Премини към съдържание

Спейс стар


Препоръчано мнение

Здравейте, търся да закупя Мицубиши Спейс стар 1,3 или 1,6. Ако някой от вас, които обичате колите си и се грижите за тях, но все пак сте решили да се разделите с тях можете да ми пишите. Също ако знаете за такава. От Шумен съм, така че североизточна България е за предпочитане, все пак трябва да видя колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся да закупя Мицубиши Спейс стар 1,3 или 1,6. Ако някой от вас, които обичате колите си и се грижите за тях, но все пак сте решили да се разделите с тях можете да ми пишите. Също ако знаете за такава. От Шумен съм, така че североизточна България е за предпочитане, все пак трябва да видя колата.

Проверете обявите в Кар маркет-Шумен.

Има няколко бр. Спейс стар.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверете обявите в Кар маркет-Шумен.

Има няколко бр. Спейс стар.

Проверила съм ги, едната не е актуална, а другите 2 са цигански коли буквално и преносно и по никакъв начин не мога да определя състоянието им като добро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е за продан, но е 1.9 дизел! За повече информация на лично и тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=28720

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся да закупя Мицубиши Спейс стар 1,3 или 1,6. Ако някой от вас, които обичате колите си и се грижите за тях, но все пак сте решили да се разделите с тях можете да ми пишите. Също ако знаете за такава. От Шумен съм, така че североизточна България е за предпочитане, все пак трябва да видя колата.

 

Aз имам гледан Спейс Стар 1.3 02г и като човек,който се занимава с авточасти,твърдя,че е в много прилично за годините си състочние.Всичко,правено по него съм описвал по километри и дати..... Ако реша твърдо да се разделя с колата,то ще е ,когато си намеря друга с много повече коне.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif.Моята е с газов инжекцион и придвижването е много икономично,но за магистралата е слабичка.До месец ще стане ясно кой ще й се радва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз имам гледан Спейс Стар 1.3 02г и като човек,който се занимава с авточасти,твърдя,че е в много прилично за годините си състочние.Всичко,правено по него съм описвал по километри и дати..... Ако реша твърдо да се разделя с колата,то ще е ,когато си намеря друга с много повече коне.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif.Моята е с газов инжекцион и придвижването е много икономично,но за магистралата е слабичка.До месец ще стане ясно кой ще й се радва.

За мен икономичността е по-важна, 80 % от карането ще е градско, така че ще се радвам да чуя предложението ти ако/когато/ решиш да продаваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, загледах тази търновска царица http://www.cars.bg/c1020044 .Има ли някой от В.Търново да има впечатления на живо или да има възможност да я погледне?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиленце, народът е казал: "Не питай старило - питай патило!" Е, аз съм и двете! 1.3 моторът не е лош, но има една голяма слабост - бобината! Там нещата са три в едно - в делкото са: бобина, комутатор и датчик на Хол. Ако по невнимание не смениш навреме нещо по веригата "свещи-кабели-капачка-палец", бобината гори и просто си оставаш на пътя! Освен това трудно ще я намериш само нея като резервна част - продават цели делка, а те са си сума! После почваш да въртиш по обяви за "мицубиши спейс стар 1.3 на части" и неприятно ще се изненадаш, че делката втора ръка отдавна са продадени! Много са търсени и ако намериш, цената почва от 100 лв нагоре! Преди 10 дни се сблъсках с този проблем, повярвай ми! И то не за пръв път!

Съветът ми е следният: просто го зарежи тоя модел, или, ако ме питаш, направо зарежи марката! За тия парички просто си вземи читава Корса дизел 2000-2002г - доволна ще останеш! Успех ти желая!

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиленце, народът е казал: "Не питай старило - питай патило!" Е, аз съм и двете! 1.3 моторът не е лош, но има една голяма слабост - бобината! Там нещата са три в едно - в делкото са: бобина, комутатор и датчик на Хол. Ако по невнимание не смениш навреме нещо по веригата "свещи-кабели-капачка-палец", бобината гори и просто си оставаш на пътя! Освен това трудно ще я намериш само нея като резервна част - продават цели делка, а те са си сума! После почваш да въртиш по обяви за "мицубиши спейс стар 1.3 на части" и неприятно ще се изненадаш, че делката втора ръка отдавна са продадени! Много са търсени и ако намериш, цената почва от 100 лв нагоре! Преди 10 дни се сблъсках с този проблем, повярвай ми! И то не за пръв път!

