Премини към съдържание

Поименни ключодържатели


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Това е само предложение към всички които желаят да се сдобият с поименен ключодържател.Каква е идеята: взема се модел или модели ключодържател(за всеки според вкуса).От едната страна ще бъде надписан с емблемата и митсубиши фен клуб българия,а от другата по желание на всеки или името или никнейма във форума.Днес бях в рекламна къща където изработват визитки,табели от дърво,желязо и т.н. както и гравиране на всякакъв вид материали.Споменах им за такава идея и ми казаха,че ако поръчката е над 50 броя цената на ключодържателя ако е закупен от тях плюс гравирането,ще излезе до 2,30лв.ако е само гравиране по1,30лв.А пък ако бройката е под 50 ,цената е по3,50лв.Нека всеки изкаже мнение,има ли желаещи за подобна инициатива или темата ще си остане висяща.Не искам да правя нито реклама,нито оборот на хората които правят тези изделия,просто ми се стори идеята добра всеки да има ключодържател с надписа на форума и собствения никнейм или емето му.Не искам нито да печеля от това подчертавам го изрично,защото все ще се намери някой който да си го помисли.Казвам цените така както ги чух от служителката.Все пак всеки може сам да отиде до подобна фирма и сам да си поръча какъвто иска надпис.Надявам се,че всичко написано дотук е достатъчно ясно и коректно,очквам коментари и мнения :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте колеги.Това е само предложение към всички които желаят да се сдобият с поименен ключодържател.Каква е идеята: взема се модел или модели ключодържател(за всеки според вкуса).От едната страна ще бъде надписан с емблемата и митсубиши фен клуб българия,а от другата по желание на всеки или името или никнейма във форума.Днес бях в рекламна къща където изработват визитки,табели от дърво,желязо и т.н. както и гравиране на всякакъв вид материали.Споменах им за такава идея и ми казаха,че ако поръчката е над 50 броя цената на ключодържателя ако е закупен от тях плюс гравирането,ще излезе до 2,30лв.ако е само гравиране по1,30лв.А пък ако бройката е под 50 ,цената е по3,50лв.Нека всеки изкаже мнение,има ли желаещи за подобна инициатива или темата ще си остане висяща.Не искам да правя нито реклама,нито оборот на хората които правят тези изделия,просто ми се стори идеята добра всеки да има ключодържател с надписа на форума и собствения никнейм или емето му.Не искам нито да печеля от това подчертавам го изрично,защото все ще се намери някой който да си го помисли.Казвам цените така както ги чух от служителката.Все пак всеки може сам да отиде до подобна фирма и сам да си поръча какъвто иска надпис.Надявам се,че всичко написано дотук е достатъчно ясно и коректно,очквам коментари и мнения :mitsu-smiley:

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приветствам предложението и съм "ЗА".

Но като тупал подобна топка, предлагам на Свето първо да поизчака и види ще ли се сберем петдесетина души и чак тогава да поръчва. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_n_king.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям идеята. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за. Ще има ли възможност и за някаква отделна иконка примерно да бъде гравирана на ключодържателя? Аз принципно си имах от преди нещо в предвид да си взема специално гравирана пластина.

Редактирано от Kryndon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и няколко човека тук имаме такива ,но ще се включа и в тези.Утре ще кача снимка как изглежда(че слаб нета на телефона)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко гравират,стига да могат да съберат на ключодържателя азбуката :icon_clap: .Имат в наличност разни моделчета ключодържатели,но ако някой иска друг модел различен от тези които имат в наличност,да предложи,може пък да е по хубав.Снимах три модела които като че ли бяха най-читави,утре ще ги постна.На всички е ясно,че модели хиляди,остава само да достигнем до консенсус взаимно за подходящия.Така че предлагайте модели.Забравих да спомена,че може да се направи и цвят на гравировката :icon_rock: значи диаманчетата ще изпъкват както подобава :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето аз как лично си представям този ключодържател. Пластинката може и да е с друга форма разбира се, но използвах дог-тага за пример. Името което съм дал е също за пример, както и втората червена иконка е по мой личен избор (някой може ли да се сети от къде е? :D). Ето линк: http://imgur.com/hrPscLg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за такива. Интересува ме, колко надълбоко реже лазера,в смисъл да не е повърхностно само и след време да се пълни с боклуци и да не се вижда надписа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих се включил като моето виждане е от едната страна да е цветно логото на Клуба с гравиран надпис,а от другата страна :mitsu-smiley: също цветна.Лично аз предпочитам акцентът да е на тях ,а не моето име или ник поради тази причина и ще помоля ако може при поръчка да го няма изписано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ето и обещаните снимки на моделите които имат http://svesox.snimka.bg/automobiles/mitsubishi.541333.32369246.big

като средният модел вътрешния кръг се върти но като че ли е малко повече пластмасата в него.

Все си мисля,че ако някой намери метални такива ще е супер,тогава остава само гравирането което ще е по 1,30лв на бройка.

