Премини към съдържание

Мнение за Галант


plamen nikolov

Препоръчано мнение

Това е колата

http://www.mobile.bg/11420652858686939

Интересува ме гният ли тези галанти и цените на частите като на по новите Галанти ли са.

Аз карам 2,5 6а13.знам какви са цените.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много въпроси за кола за 1700 лева ???? Това българина наистина само гледа да не се прекара,кажи ми какво очакваш от толкова стара кола и за толкова малко пари ? Те и да не гният,тя вече е 20 годишна,после ще кажеш,да ама тая има ръжда,не сте прави (амен-амен излъгахте ме) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти да не предсказваш бъдещето?Чак знаеш че после ще кажа, че сте ме прецакали. Какво им е толкова сложно на въпросите. Написал съм, че имам следващия модел галант значи съм наясно с цените на части, проблемите им и ръждата. Просто нямам наблюдение върху стария модел, и за това ме интересува дали гният толкова колкото по новите и цените дали са такива. Кое не разбра от питането. След като нямаш отговор на въпроса, защо е нужно да пишеш по темата. Разбира се, че гледам да не се прекарам. Все пак пари ще давам за тази кола. Теб ако не те интересува за какво си даваш парите, мен ме интересува. Наясно съм че е на 20г.но такива са ми възможностите. Ти си като този виц.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Мисля да спра че много време ти отделих колега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата действително има козметични забележки но,притеснява ме че не е сниман двигателя и километрите са подозрително малко.Все пак огледай я, покарай ако ти хареса купувай.Виж състоянието на скоростната кутия ръждичка и тн. Иначе са корави машини ,не е В-6 зависи за какво ще я ползваш . :icon_rock: / Да запазим добрия тон в най-отзивчивия форум/ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да я взема на синът ми за първа кола,за това ме интересува дали са скъпи частите и с ръждичката как са. Питам защото го няма собственика на автомобила и не мога да я видя сега. Ще се прибере след 1седмица,затова реших да попитам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма на въпросите, не са чак толкова много :D

Разбира се, не можеш да очакваш много от кола на такава цена, но 50% от автопарка ни е зает от коли на такива цени, даже и по-ниски, т.е. става за каране :)

 

Колата според мен е имала лек удар отпред - не са нагласени брони и капаци, ми се струва, може и да бъркам. Виж добре гредите, носещи двигателя, и радиатора.

За ръжда - сигурно страда, зависи в каква степен. Всички японски коли (по-скоро по-ниския клас) страдат от тази болест.

Възможно е да има уморени пружини и болежки по окачването, всъщност според мен, ако имаш проблеми с колата, ще бъдат по окачването и купето (ръждата). Двигателят се води от здравите, освен ако не е каран на газ с лошо настроена АГУ.

 

За първа кола е идеална, според мен, като изключим факта, че е твърде голяма за градско за София, особено за първа кола, но се свиква :)

ПП: На Светльо не обръщай внимание, той е по-директен по принцип :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето наблюдение е че ръждясват значително по-малко от следващото поколение, разлика в цените на часите няма кой знае каква.

Редактирано от C0ldblooded
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да я взема на синът ми за първа кола,за това ме интересува дали са скъпи частите и с ръждичката как са.

С ръждичката са на абсолютно същото ниво, като и при твоя галант, зависи в кои райони е карана предишните 20 г. .:)

За това, огледайте хубаво прагове, вежди, ботушите в коша за интервенции с ламарина и кит, или с парцали и кит .:D

С частите нещата стоят по същия начин . Цялото окачване е същото като на твоя Галант и цените са идентични, при двигателите- поддръжката на този е по евтина от твоята, защото не е шестак .

Обърнете внимание и на удара отпред, защото изглежда е бил по сериозен, като гледам фугите по капак, калници и броня, или го е правил някой начинаещ тенекеджия .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това исках да чуя,благодаря.Питах най вече заради ръждата,помислих че по стария модел няма да е така ноооо за съжаление е така.Знам къде ръждясват ще го погледна.Благодаря за отговорите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това исках да чуя,благодаря.Питах най вече заради ръждата,помислих че по стария модел няма да е така ноооо за съжаление е така.Знам къде ръждясват ще го погледна.Благодаря за отговорите.

Ако искаш Галант дето не ръждясва, трябва да слезеш още един модел назад .:)

Аз имам един такъв бракуван от 6 месеца и ми е жал да го изхвърля за желязо, че няма и петънце ръжда още по него, а на години е може би по голям от синът ти .:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно и в мицубиши конструкторите са се научили как се правят пари - направИ го да се строши или да изгние, или най-добре и двете и лицето Х ще купи пак.

Един мерц 124-ка седи отвън по голо купе, без стъкла и дори без люк - огледах го за ръжда и ей, не намерих ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мерси за отговорите. Модераторите могат да изтрият темата

 

Добре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...