Премини към съдържание

Ударих каризмата


Препоръчано мнение

Здравейте приятели днес имах такава неприятна случка, едни хлапета подгонили един кон и аз го ударих, вследствие на това имам счупено предно стъкло, накривен таван,счупен десен фар,огъната леко броня,накривен преден капак, та въпросът ми е кое може да се изправя и кое да търся като резерна част (евентуално втора ръка) с ербеците нямам проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна случка... :icon_hmm:

Предполагам си се обадил на застрахователите и трябва да минеш оглед!

За изправяне... зависи какво е ударено и колко...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна случка... :icon_hmm:

Предполагам си се обадил на застрахователите и трябва да минеш оглед!

За изправяне... зависи какво е ударено и колко...

 

 

Целия удар го пое таванът и вратите трудно се затварят, чудя се как се изправя таван?Другите неща могат да се сменят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Целия удар го пое таванът и вратите трудно се затварят, чудя се как се изправя таван?Другите неща могат да се сменят.

Сменя се и тавана................продава се като отделен детайл..................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ми казаха че е по добре таванът да се сменя.Вчера гледах в мобиле.бг че продават каризма на части, но уви днес я няма вече обявата,как можах да не взема тела му :( пишеше че е седан но не мисля че таваните щяха да са различни...(моята е хечбек)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ми казаха че е по добре таванът да се сменя.Вчера гледах в мобиле.бг че продават каризма на части, но уви днес я няма вече обявата,как можах да не взема тела му :( пишеше че е седан но не мисля че таваните щяха да са различни...(моята е хечбек)

Таваните са различни на седан и хечбек.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги като пусках темата съм объркал за фара трябва ми ляв фар с мигач, ако някой има нещо в предвид да пише ще почерпя :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи от къде си пазариш части. Моята я докараха ударена и търся ляв калник, ляв мигач, предна броня и капак за интеркулера. Ако намеря нещо като за теб ще свиркам. Айде късмет......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги като пусках темата съм объркал за фара трябва ми ляв фар с мигач, ако някой има нещо в предвид да пише ще почерпя :icon_thumbup:

 

 

Здравей колега, съжалявам за непритностите с :mitsu-smiley: , дано бързо да го възстановиш. Всъщност искам да те питам нещо. Понеже пишеш, че ти трябва фар - на мен пък ми трябва една част от фара. Става дума за пластмасовия кръгъл капак който затваря фара от задната му страна - като го няма /както е при мен/ се виждат всички цокли на крушките и са открити. Че този капак ако го имаш - мога да го купя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Здравей колега, съжалявам за непритностите с :mitsu-smiley: , дано бързо да го възстановиш. Всъщност искам да те питам нещо. Понеже пишеш, че ти трябва фар - на мен пък ми трябва една част от фара. Става дума за пластмасовия кръгъл капак който затваря фара от задната му страна - като го няма /както е при мен/ се виждат всички цокли на крушките и са открити. Че този капак ако го имаш - мога да го купя.

имам каризма на части обади се 0887706580 в mobile.bg винено има снимки етоти още снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели днес имах такава неприятна случка, едни хлапета подгонили един кон и аз го ударих, вследствие на това имам счупено предно стъкло, накривен таван,счупен десен фар,огъната леко броня,накривен преден капак, та въпросът ми е кое може да се изправя и кое да търся като резерна част (евентуално втора ръка) с ербеците нямам проблем.

Обадисе на 0895623404 има части втора употреба за Каризма. Фирмата Auto VG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте приятели!

Каризмата почти е готова,не се налагаше смяна на тенекии всичко се изправи,с изключение на стъкло,фар,мигач, но сега изникна един досаден проблем!!

След удара с този кон извикахме пътна помощ защото бях без стъкло и нямаше да мога да карам.Този от пътна помощ повдигна предницата на колата с крик за да я качи на колесара,закарахме я в един сервиз и я оставихме. на другия ден се наложи да я местя в друг сервиз в града и реших на ход, но при оит да включа на първа установих,че ги няма скоростите с изключение само на пета скорост??!!! много странно...не можеш да включа на друга скорост но въпреки това я подкарах на пета и нямаше никакви проблеми(т.е нищо не скърцаше, виеше и т.н) тенекеджията се съмняваше че може би е затисната някоя щангичка, но след като я огледа каза че няма никакво затискане или усукване по щангите, та сега се чудя от какво може да е станало?и какво трябва да се прави??дали трябва да се отваря скоростната кутия и да се сменя нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..................на другия ден се наложи да я местя в друг сервиз в града и реших на ход, но при оит да включа на първа установих,че ги няма скоростите с изключение само на пета скорост??!!! ..................

 

не влиза скоростния лост, или влиза, но задейства само 5-та предавка??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..................на другия ден се наложи да я местя в друг сервиз в града и реших на ход, но при оит да включа на първа установих,че ги няма скоростите с изключение само на пета скорост??!!! ..................

 

не влиза скоростния лост, или влиза, но задейства само 5-та предавка??

 

 

Не влиза скоростния лост на никоя предавка освен на 5-та, примерно опитвам на първа и сякаш лоста опира някъде..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Не влиза скоростния лост на никоя предавка освен на 5-та, примерно опитвам на първа и сякаш лоста опира някъде..

Аз поне нищо не разбирам от скоростни кутии,но ако ти трябват още части аз имам цяла каризма в движение 1.8 гди само че е с десен волан,ако те интересува пиши ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз поне нищо не разбирам от скоростни кутии,но ако ти трябват още части аз имам цяла каризма в движение 1.8 гди само че е с десен волан,ако те интересува пиши ми.

 

 

Извинявайте, забравих да кажа, че Каризмата отдавна е "излекувана" срещу скромна сумичка:icon_thumbup: моля lock на темата!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...