Премини към съдържание

Поставяне на ГИ


tito86

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

Обмислям поставянето на ГИ.

Можете ли да ми препоръчате сервизи в София, където да се случат нещата без да имам драми след това.

 

Колата е Галант Аванс 2.5 V6 163hp 2001г. Автомат

 

Благодаря предварително!

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Теми за газов инжекцион има достатъчно. Бих ти препоръчал Иво Ленков, регистриран е тук. С негов ГИ съм навъртял 80 хил. и не съм го посещавал, освен за филтър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само недей да ходиш в BRC - София ! Че ще си оставят ръцете ! Като марки газови инжекции - Romano , Landi-Renzo, BRC, - Италия, а ако намериш на сносна цена (дори и втора ръка)Prins - холандска е и се смята за краля на газовите уредби :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Теми за газов инжекцион има достатъчно. Бих ти препоръчал Иво Ленков, регистриран е тук. С негов ГИ съм навъртял 80 хил. и не съм го посещавал, освен за филтър.

Здравей Колега,

знам че има много теми и поради този факт малко се обърках и реших да обновя информацията:)

Благодаря за препоръката, ще събера още мнения преди да се хвърля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето където и другаде да отидеш освен при Иво ,ще е загуба на пари и време. Направил е доста такива коли и не виждам смисъл някой друг да измъчи колата ти - както се случи при мен. +1 Иво и от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При Иво ще е единствено електрониката няма да сложа на романо че много ми идват парите предвит че и взех по скъп галант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е затова после ще се бръкнеш х2 - рейка, редуктор, ходене по майстори, висок разход...по добре отдели пари и да ти се сложи каквото трябва. Икономията е майка на мизерията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми питах го, каза че и с тази електроника няма да имам ядове уж. 1400лв е все пак тази газова не е 800

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти да не взе този габровския Галант дето Илия беше беше пуснал обява в раздела 'продава' на форума ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така е ОК, аз разбрах че при Иво ще сложиш само електрониката :)

Добрия ГИ според мен е 90% редуктор и дюзи + този който ти го монтира да чува петела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така е ОК, аз разбрах че при Иво ще сложиш само електрониката :)

Добрия ГИ според мен е 90% редуктор и дюзи + този който ти го монтира да чува петела.

А не не, всичко при Иво слагам, всички елементи са на романо само електроника е друга италианска марка.

Който и да питах, всички към него ме насочиха, явно има защо:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, преди седмица сложих при Иво поредното LPG за което говорите - 1 ден и много добра настройка, след 1000 километра следва диагностика и фина настройка.

Имате 2 варианта (и двата са при него - просто Галантите ги познава перфектно):

1. Ако имаш OBD - слагаш Romano OBD Max (ок. 1650 лв.)

2.Ако нямаш OBD - слагаш GGS с компоненти Romano (ок.1200 лв.)

 

Като резултат и в двата случая получаваш много добър ГИ с максималнит възможности за твоя автомобил с перфектен сервиз и обслужване. Просто Иво си знае работата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми питах го, каза че и с тази електроника няма да имам ядове уж. 1400лв е все пак тази газова не е 800

След икономиите с плътния маховик, не си ли извади поука, че икономията е майка на мизерията .:)

Слагай си каквато трябва електроника, за да не се налага после да я сменяш и да стане от 1400 на 2 бона инжекциона .

Човек е хубаво да се учи от грешките на другите, ти от собствените си грешки не щеш да си взимаш поука .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

