Премини към съдържание

Течащ воден радиатор


Aardwolf

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

днес видях неще, което хич не ми хареса...

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/661/D10tsD.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/673/54Euj4.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/537/9xAGmg.jpg

 

 

Въпрос: Трябва ли да сменям целия радиатор заради това или се сменя само тази част от горе?

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специaлно нa гaлaнтa не ми се беше случвaло но преди години имaх мaздa 626 и също нa плaсмaсaтa ми се появи пукнaтинa и в един сервиз кaзaхa че се опрaвяло е aз се съглaсих сменихa пaрчето зaлепихa го нa питaтa и кaзaхa готов си плaтих 70лв и си тръгнaх.

Нa следвaщия ден от търново до софия жегa стрaшнa и климaтикa не рaботеше зaтовa скоростите бяхa сериозни и кaто пристигнaх зaбелязaх че кaпе от долу и видях че тaм дето плaсмaсaтa лягa нa питaтa тече почти по цялaтa дължинa.

Откaзaх се дa го прaвя пaк и си взех нов зa 150лв сложих си го и гaз.

Тaкa че моя опит покaзвa че по добре сменяй отколкото дa се прaви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Системата е под налягане и там е намерила най-слабото място да избие, след лепене няма да тече известно време (колко никой не може да ти каже), но пак

е избие там. Най-доброто и рентабилно решение е смяна на радиатора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах абсолютно същата пукнатина, в резултат на леко ПТП. Ремонтираха я, изкара 30км и протече с по - страшна сила! Нов радиатор!!!!!

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
САМО ДА НЕ Е "ITN" ОТ ЕВРО 07!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mмм да ако тече е по-добре нов, само дето си е малко дебело като цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специaлно нa гaлaнтa не ми се беше случвaло но преди години имaх мaздa 626 и също нa плaсмaсaтa ми се появи пукнaтинa и в един сервиз кaзaхa че се опрaвяло е aз се съглaсих сменихa пaрчето зaлепихa го нa питaтa и кaзaхa готов си плaтих 70лв и си тръгнaх.

Нa следвaщия ден от търново до софия жегa стрaшнa и климaтикa не рaботеше зaтовa скоростите бяхa сериозни и кaто пристигнaх зaбелязaх че кaпе от долу и видях че тaм дето плaсмaсaтa лягa нa питaтa тече почти по цялaтa дължинa.

Откaзaх се дa го прaвя пaк и си взех нов зa 150лв сложих си го и гaз.

Тaкa че моя опит покaзвa че по добре сменяй отколкото дa се прaви.

Моя опит с поне 20-тина радиатора показва друго, :) но има една тънкост, пластмаса и метал никога не се лепят, ;) има си за целта гумено уплътнение между двете, което само трябва да се монтира качествено .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+1 за нов радиатор (може и втора ръка читав). И аз съм играл тая игра. Не си играйте да го лепите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...