Премини към съдържание

Въпрос относно Mitsubishi Galant 99


Bistra007

Препоръчано мнение

Привет колеги искам да питам за дигиталния километраж на Mitsubishi Galant '99 година. Автомобилът е внесен от Великобритания и километража е в мили, възможно ли е да се обърне в километри и ако да скъпо ли излиза тази услуга?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че може да се смени и наскоро гледах някъде как се прави. Май със задържане на бутон се влизаше в тези настройки. Намери си книжката на колата.

 

edit: Сега потърсих в Google, но не успях да го намеря - може пък да не е толкова просто..

Редактирано от dreadx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени плаката, по която се движи стрелката, за да показва тя показание в километри. За се смени показанието за изминатия пробег от мили в километри също е възможно, но не с копчета, а с рефлаш на рома на таблото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оправдано ли е? Дали да не си купи едно нормално табло :rolleyes:

Лично мен много ме дразнят мили. Нищо не изчислявам в мили. Или пък да видя борд компютър с показания колко мили минавам с галон бензин... Доста математика трябва, за да сметна каквото ме интересува, а именно моментен разход литри/100 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, кат си купи едно нормално табло, кво?

Стрелката и километража му пак ще показват в мили... Не е тъй просто,та сам да си го направиш!

Milen_Z знам, че го е правил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С нормално табло не би трябвало да има проблем. Единствено, изминатите километри на колата няма да са реални (то сякаш има стара кола с реални километри), а ще са от колата донор.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С нормално табло не би трябвало да има проблем. Единствено, изминатите километри на колата няма да са реални (то сякаш има стара кола с реални километри), а ще са от колата донор.

 

Подкрепям!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че няма ли от вътрешната страна на циферблата показание в КМ ако има следи си с колко караш и не ти трябва да се занимаваш със смяна на километражи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз търсих в гугъл няколко дни но без успех. Въпреки това един приятел ми обещава от 1 месец да го види и все си намира оправдания, това мъжете са... нямам думи! Иначе мерси на всички писали, като се оправи проблема, ще пиша тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се гледа, в заключение от написаното по-горе имаш два варианта:

 

1.Сменяш плаката за скоростта в мили (то има и километри на нея) с такава само с километри в час и рефлашваш километража да показва в км. Според мен много труд за нищо.

 

2.Намираш си същият километраж от европейски Галант, сваляш твоето и слагаш него. Изминатите километри на колата, ще са тези от колата, която си взела километража, а не твоята.

 

PS. Сега се сещам, че имаш и трети вариант.

 

Плаки с плазма, които се слагат върху оригиналните без да се изменя нищо по таблото, но си остава момента с изминатите километри в мили.

 

http://moman.pl/eu/gfx/big/1349863032.8931.jpg

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...