Премини към съдържание

Търся си Галант


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Имам едно запитване към вас. От София съм и търся да си закупя читаво Мицубиши Галант до около 3000 лв. Според Вас има ли как да стане това и ако можете да ми помогнете или поне да ме насочите. Няма значение с какъв двигател ще е важното за мене е да не е изгнило, защото гледах доста до сега и всичките бяха зле, тия дни даже мисля да се насоча към Враца, и нов внос от Австрия колкото и да не ми се иска, но там има доста коли за оглед!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Австрия едва ли ще намериш такъв без ръжда. За тази сума, която споменаваш също ще ти е много трудно да намериш нещо читаво. Ако търсиш нов внос се насочи към Швейцария. Успех в търсенето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Andy Van Der Drift току-що ми спомена, че при него имало едно Mitsubishi Galant за продаване (не неговото), обаче било в много добро състояние.

 

Не знам за цена и подробности, питай го. http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=3362

Редактирано от dreadx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Австрия едва ли ще намериш такъв без ръжда. За тази сума, която споменаваш също ще ти е много трудно да намериш нещо читаво. Ако търсиш нов внос се насочи към Швейцария. Успех в търсенето.

напълно съгласен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Имам едно запитване към вас. От София съм и търся да си закупя читаво Мицубиши Галант до около 3000 лв. Според Вас има ли как да стане това и ако можете да ми помогнете или поне да ме насочите. Няма значение с какъв двигател ще е важното за мене е да не е изгнило, защото гледах доста до сега и всичките бяха зле, тия дни даже мисля да се насоча към Враца, и нов внос от Австрия колкото и да не ми се иска, но там има доста коли за оглед!

 

Колега, виж в сецкия "продава" там в момента има един добре изглеждащ екземпляр.

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c852788

ето го и моя.цената е малко по-висока,но може да се разберем,няма изобщо изгнило.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи галант е предния модел и мисля че е 1.8. Не ми звучеше като шестак. Още си го харесва и галанта никога не е бил оставян без поддръжка. За цена пък не го попитах... ама би следвало да е доста под 3000.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...