Премини към съдържание

Евентуално Продавам Mitsubishi Galant 2.0 GLS


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Просто пускам тестова обява за да видя дали има някакъв интерес за моя красавец и любимец. Ако се намери някой, който да плати 5000лв и ни цент по-малко може и да се замисля за евентуална продажба. Сърбят ме пръстите за 2.5 мотор :). Мицу е типичен клубен Галант гледан с много, много, много грижа и внимание. Мисля че колегите ще ме разберат :mitsu-smiley: :icon_rock:. Не търся бартер и не ме интересуват по-ниски цени. И така...

 

Mitsubishi Galant 1998 GLS 2.0 - първа регистрация декември 1999 - Германия.

Километри - сега пише 177000 обаче съм почти убеден че въртяна или в Ямбол или в Германия.

Няма начин галант на тази възраст да е на толкова малко км.

 

Ремонти и подобрения:

Почти всички предни носачи - сменени

И двете предни главини - сменени

Рейка - сменена

Помпа на сервото - сменена

ABS блок сменен с такъв от комби за да спират задните по добре

Предни дискове и накладки сменени преди 15,000км

Задни накладки сменени преди 5000км

Сменени задни носачи не всички... не помня кои

Сменени задни ресьори с нови

Спортно окачване свалено с 4см

Биксенон (къси и дълги)

Спойлер от VR4

Преработена предна броня (по агресивна)

Нови повдигачи преди 20,000км

Нов радиатор стария изби

Дехидратор за климатроника сменен с нов, нов фреон, прочистване на системата и наливане на течност за запушване на утечки. В системата имаше някакви много малки пробиви и така ги отстранихме. Течноста беше италианска и качествена, не съм имал проблеми до сега.

Нов съединител от големите, Японски, сменен преди 10000км

Масло сменено преди 5000км

Масло на скоростната кутия преди 20,000km

Всички ремъци и ролки сменени преди 4000km

Катализатор махнат още в началото и заменен с резонатор няма разлика в звука.

Мека връзка сменена с нова преди 1000км

 

Външен вид:

Преработени предна броня и решетка с метални мрежи

Добавен спойлер от VR4

Стопове сменени с такива от новата генерация

Ксенон 6000к на къси и дълги

LED на светлините за мъгла

 

Интериор:

Всички крушки на таблата, плафоните и т.н. заменени с бели SMD

Уникална ръчно изработена средна конзола с вградена мултимедия и навигация touchscreen, задна камера, re-radiating GPS антена, custom бутони с led подсветка. Вдичко свързано със sony DVD player през който могат да се гледат филми на екрана 16гб SD card included.

Закупена от щатите авто-аларма Carvox с дистанционно палене на автомобила, радиус 1 километър с обратна връзка и пейджър. Ако колата бъде доближена или ударена (в зависимост от настройките които се правят от дистанционното) алармата се задейства и дистанционното започва да звъни. Всички настройки на алармата се правят от дистанционното. Има многобройни опции за допълнителни ексти като отваряне на багажник и т.н.

 

17 inch лети джанти разновидност на OZ с тях купих галанта, изправяни са при експерта в казичане. Летните гуми са с ДОТ 2012

15 inch железни джанти за зимата с гуми ДОТ 2012

 

Колата е правена предимно при DJ-a

 

Тенекии:

Задна лява врата сменена с нова, един ТИР не ме видя под него и я вдлъбна до греда, нямаше усуквания.

Двата ботуша или както се наричат където стоят предните амортесьори, поради поява на ръжда, бяха напълно изрязани, презаварени с нови, китосани и пребоядисани.

Доста части са пребоядисвани заради ужулвания и предимно добри шофьори Софиянци. Колата е имала малки сблъсъци в предната част, всички са оправяни при специалист и това може да се види от стойката на автомобила.

Всички вежди са обработвани за ръжда преди 2 години и такава почти няма. Под колата има малко ръжда.

Предишния собственик е пушил в нея има следа на едната врата, тавана е напълно изпран и изчистен няма следи. Тапицерията е в перфектно състояние.

