Премини към съдържание

Какво масло да сипя на звездичката?


n1k3r

Препоръчано мнение

Предварително се извинявам за темата тъй като е писано предполагам доста пъти по този въпрос. Но при мен въпроса е специално за зимния период какво масло е по подходящо ? Тъй като в други теми съм чел 500000 мнения и накрая не мога да взема решение. Предполагам, че ще ми кажете 10/40 но синтетика или полусинтетика да е? Става въпрос за Спейс стар 1.9 DID 2001г.

Другия ми въпрос е, че ми предстой смяна на ремъци и ролки. Кои са нещата точно които се сменят там ? Тъй като ми е доста наложително да го направя в най скоро време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тъй като вече съм си намерил масло и всичко останало. Ще може ли да кажете дали има нещо особено при смяната на горивния филтър и или направо да ми дадете линк към стара тема. Търсих такава тема но аз нещо не видях да има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

ТРЯБВА ДА ГО СВАЛИШ ЦЕЛИЯ ПЪРВО ОТКАЧИ МАРКУЧЕТАТА И ПОСЛЕ ГО СВАЛИ ЗАЩОТО ВЪТРЕ В ЧАШКАТА КЪДЕТО СЕДИ ФИЛТЪРА Е МНОГО МРЪСНО НИЩО СЛОЖНО МАРКУЧЕТАТА СЕ СВАЛЯТ СЪС ЗАВЪРТАНЕ И ИЗЛИЗАТ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо е нужно колега @ vanio68 да пишеш с толкова големи букви? В интернет средите това се счита за крещене. При разговор между възрастни, това не е нужно.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо е нужно колега @ vanio68 да пишеш с толкова големи букви?

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Защото със ситни букви няма кой да му повярва, че точно пък Тотала е много хубав, дето има поне 16 официални вносители .:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ТОТАЛ-5W40-МНОГО Е ДОБРО АЗ КАРАМ С ТАКОВА И СЪМ ДОВОЛЕН

 

Аз пък гледам в долния ляв ъгъл на тубата за краварката. Няма ли я там не купувам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам в долния ляв ъгъл на тубата за краварката. Няма ли я там не купувам.

 

Какъв е този термин колега "краварката", не му разбрах значението?

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е този термин колега "краварката", не му разбрах значението?

Поздрави

 

:D Рекламата за "маслото с краварката". Deutsche markenbutter :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...