Премини към съдържание

Кой каква добавка използва?


Paveto

Препоръчано мнение

Интересно ми е кой какви добавки използва? За маслото, за октаново число и т.н... :)

 

Аз не ползвам добавки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ето тази добавка при смяна на маслото, и иначе тракащите повдигачи, карат 4-5000 без да тракат при топъл мотор.

 

Да добавя, че според мен най-добрата промивка при смяна на масло, включва свалянето на капака на картера и промиването му в УЗ вана.

Редактирано от Stefan Naydenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На старата ми бензинка съм слагал добавка на дуралюб България dura lube pour & go. Сега на дизелака ползвам на същата фирма dura lube diesel hd. Определено със добавки двигателя се маже по добре и работи безпроблемно по дълго време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз слагам само от време на време Бутанол за абсорбиране на водата ,ако я има в бензина. Около литър на резервоар но може и много повече !!! :drinks: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Аз наливам редовно на бензина добавка на Bardahl - ( http://www.bardahl.bg/bg/product/a/4276 ). Препоръчвам я ! В линка са вписани характеристиките. Доволен съм от разхода с нея (+ високият бензин разбира се) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Искам да споделя също, че октан бустера на Бардал (http://www.bardahl.bg/bg/product/a/4983) се отразява отлично на GDI мотор ! За вървене немога да твърдя (може би развърта още по-добре във високите), но разходът пада главоломно ! В комбинация със бензин 100 (може и + горната добавка за която споменах) ще останете с поглед и чувство на измръзнал керкенез. Излиза доста изгодно. При мен резултата е смайващ, но ще бъда по-конкретен когато потвърдя още няколко пъти на себе си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Бардал добавките са може би най добрите на нашия пазар. Аз също ги ползвам и съм много доволен. Скоро ползвах 6 в 1 за бензин, че ми се бяха позапушили дюзите и ефекта е на лице.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зa мaсло съм пробвaл нa стaрото ренде кaкви ли не и нaй съм доволен STOP която е aмерикaнскa и сегa слaгaм и нa гaлaнтa и не съм чувaл повдигaчите никогa.

A зa горивото испробвaх ги почти всички когaто се позaпушихa дюзите и никaквa рaзликa при нито еднaтa нито вървежa нито в рaзходa.

Последнaтa беше нa бaрдaл 6в1 по съвет нa колегa и не зaбелязaх никaквa рaзликa.

Почвaм дa се чудя дaли aз нещо не съм добре че не виждaм рaзликa!?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, тя разликата е във вярата. Само този, който вярва безрезервно той вижда ефекта. Неговата кола върви като Вайпър, :plane:а харчи колкото Микра.:drive:

Всички останали виждат само реклама. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, тя разликата е във вярата. Само този, който вярва безрезервно той вижда ефекта. Неговата кола върви като Вайпър, :plane:а харчи колкото Микра.:drive:

Всички останали виждат само реклама. :drinks:

 

 

Не съм малоумник, ясно ! Много добре знам как да си изчисля разхода и колко пари давам, като зареждам !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм малоумник, ясно ! Много добре знам как да си изчисля разхода и колко пари давам, като зареждам !!!

 

Извинявай колега, ако съм те обидил, но постовете ти звучат като агресивна реклама.:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, ако съм те обидил, но постовете ти звучат като агресивна реклама.:drinks:

 

 

Аз нямам нищо общо с производителят и пет пари не давам кой ще ги ползва..просто се старая да съм полезен с опитът си колкото и скромен да е. Та нали затова е всичко, което правим тук. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нaй добрaтa добaвкa зa aвтомобилите е кaчественото гориво което нямaме в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...