Премини към съдържание

Да покараме Ферари или Ламборгини?


SLX

Препоръчано мнение

Я какво ми попадна тук. Палим дизеловата кола, караме 12 часа до Прага. Бира, културна програма, жега на пистата :icon_thumbup: спим 2 дни и така...Как ви се струва.

 

http://www.dalavera...._campaign=18808

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми дадат Бугати Вейрон на пистата на VW, може и да се навия :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В случай на катастрофа по вина на клиента той заплаща 5% от ремонта на автомобила
.

... тва по мой сметки може да е към 10 000 за Gallardo-то... не вярвам да е по повече .. зависи какъв талант е шофьора :)

 

Като цяло си е добра оферта... по мое мнение за 350 кинта да яхнеш тез чудовища, че даже и екскурзия да си направиш е много добра възможност за всеки фен без възможност за досег то такава кола (може би 99% тук сме така) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер :icon_thumbup: Еле с частта да ида в Прага и да пия пилзнерска бира :icon_thumbup: Ихуййййй :drinks: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дали ще мога да мина за три-годишен? Дребен съм и младолик, може и беберон да лапна :icon_blush:

Айде, няма да карам, само ще дойда на разходка.

Иначе офертата е много добра, направо невероятно добра. В началото на презентацията помислих, че се шегуват, но по-надолу разбрах, че са сериозни :)

Възползвайте се колеги!

Препоръчвам Ферари - по-естетско е :)

 

Опа, пропуснах да кажа, че офертата е изгодна само за онези с дизелови автомобили :D

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...