Съветът ми е следният: просто го зарежи тоя модел, или, ако ме питаш, направо зарежи марката! За тия парички просто си вземи читава Корса дизел 2000-2002г - доволна ще останеш! Успех ти желая!

 

MitakaRuse, по-добре повече не пиши във този форум, особенно такива глупости. Само объркваш хората!И аз съм минал през този път, но заради некачествени свещи. С повредена бобина минах 250км. без проблем с Колт 1.6 бензин. Смених я с нова от БОШ-Сервиза в Стара Загора за цена 90 лв. Втора употреба коли колкото искаш. Отделен е въпроса, че гледана кола няма да те изненада с нищо. Тези двигатели са едни от най-безпроблемните малолитражки като цяло, дори и изтормозени и неподържани пак работят. А да препоръчаш Корса и то дизел :D, няма да го коментирам.

 

PS. 1.3 Нямат бобини, 1.6 двгателя са с две.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минавам за уравновесен човек,но като видя някои да се изказва като последна инстанция с нескрита злоба......Айде,не познавам този ,,старило-патило",няма да го определям според изказването му....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif Всеки може да сгреши,дано осъзнае,че така и с този тон не се говори.Само олигофрен влиза в църква с ,,аллах е велик" Отидох да снимам моя двигател за онагледяване: никога не е мит,сменям свещи,филтри(въздушен и АГУ)и карам, Двигател на 167хил,безотказен А,имам и опел, Ей,странни хора!

 

1525767_787067124693323_2381756215344317643_n.jpg?oh=7a629f882abf4dcbdcaa30e0ce662bec&oe=55565B34&__gda__=1428659189_e41e4c4f87c68d21a8f48f8f05476db1

 

1507022_787067078026661_2126470548817228841_n.jpg?oh=0a5a737fb50a59c4897bc72060e43604&oe=5563F4F4&__gda__=1433033781_ae96e76411cfdd0a2901b155728b70c5

 

 

10929984_787067184693317_5469683097445554068_n.jpg?oh=e46d5771932cf365539a434abfc538ad&oe=556A3EC5

 

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде аз да помогна на Жорката със снимката от горният линк.

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2013/viu1422482852u.jpg

Редактирано от Downlow
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Опел - дизел имам преки впечатления и в момента карам Астра 1.7 чист дизел. Не че съм недоволна като цяло, много корава машина излезе,сменяни са единствено консумативи, но й е време за пенсия. От икономична гледна точка сега с газ е най-евтино. Така че ще е бензинова колата. Насочила съм се към японска кола поради славата им на здрави автомобили и конкретно към този модел заради функционалността и удовлетворява напълно конкретните ми нужди. Та да се върнем на темата - някой от Търново ако има възможност да изкаже впечатления, на снимки по обявите всички изглеждат супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не намирам мнението на MitakaRuse, което обсъждате в темата? Ако е изтрито от модератор, това не говори добре за нашия форум или по-скоро за начина му на управление. Колегите вече са копирали мнението му и ефекта от премахването му е само отрицателен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не намирам мнението на MitakaRuse, което обсъждате в темата? Ако е изтрито от модератор, това не говори добре за нашия форум или по-скоро за начина му на управление. Колегите вече са копирали мнението му и ефекта от премахването му е само отрицателен.

Ми който го е копирал - и той "под ножа" :)

Оруел го е обяснил как става...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз моето мнение на колежката @Ася: Още когато преди 3г търсих нова (втора употреба) кола бях приятно изненадан, че в раздела "Спейс стар" няма нито една тема от рода "...Остави ме на пътя". И към днешен момент сиатуацията не е променена много и темите са по-скоро свързани с нормални текущи ремонти и профилактики, а не с нещо фрапиращо по модела.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся да закупя Мицубиши Спейс стар 1,3 или 1,6. Ако някой от вас, които обичате колите си и се грижите за тях, но все пак сте решили да се разделите с тях можете да ми пишите. Също ако знаете за такава. От Шумен съм, така че североизточна България е за предпочитане, все пак трябва да видя колата.

 

Здравейте Ася.

 

Ето линк към обявата ми тук, в клуба.

 

http://www.mitsubish...=1

 

Колата е на брат ми, намира се в Лясковец.

Ако имате интерес, звъннете му, кажете от къде сте стигнали до обявата и готово.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...