Премини към съдържание

Max Tuning Show 2007 @ Божурище


Препоръчано мнение

Току що ми звъннаха от организаторите и ме помолиха да попитам какво става,дали сме избрали човек?

 

Подържам предложението за Poli.

 

Трябва да е човек, който разбира от тунинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз ще бъда там,но няма да мога да бъда съдия защото ще имам щанд или там нещо подобно+спонсор.

Няма да мога да свъша всичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Хайде де, няма ли поне един човек, който да разбира от тунинг и да е свободен тогава? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами тогава той да си каже че ще участва в журито и да приключваме с избора на жури - след това да се съберем и да идем да погледаме "наточени" :mitsu-smiley: -та

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хехехе Не съм имал това в предвид :) . Не мисля че съм човека за тази работа ... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хехехе Не съм имал това в предвид :) . Не мисля че съм човека за тази работа ... :)

 

 

 

Хаиде сега скромности! iNFECTED е нашия човек! Да представим клуба подобаващо! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са скромности, незнам, ни какво трябва да направя, ни кога, ни как, ни с кой .... общо взето нищо незнам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звъняха ми организаторите днес,и питаха дали сме избрали представител.

Отговорих им ДА. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такам...аз ще бъда там с EVO-to на gogogo и с ъс Silvia-та,ще имам нещо като щандче,една шатричка по-точно.

Който иска и има време да заповяда обещават че ще е интересно. :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в същност аз така и неразбрах на коя дата ще бъде Max Tuning Show 2007 @ Божурище

 

Е аз значи най важното съм забравил да напиша :icon_angel:

Ето повече информация:

 

MAX Tuning Show 2007

Tuning & Car Audio show

 

 

Дата: 13 Май 2007г. (неделя)

Място: писта "Божурище"

Вход: 4лв.

 

Начален час: 11ч.

 

 

 

MAX Tuning Show е Tuning & Car Audio шоу, организирано от Тунинг.БГ и БФДР, със съдействието на големи български фирми, развиващи дейност в областта на тунинга и озвучаването на автомобилите.

 

MAX Tuning Show ще се проведе на 13 Май 2007г. от 11ч. на писта "Божурище" в София.

 

Първото шоу с тази марка беше проведено през 2005 година. То събра много участници и хиляди посетители. Галерия със снимки от събитието можете да видите тук.

 

Участие в MAX Tuning Show може да вземе всеки, който е променил начина, по който изглежда или звучи автомобила му. Ограничения НЯМА! На територията на пистата освен участници и посетители, ще присъстват и фирми-изложители, с чиито продукти ще имате възможност да се запознаете по време на шоуто.

 

Участниците ще се съревновават в две основни категории - тунинг и кар аудио, като от своя страна те ще бъдат разделени на отделни класове. Оценяването ще се извършва от специално жури.

Предвидени са и няколко допълнителни категории, в които оценяването ще бъде изцяло от посетителите на шоуто. Една от тях е "Автомобил на публиката".

 

На шоуто ще присъстват утвърдени фирми, които могат да Ви бъдат полезни при желание да увеличите мощността на автомобила си или пък да подобрите музикалната си система. Поканени са всички фирми, чиято дейност е свързана по някакъв начин с автомобилите.

 

На MAX Tuning Show Ви очакват най-атрактивните и красиви автомобили в България, колите с най-силно и качествено озвучаване, фирми, развиващи дейност в автомобилния сектор, различни надпревари, шоу, награди и много други изненади, които ще оставим за деня на шоуто...

 

 

 

Гарантираме Ви:

 

Tuning - на МАХ,

Audio - на МАХ,

Шоу - на МАХ !

 

Това е MAX TUNING SHOW!

 

ОЧАКВАМЕ ВИ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами наистина не беше кой знае какво. Имаше някои добри неща, но общо взето не беше много-много както очаквах. Ето няколко снимки на :mitsu-smiley: -та. Това червеното, в което е седнал сина ми е на Поли ЕВО-то.

post-374-1179091974_thumb.jpgpost-374-1179092020_thumb.jpgpost-374-1179092094_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...