А колкото до надписите от двете страни,всеки както желае ще бъде изработено,като цената си остава същата,затова и темата е- „персонален ключодържател"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да не съберем 50бр ключодържатели за изработване ако сте навити да отивам и да поръчвам,тя разликата в цената над 50 и под 50бр. не е голяма(над 50бр.-2,30лв.,под 50бр.-3,50лв.) разлика 1лв.

Ще помоля всеки който желае да ми изпрати на лични своите предпочитания за име,иконка или някаква друга гравюра от втората страна,като от първата страна задължително остава надпис Mitsubishi Fen club Bulgaria и емблемата :mitsu-smiley: .

Ще изчакам достатъчно време за да може всеки желаещ да успее да измисли и изпрати своята идея за втората страна на ключодържателя.

Ааа да не забравя ,напомням ако някой е видял арни моделчета да казва с време,аз днес ще пообиколя да потърся готини такива и ефтинки естествено

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.malka-reklama.com/images/phocagallery/Klu4odyrvateli/thumbs/phoca_thumb_l_kliuchodyrjatel%20milan.jpg

Аз намерих някакви такива из нета.

P.S. Сега обаче видях и цената,хич не ми хареса :).

Редактирано от Ivaylo_B
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.malka-reklama.com/images/phocagallery/Klu4odyrvateli/thumbs/phoca_thumb_l_kliuchodyrjatel%20milan.jpg

Аз намерих някакви такива из нета.

P.S. Сега обаче видях и цената,хич не ми хареса :).

 

Това е доста по-добре,напиши и цената,че горните ми се струват нещо много постни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми за единична бройка на различни места все са над 10 лева.Не знам за по-големи количества какви пари ще са.Лазерно гравираните изглеждат доста добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да не съберем 50бр ключодържатели за изработване ако сте навити да отивам и да поръчвам,тя разликата в цената над 50 и под 50бр. не е голяма(над 50бр.-2,30лв.,под 50бр.-3,50лв.) разлика 1лв.

Ще помоля всеки който желае да ми изпрати на лични своите предпочитания за име,иконка или някаква друга гравюра от втората страна,като от първата страна задължително остава надпис Mitsubishi Fen club Bulgaria и емблемата :mitsu-smiley: .

Ще изчакам достатъчно време за да може всеки желаещ да успее да измисли и изпрати своята идея за втората страна на ключодържателя.

Ааа да не забравя ,напомням ако някой е видял арни моделчета да казва с време,аз днес ще пообиколя да потърся готини такива и ефтинки естествено

Нека надписа да е "Mitsubishi Fan Club Bulgaria", т.е. всички думи да започват с главна буква и "Фен" да е изписано с "а".

Иначе и за мен един брой, независимо от модела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглеждат тези който правих преди известно време:

 

kmas.jpg

 

На живо надписа не изпъква толкова,но върху тази пластина това беше възможността.(Тази беше най-близо до търсената правоъгълна от мен пластина).Надписа е само от едната страна.

 

Ми за единична бройка на различни места все са над 10 лева.Не знам за по-големи количества какви пари ще са.Лазерно гравираните изглеждат доста добре.

 

Ами явно тук са по евтини защото тази гравюра струва 1лв./бр. + 1лв пластината. :D

Но машинката не може да слага цветове.

 

Светльо,само тези ли са им моделите?

Хубаво е да се гравира върху някой да се види как ще стой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглеждат тези който правих преди известно време:

 

kmas.jpg

 

На живо надписа не изпъква толкова,но върху тази пластина това беше възможността.(Тази беше най-близо до търсената правоъгълна от мен пластина).Надписа е само от едната страна.

 

 

 

Ами явно тук са по евтини защото тази гравюра струва 1лв./бр. + 1лв пластината. :D

Но машинката не може да слага цветове.

 

Светльо,само тези ли са им моделите?

Хубаво е да се гравира върху някой да се види как ще стой.

Имам такава табелка и вече е потъмняла и почти олющена.Имат и други модели плюс такъв какъвто показваш,а също така и могат да изрежат надписа както е показал колегата Ivaylo_B не знам каква им е цената но мога да попитам в понеделник,ама нали се сещате че не може да стане надпис от двете страни по този начин.

За да няма повече дилеми ще отида в понеделник и ще разговарям по-подробно със служителката,ще задам и въпросите които сте задали всички плюс още някои които ми се въртят като идеи и на мен.

А Ники ти ако не си на работа може да дойдеш с мен,че ако аз пропусна нещо да напомняш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам такава табелка и вече е потъмняла и почти олющена.

...

А Ники ти ако не си на работа може да дойдеш с мен,че ако аз пропусна нещо да напомняш.

Аз ги имам от 5-6 месеца,за сега се държат все същият цвят и не са олющени за сега поне :D

...Ами на работа съм ,ама сега се сетих какво можеш да ги питаш - Дали като ще има имена или ник , цената ще е такава ,да не вземат да кажат че са различни надписите и ... :D

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...