да си имате много добри гуми......моите са Бриджстоун МН-В1 и са ме спасявали в почти неспасяваеми ситуации,за части от стотната, в които мозъка ти вече се отказва да прави нещо и очаква удар,но това не се случва......ова го отдавам на гумите.....За разлика от летните, които са пълна пародия - Нексен,за по 190 лв./бр......размера е 265/60/18....

 

Както е казал DJ зимната гума трябва да е на ниво! Ясно е ,че не са малко парите да се инвестира в 4 нови гуми например но ,като се замисли човек понякога точно гумата те спасява от беля.Преди да си взема зимни гуми доста рових за втора ръка но според мен цените на читава гума втора ръка са НЕНОРМАЛНО високи !Които има възможност да не прави компромис с гумите :) Аз пинина го обух с Syron everest suv 215/65/R16 за момента не са влизали в боя но нали очакваме снега скоро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...