аз съм с газов инжекцион PRO-GAS, компютъра е TAMONA както и MAP-a, инжектори и редуктор LOVATO, бутилка на мястото на резервната гума и зарядно при капачката на бензина, мисля към 1200лв беше целия сетъп и вече над 40к км никакви проблеми, монтирана е в Карлово, но не мисля че и тук в сервиза на про-газ биха имали проблем с поставянето на газовото, не виждам какво му е сложното на галанта та трябва да е с уредба за 1600лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа е и при мене. Тамона TG-Stream с редуктор Томасето и дюзи Раил. Монтажа мое дело. Никакви проблеми. Навсякъде чета всички потребители много разбират и все скъпо слагат. Имам постоянен поглед върху 5 различни (2 галанта и 3 други японеца) автомобила с Тамона TG-Stream. Чудесно работят всички. Сега пак някой който няма Тамона ще каже "да ама туй.... да ама онуй..." ами давайте си парите за Италианска електроника. Само как звучи ,а ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти да не взе този габровския Галант дето Илия беше беше пуснал обява в раздела 'продава' на форума ? :rolleyes:

Да него взех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа е и при мене. Тамона TG-Stream с редуктор Томасето и дюзи Раил. Монтажа мое дело. Никакви проблеми. Навсякъде чета всички потребители много разбират и все скъпо слагат. Имам постоянен поглед върху 5 различни (2 галанта и 3 други японеца) автомобила с Тамона TG-Stream. Чудесно работят всички. Сега пак някой който няма Тамона ще каже "да ама туй.... да ама онуй..." ами давайте си парите за Италианска електроника. Само как звучи ,а ?

Това ми е първата бензинова кола и нямам никакви наблюдения върху газаджийте, така че се доверявам на всеобщото мнение във форума, особено това на Dj-я!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да него взех :icon_thumbup:

 

 

 

Еййй да ти е честит ! Страхотна машина си напипал ! Аз като я видях обявата ми останаха очите в тази кола - много красива и гледана ! Да си я караш със здраве и да си я пазиш и гледаш като предния собственик ! :rulez: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След икономиите с плътния маховик, не си ли извади поука, че икономията е майка на мизерията .:)

Слагай си каквато трябва електроника, за да не се налага после да я сменяш и да стане от 1400 на 2 бона инжекциона .

Човек е хубаво да се учи от грешките на другите, ти от собствените си грешки не щеш да си взимаш поука .:)

Марио, ти ме преследваш като сянка човек! Според мен важно е кой ти я слага газта от колкото това че електроника е еди кфа си.

Пак казвам, че Иво каза че и с нея няма да имам проблем. Ако беше казал "Ей ако искаш само да си свиркаш, бръкни се още 300лв"

Проблема ми е че съм прекалено доверчив, дано този път да няма дертове!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй да ти е честит ! Страхотна машина си напипал ! Аз като я видях обявата ми останаха очите в тази кола - много красива и гледана ! Да си я караш със здраве и да си я пазиш и гледаш като предния собственик ! :rulez: :drive:

Има и на нея какво да и се пипне, но са дреболии. Ако трябва да съм искрен за тези пари трябваше да е перфектна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марио, ти ме преследваш като сянка човек! Според мен важно е кой ти я слага газта от колкото това че електроника е еди кфа си.

Пак казвам, че Иво каза че и с нея няма да имам проблем. Ако беше казал "Ей ако искаш само да си свиркаш, бръкни се още 300лв"

Проблема ми е че съм прекалено доверчив, дано този път да няма дертове!

С грешни впечатления си, изобщо не те преследвам, :) само те подсещам да не повтаряш стари грешки .

Той и Пепи беше ти казал, че няма да имаш проблеми, ама накрая аз се оказах прав .

Дано наистина да нямаш дертове, :good: че гледам вече си направил избора и е късно да коментираме повече по темата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да не отварям нова тема, може ли някой да каже къде да отида за инсталирание на газов инжекцион във Варна? Мисля да купувам Галант от един колега във форума другия месец и ще му слагам газово, та ме интересува на кого да се доверя. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С грешни впечатления си, изобщо не те преследвам, :) само те подсещам да не повтаряш стари грешки .

Той и Пепи беше ти казал, че няма да имаш проблеми, ама накрая аз се оказах прав .

Дано наистина да нямаш дертове, :good: че гледам вече си направил избора и е късно да коментираме повече по темата .

Еми дано да нямам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...