Премини към съдържание

Съвет за зимни гуми


radsal

Препоръчано мнение

Моля за съвет за покупка на зимни гуми за ColtV 1.3 97година.

Размера е ясен - 175/70/13 Колата ще се кара доста.

Марките между които избирам са : Debica,Sportiva,Kormoran,Barum.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Имам преки впечтления от Debica с такъв размер на Колт. Две зими изкарах с тези гуми във Варна и извън града, и не съм имал ядове. Добре се окопават и си издрапват. Ако караш предимно в града са идеален вариант, евтини, вършат работа. Препоръката ми е да си купиш нови 4бр. с DOT от тази година, а не втора упортреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж kleber дали не те устройват, доволен ще останеш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Hankook W442 175/70 R13 :icon_rock: ... Като едно малко танкче е в снега, и на мокро държат доста ! Made in china ... не знам защо, трябваше да са корейски.. но са добри :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

A бихте ли казали нещо за MATADOR, предлагат ми с монтажа около 90 лева.

Нищо не разбирам от гуми, искам да знам поне мога ли да съм сигурна за качеството им?

Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A бихте ли казали нещо за MATADOR, предлагат ми с монтажа около 90 лева.

Нищо не разбирам от гуми, искам да знам поне мога ли да съм сигурна за качеството им?

Благодаря ви предварително.

 

От Дебица, Барум и Матадор съм с .... как да го кажа по-меко ... противоречиви впечатления...

За самата гума, единствения съвет, койо мога да дам е: гледайте да са произведени скоро. Може да имат и 2 сантиметра грайфер, но ако са произведени преди 7 години ... не, благодаря много, каквато ще марка да са.

 

 

Аз самия живея на много интересно място (стръмно, тесни завои, не се чисти) и Колта се кара зимата с Бриджстон Blizzok- 15-20 кинта отгоре, но пък съм единствения без 4х4 и без вериги, който успява да се качи като завали сняг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...