Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Машинка за ел. стъкла


Препоръчано мнение

Машинката за движение на стъклото нещо ми се повреди. Сваля на долу стъклото, но при качване издава странен шум и отказва да работи. Разглобих я и се оказа, че е счупен единия водач и жилото е много усукано. Някой да има идея за ремонтиране, понеже не можах да намеря из моргите такава.http://s14.postimg.org/nqt3fjbpp/IMG_20131116_164405.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Машинката за движение на стъклото нещо ми се повреди. Сваля на долу стъклото, но при качване издава странен шум и отказва да работи. Разглобих я и се оказа, че е счупен единия водач и жилото е много усукано. Някой да има идея за ремонтиране, понеже не можах да намеря из моргите такава.http://s14.postimg.org/nqt3fjbpp/IMG_20131116_164405.jpg

 

Колега аз имам такава машинки, имам и механизми.

Ако имаш интерес може да ми се обадиш на тел 0899400255 Алекс или тук на Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За жила и ремонт на стъклоподемници търси тук http://www.mikrondocev.com/kontakt.htm

произвеждат също и всички видове водачи!

-Но все пак се ориентирай за сена кое би ти излязло по евтино, ремонта или втораупотреба!??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За жила и ремонт на стъклоподемници търси тук http://www.mikrondocev.com/kontakt.htm

произвеждат също и всички видове водачи!

-Но все пак се ориентирай за сена кое би ти излязло по евтино, ремонта или втораупотреба!??

 

Мерси колега, мися че aleks ще помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам такава машинки, имам и механизми.

Ако имаш интерес може да ми се обадиш на тел 0899400255 Алекс или тук на Л.С.

 

Мисля, че ще стане на външен вид машинката е същата и шината също. В събота ще пробвам и ше пиша дали е сработило всичко. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Планката, която закрепя шината за вратата се оказа 2 санта по нагоре от старата, пробвах да откъсна старата планка за да я сложа, но я изкривих, много здраво са хванати с 2 точкови заварки. В крайна сметка хванах планката през ушите с двре свински опашки за да не се мърда и така си работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравейте, откакто купих колата си има проблем с стъклото на пасажера отпред . Мислех си че е проблем в бутона и преди време си намерих един. Вчера се позанимавах да го сменя, но уви стъклото не се размърда изобщо. Все пак да кажа че работи, защото мога да го командвам от пулта на водача. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли още един бутон до тези двата за стъклата :icon_hmm: . Що не пробваш с него :) Обикновено има ефект :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен ако спусна до долу стъклото, след това трябва да натисна копчето няколко пъти, за да сработи машинката, явно нещо е поизносено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли още един бутон до тези двата за стъклата :icon_hmm: . Що не пробваш с него :) Обикновено има ефект :good:

 

Grizan, колегата подсказва за бутона, с който се блокира местно управление от бутоните на отделните врати, а може да се управлява само от панела на водача.:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги знам за какво говорите, ама уви днес колко пъти го натисках туй копче - никакъв ефект. Чувам го че си цъка нещо, ама не ще да бачка. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Да колеги знам за какво говорите, ама уви днес колко пъти го натисках туй копче - никакъв ефект. Чувам го че си цъка нещо, ама не ще да бачка. :icon_crying:

Явно обща болка и аз го чувам че си цъка нещо, ама не ще да бачка.Махам корите работи слагам ги не ще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...