Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Фарове Спейс Стар


Препоръчано мнение

Колеги звездичката ми е 2003 набор и имам проблем с фаровете й изразяващ се в това че дори максимално вдигнати чрез ел. машинките пак светят супер ниско.За пример дългите са като къси по точно вдигнати къси.Карам си на дълги нощем и никой отсреща не ми мига, да ама и аз не виждам.Като погледна във фара виждам че може още напред да отиде долната му част.Пробвах да излъжа машинките, както някога лъжех стъпковото моторче на стария ми автомобил, когато го чистех т.е фаровете както са на най високото положение откачам захранването на машинките щраквам ключето 2 степени надолу и разчитам че като ги включа пак ще мога още да ги вдигна да ама не още щом им ръгна буксата и те заемат положението което е зададено на ключето автоматично,та ако някой му иде нещо на ума по повод моите нещастия или ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели че не се кара нощем, направо ми изтичат очите от напрягане като позасиля.Благодарно на всеки отзовал се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А опита ли да ги регулираш ръчно :icon_hmm:

Ами преди време се мъчих ама нещо не се получи,без машинкте май не става пък те горките не искат повече да излизат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря!Между другото едната ми ел машинка не работи и въпроса ми е еднакви ли са ел.моторчетата не всички ел.машинки та ако не намеря като моята да сменя двигателчето от друга автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 90% от колите с близка година на производство са еднакви ... но първо провери дали точно в моторчето е проблема.

Колеги единия фар го оправих благодарение на ръчната настройка за която ми писахте.Обаче другата машинка не дава признаци на живот.Днес я разглобих и проверих моторчето директно на акомулатора - работи.Премерих с мултицета и се оказа че нямя никой на кабелите.Та въпроса ми е тия машинки командва ли ги някое реле,имат ли предпазител евентуално откъдето може да е проблема?Евентулно някакви идеи как да пратя ток,защото са три кабела и не съм наясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги единия фар го оправих благодарение на ръчната настройка за която ми писахте.Обаче другата машинка не дава признаци на живот.Днес я разглобих и проверих моторчето директно на акомулатора - работи.Премерих с мултицета и се оказа че нямя никой на кабелите.Та въпроса ми е тия машинки командва ли ги някое реле,имат ли предпазител евентуално откъдето може да е проблема?Евентулно някакви идеи как да пратя ток,защото са три кабела и не съм наясно.

Нали мериш при включени фарове на къси светлини :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги единия фар го оправих благодарение на ръчната настройка за която ми писахте.Обаче другата машинка не дава признаци на живот.Днес я разглобих и проверих моторчето директно на акомулатора - работи.Премерих с мултицета и се оказа че нямя никой на кабелите.Та въпроса ми е тия машинки командва ли ги някое реле,имат ли предпазител евентуално откъдето може да е проблема?Евентулно някакви идеи как да пратя ток,защото са три кабела и не съм наясно.

 

Дръпни си от нета книгата "Аз лежа под Мицубиши" и погледни ел схемите. Повечето ни ел уреди са с постоянен плюс, а се управляват по "маса".

А за регулиране на фаровете... 10 лв. струва регулиране на стенд. Хем ще ти светят добре, хем няма да заслепяваш насрещните и няма да те сърби четирибуквието..

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дръпни си от нета книгата "Аз лежа под Мицубиши" и погледни ел схемите. Повечето ни ел уреди са с постоянен плюс, а се управляват по "маса".

А за регулиране на фаровете... 10 лв. струва регулиране на стенд. Хем ще ти светят добре, хем няма да заслепяваш насрещните и няма да те сърби четирибуквието..

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отва,ям д,уга тема. Фа,овете ми са зап,ашени от вът,е - ,ефлекто,ите. Споделете как да ги почистя от вът,е. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...