Премини към съдържание

Colt 1.3 Vvt 16v или 1.5 Di-d 12v


Препоръчано мнение

Аз ако бях, щях да намаля драстично цената на Колт, обаче щях да направя и малко подобрения по него.

Интересно ми е какво би променил по него. Естествено и аз имам забележки, но нали знаеш, че враг на хубавото е само по-хубавото. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, ако беше salesman щеше да компенсира разликата от цената на колта с високия процент продажби. :)

Емо, разбрахме, че си се отказал от Ярис, но на какво се спря, не разбрах? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е Colt-а много ясно. Аз като минус на Яриса мога да добавя и факта че се прави в Турция (или греша :icon_blush: )?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Е Colt-а много ясно. Аз като минус на Яриса мога да добавя и факта че се прави в Турция (или греша :icon_blush: )?

 

Във Франция.

 

Интересно ми е какво би променил по него. Естествено и аз имам забележки, но нали знаеш, че враг на хубавото е само по-хубавото. :rulez:

 

Първо бих променил екстериора. Бих сложил стопове на 5 вратия, като на Грандис. Решетка отпред и още някои лайсни отстрани, имайки предвид, че говоря за фейслифт, защото на този етап не е нужно да се сменя тотално модела.

Очевидно е, че има изоставане и от интериора. Тойота най-добре показват на света как се продават милиони горозни модели с добър маркетинг. Аз лично намирам за тотално грозен новия пластмасов Ярис, който за мен не е кола. Но са намерили отново какво иска клиента - дигитален километраж и нова визия.

Ярис няма нищо общо с модела Старлет, който е лидер за мен, как се прави най-добрата малка кола в целия свят.

Освен това в новия Колт бих направи шумоизолацията доста по-добре от сегашния си вариант, особено за малкия бензинов и дизеловия двигател.

Наложителна смяна на таблото с дигитален километраж - евтино и впечатляващо не само за мъжете. Повечето жени ги интересува цвета на колата и седалките и най-вече как светят уредите. Това продава и колата. Обаче като са им оставили тези демодирали стари километражи кой да се огледа в тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен километража си ме кефи :icon_thumbup: ама сигурно щото съм дърт :icon_angel:

Иначе отначало ми липсваше указателя за температурата на "водата", но вече не обръщам внимание на това, че го няма.

Само съм любопитем при колко градуса на антифриза светва червената лампа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ББ, съгласен съм с доста от нещата, които казваш, само за дигиталния километраж не съм сигурен. На мен ми се струва, че със стрелка човек се ориентира доста по-добре. След известно свикване вече е въпрос на навик да хвърлиш набързо едно око и да видиш къде горе-долу е стрелката и си информиран за скоростта. Дигиталния трябва всеки път да следиш цифрите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, разбрахме, че си се отказал от Ярис, но на какво се спря, не разбрах? :)

Още не съм решил, чакам цените за Колт и още някой други марки. Просто отказах Яриса. За сега жената си е харесала черен Колт CZ3, но нека да видим и цените :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм решил, чакам цените за Колт и още някой други марки. Просто отказах Яриса. За сега жената си е харесала черен Колт CZ3, но нека да видим и цените :)

С риск да бъда линчуван ще ти предложа новото Клио :).

С дизеловия двигател не може да сбъркаш, а по последни данни Рено наистина са променили качеството на сглобка и оплаванията от това клио са рекордно малко ... :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

От месец го взехме Колт-а, но все нямам време да пиша :(

Както постнах преди малко в един друг тред малко се разочаровах от начина на возене. Струва ми се доста по твърдо в сравнение с Галанта и още не мога да свикна с това. Минавам по един и същ път с Галанта и Колта и разликата е доста голяма. Все още го разработваме, няма 2000км. и не съм го пробвал как е над 3500 оборота.

Вътрешното пространство е доста голямо, а пък жената се радва, че паркира на малки места :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_dance: Нищо няма возията на GALANT ,а COLTа все пак е най малкото :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че явно в сравнение с другите коли от този клас вози добре, защото които има малка кола и се качи на Колтчето и само го хвали колко добре возело :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...