Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Комфорт модул


san4o pansa

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Има ли Каризми с комфорт модул?

И има ли вероятност да сложа такъв на старата дама?

1.8 115кс '97

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на колта съм си монтирал такъв модул още преди 10 години като го купих. Струваше ми 50 лв. Голямо удобство е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на колта съм си монтирал такъв модул още преди 10 години като го купих. Струваше ми 50 лв. Голямо удобство е!

Градски,ще се радвам ако ми помогнеш с начинанието...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски,ще се радвам ако ми помогнеш с начинанието...

 

Извинявам се само, че май не се изразих правилно. Под монтирал съм си, имах в предвид че съм платил на алармен техник да ми го монтира :icon_blush: Мога да намеря телефона на човека който ми го е монтирал тогава, и на една корола монтира...но мисля, че всеки алармен техник ще ти свърши работа...

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те,Емо.Движа се по цял ден из града,ще разпитам,поне знам колко горе-долу струва удоволствието!

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,днес питах в едно ателие за авто аларми и т.н.

Останах потресен.Първо човека ме обиди като реши че карам Голф :icon_doh:

Процедурата се оказа прекалено трудоемка и доходоносна за тях...

Около 400лв...

Няма да коментирам нищо друго.Ако може да ме насочиш към този човек,при който ти е излязло 50лв,Емо

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Xaaaхаааааа, как 400 лв. ?!?! :D

 

Модула за две стъкла 20 лв. Първия срещнат сайт от гугъл.

 

Виж и тази тема --> http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=25751

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:link: Вальо - 088 575 0046

Откъде съм взел тел., ако пита?Колега от форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Откъде съм взел тел., ако пита?Колега от форума?

 

Ми да :) Той едва ли ще се сети кой съм...Ходил съм 5-6 пъти при него но с различни коли :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро,

мисля, че става въпрос за добавка към алармата, а не комфорт модул... и не към всяка аларма може да се добави този модул.

Ако греша и става въпрос за комфорт модул... Искам и аз :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално комфорт модула който на мен ми е монтиран, както и на колата на баща ми (корола) мисля, че може да работи с абсолютно всяка аларма. Дори мисля, че може да бъде прикачен към самото централно заключване. Голямо удобство е! Има само един минус...Като се кача в колата на жената, редовно я забравям с отворени стъкла :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Милениум и преди година, като попитах, ми отговориха, че неможе да се монтира на моята. Вярно, че технологийте се развиват и че алармата ми е на около 10 години, но при мен не става :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Милениум и преди година, като попитах, ми отговориха, че неможе да се монтира на моята. Вярно, че технологийте се развиват и че алармата ми е на около 10 години, но при мен не става :(

Какво означава Милениум?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля, че трябва да става, като се направи да взема сигнал от централното....Реално мисля, че комфорт модула има собствено захранване 12в. Свързва се към моторчетата на стъклата. И се управлява. Като се свързва така, че когато дадеш ключа на контакт, модула спира да играе роля.

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля, че трябва да става, като се направи да взема сигнал от централното....Реално мисля, че комфорт модула има собствено захранване 12в. Свързва се към моторчетата на стъклата. И се управлява. Като се свързва така, че когато дадеш ключа на контакт, модула спира да играе роля.

 

 

Тези неща не ги разбирам, казаха че неможе и се примирих с това :)

 

А иначе, ако може да се вземе комфорт модул като екстра, а не като добавка към алармата, ще е страхотно, тъй като той не осигурява само вдигането на стъклата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не те разбирам. Комфорт модула си се продава като такъв, и няма общо с алармите. Както може да си купиш машинки и модул за централно заключване. Можеш да си купиш и аларма. Естествено всичките се свързват да работят взаимно, но са си отделни компоненти и можеш да сложиш това което искаш. Реално ако имаш малко познания, можеш и сам да си ги монтираш тези неща...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...