Премини към съдържание

Разбиха ми лансера


oscar

Препоръчано мнение

разбиха ми лансера и ми трябва патрон за шоф.врата.Не сам я разглобявал още и не знам дали става от друга кола, или от друг модел.Колата е на 19 г(88г),взели са ми колоните,струваха 35лв-куча марка.Ебати клошарите.Нямам аларма,чувал съм че ако сложа ще имам проблеми със запалването.Вярно ли е?

Благодаря за отзивите предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще имаш проблеми със запалването??!!!!Това за пръв път го чувам/виждам/ Ако имаш възможност сложи аларма , но и не разчитай на нея 100%.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

разбиха ми лансера и ми трябва патрон за шоф.врата.Не сам я разглобявал още и не знам дали става от друга кола, или от друг модел.Колата е на 19 г(88г),взели са ми колоните,струваха 35лв-куча марка.Ебати клошарите.Нямам аларма,чувал съм че ако сложа ще имам проблеми със запалването.Вярно ли е?

Благодаря за отзивите предварително.

 

Съболезнования! Няколко пъти ми разбиваха ключалките на Колта и ми ги оправяха в една работилница на ъгъла на Гоце Делчев и Дойран. Имаха резервни части от доста модели и съм доволен от тях. Около 35 лв. ми струваше операцията на ключалка. Мога да ги препоръчам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съболезнования! Няколко пъти ми разбиваха ключалките на Колта и ми ги оправяха в една работилница на ъгъла на Гоце Делчев и Дойран. Имаха резервни части от доста модели и съм доволен от тях. Около 35 лв. ми струваше операцията на ключалка. Мога да ги препоръчам.

Старият ми Лансер бе същият. Много пъти го разбиваха. Ключалката се сваля много лесно, но трябва да махнеш кората. Даже като повъртях с ключа, сама се оправи. / зависи как е отворена./ Иначе става от други модели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старият ми Лансер бе същият. Много пъти го разбиваха. Ключалката се сваля много лесно, но трябва да махнеш кората. Даже като повъртях с ключа, сама се оправи. / зависи как е отворена./ Иначе става от други модели.

0884110306 - Жоро. Той има ключалки за Лансер !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще имаш проблеми със запалването??!!!!Това за пръв път го чувам/виждам/ Ако имаш възможност сложи аларма , но и не разчитай на нея 100%.

 

За паленето незнам кои ти го е казал това,но проблеми няма да имаш :icon_dance: .А виж друг е въпроса че ти е напълно ненужна :icon_blush: .Аз като имах аларма на колта пак неми спаси музиката преди около месец,но поне крадците бяха възпитани :mad: ...после пак бяха заключили колата :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам аларма,чувал съм че ако сложа ще имам проблеми със запалването.Вярно ли е?

Благодаря за отзивите предварително.

Аз преди карах един Сеат, на който му се запали инсталацията. Познайте от къде дойде проблема? :icon_hmm: От алармата.

Честито на позналите :good:

И сега съм без аларма, само с едно имобилайзерче :ulock:

Като гледам, какви коли отмъкват, никой не може да ме убеди че 12 годишен лансер ще бъде спасен от аларма за 150 лв.:maistor: Най много да ми пищи когато кучетата ми препикават вентилите на гумите :yes3: Аз и не вярвам че някой ще тръгне да слага аларма, ако не са изискванията на застрахователите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
Аз преди карах един Сеат, на който му се запали инсталацията. Познайте от къде дойде проблема? :icon_hmm: От алармата.

Честито на позналите :good:

И сега съм без аларма, само с едно имобилайзерче :ulock:

Като гледам, какви коли отмъкват, никой не може да ме убеди че 12 годишен лансер ще бъде спасен от аларма за 150 лв.:maistor: Най много да ми пищи когато кучетата ми препикават вентилите на гумите :yes3: Аз и не вярвам че някой ще тръгне да слага аларма, ако не са изискванията на застрахователите.

 

 

Aз имам на Каризмата аларма слагана в България. Веднъж ми спадна акумулатора заради забравени фарове, и алармата се разпищя няколко часа. Ефекта беше, че полицията ми дойде на гости и за малко да отнеса глоба за нарушаване на реда. Тук колите нямат аларми, а дори да имат, варианта да се разпищят сами с часове е изключен. Алармите са голяма глупост, дори да ти отмъкнат колата посред бял ден и всички да видят това, на кой му пука?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох за една много ефективна ключалка или аларма, незнам точно. Досега никога не била разбивана. Даже всъщност имаше промоция: който успее да отключи Мерцедес със поставена такава джаджа го получава подарък.... Но друг е въпроса колко струват или дали като немогат да разбият вратата няма да разбият прозореца :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

значи на баща ми колата е с аларма но преди това е била на вуйчо ми и е има разим да не бищи ,но баща ми ползва да пищи :icon_thumbup:

 

Модераторски контрол!!!

Колега бихте ли пояснили какво сте написали. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...