 

Проблеми:

ABS не работи от както е закупена предполагам е нещо в централния блок, вече го смених с такъв от комби нямаше промяна. Датчиците по гумите работят и 4-те. Първото минаване на втора скорост след потегляне става малко по-трудно (синхронизатора на втора според мен). Евентуално криви предни дискове. Покрива трябва да се пребоядиса, лака започна да пада и има петна.

 

Каско до Юли 2015 при Армеец, гражданска и т.н. всичко е изрядно.

 

 

Снимките са много, но е по-яко с клипче :icon_rock: :

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тестов отговор от мен - ако го продадеш на 5, заповядай със същата сума за моя, ако го харесаш. Пазариш ли се, ще вдигам нагоре :drive: За гуми е, та гледай кои ще си оставиш...

Много хубав галант! Доста екстри си му добавил. Похвално!

Такааа, рибата е в реката, а ние сложихме тигана :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тестов отговор от мен - ако го продадеш на 5, заповядай със същата сума за моя, ако го харесаш. Пазариш ли се, ще вдигам нагоре :drive: За гуми е, та гледай кои ще си оставиш...

Много хубав галант! Доста екстри си му добавил. Похвално!

Такааа, рибата е в реката, а ние сложихме тигана :D

 

 

Евентуално имаме сделка хаха :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами евентуално и от мен оферта, но цената и годината са други. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успех в продажбата, рано или късно всеки осъзнава, че правилният избор за Галант е с двигател V6 (разбира се най-добре би било ако е VR4 :mitsu-smiley: ).

 

П.С. За жалост не ми е по джоба иначе веднага се мяткам на един VR4, а моя шестак ще стане донор за обръщането на волана :icon_rock: В тази връзка преди няколко дни пуснаха един красавец VR4 в немското мобиле с ръчни скорости прясно докаран от Japan без грам ръжда. За жалост нямам 20 000 хиляди лева налични :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Начи трябва да се ползва клипа за официален на МИЦУБИШИ ГАЛАНТ от МИЦУБИШИ МОТОРС :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Добавки ;)

 

Покрива вече е пребоядисан

Преден десен лагер сменен с нов

Преден десен долен крив :icon_doh: носач сменен с нов

Мицка е пастирана :first:

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Не искам да убивам детското в теб, но...

Всички екстри и ремонти, бръкнали в джоба на собственика продаващ една кола, просто са бонус за купувача.

Другаря купувач мисли така: "За 17 годишна кола, какви 5 лева, какви банички, какви понички? Да няма космически технологии вкарани вътре?"

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не убиваш колега, аз си правя колата за собствен кеф и удоволствие, защото съм и най-големия фен. Именно поради тази причина темата не е за истинска продажба а "евентуална продажба". Както виждаш няма никъде линкове в оелхиксове и мобилета, така че колата или ще отиде при друг фен или ще ме погребат с нея ;) без повече излишен спамец относно цената моля :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не убиваш колега, аз си правя колата за собствен кеф и удоволствие, защото съм и най-големия фен. Именно поради тази причина темата не е за истинска продажба а "евентуална продажба". Както виждаш няма никъде линкове в оелхиксове и мобилета, така че колата или ще отиде при друг фен или ще ме погребат с нея ;) без повече излишен спамец относно цената моля :icon_thumbup:

 

На тая кола само един авансов пакет и трябва и да си я караш за себе си...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_dance.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тая кола само един авансов пакет и трябва и да си я караш за себе си...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_dance.gif

coming soon :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

coming soon :icon_thumbup:

 

Мда, мицу се разкраси ;) и съответно пада от продажба ама аз да се покажа :rulez:

 

81gx6jaqh2blt5g6g.jpg

[imd]https://www.mediafire.com/convkey/4902/dhwoc4x756k9yhc6g.jpg[/img]

2cgsb3dgwnabxbo6g.jpg

kgow5tm2ufs6gd76g.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...