Премини към съдържание

Алеле майко :)...


Препоръчано мнение

Гледах го.. и как изкараха нещата, че едва ли не ние сме виновни, че те идват в България и се правят на свинье :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те самите чужденци са си СВИНЕ.Най-добре да си ги пазят вкъши и да им се радват,тука не е за тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал, някой да им налива пиенето с фуния в гърлото.

Когато човек си пийне му падат задръжките и всъщност, малко или много виждаш истинските му черти. И доколкото техните младежи правят всичките безобразия, не мога да разбера, защо търсят виновните извън себе си.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кривата ракета, космоса и тесен. Те нали затова се бориха, да им станем провинция, където да дойдат да се наакат и като се приберат в къщи, поучително да ни размахат пръст. Идиоти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал, някой да им налива пиенето с фуния в гърлото.

Когато човек си пийне му падат задръжките и всъщност, малко или много виждаш истинските му черти. И доколкото техните младежи правят всичките безобразия, не мога да разбера, защо търсят виновните извън себе си.

 

Хората от ИКЕА си знаят стоката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много готин филм, и си е самата истина какво се случва на сънито и то е от много години така и не им е виновна България, а просто това е Английската култура, лайфстайл и прочие,.... по-големи свине от пияни англичани няма. :icon_thumbup: Well done Britons!!! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях за 2 вечери миналата година и си е точно така помия :-) По-гнусно място за почивка незнам.

 

А и незнам колко е невинна Б-я, защото наште "бизнесмени" целят точно такъв таргет. Искат да идва клоаката на Европа тук за да харчат много пари за съмнителен алкохол и да не мрънкат ако не им дадеш касова бележка...

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно време в час по философия, виден такъв се бе изказал, че "народа има такива управляващи, каквито заслужава". Казано по друг начин "рибата се вмирисва откъм главата". Някои има сериозен интерес това да се случва. Не е това представата ми за културна почивка. За гулятчиите във филма все едно че е дошъл края на света и го дават за последно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересен филм, трябва да се гледа внимателно. Малко разточителен, по-дълъг, отколкото трябва, за да е истински въздействащ. Кофти осветление и гаден звук, някак дилетантски за ББС. Направиха ми впечатление следните основни моменти:

1. Основният проблем, дефиниран от авторката е ниската цена на алкохола и насърчаването на англичанчетата да пият. Тези 2 факта пораждат множества рискове за здравето и нелицеприятни прояви. Тази теза беше повторена 4 пъти, основно внушение..., дето се вика.

2. Циганският въпрос, умело вплетен в квалификацията за най-бедната държава в ЕС. Житейската позиция на полицая по посока ромите кърти, кърти.

3. Лошата шега на това да интервюираш българи, които мислят, че знаят английски. В резултат говорят системни глупости, които просто няма как да не използваш в материала.

4. Интервюто с кмета е просто капитално, олицетворява България в пълния и блясък. Хилядолетно историческо наследство, потопено в кофа екскременти и малко повърнато, а и напръскано със семенна течност.

5. Обществените реакции на филма. От сутринта слушах хотелиера, който уверено твърдеше, че е манипулативен, през позицията на кмета, който прозира интересите на чужди туристически дестинации. Добре е да се знае, че има културни различия между народите...

Обичайните тези са, че в БГ идват единствено неплатежоспособни изроди, чиито пари с известна омраза трябва да се прибират. Също така с волско упорство отказваме да си отговорим кой, как и защо трябва да отговаря за обществения ред в Сънито от юни до септември...

Всъщност там е гадно. Освен ако не си на 18- до 22. Тогава не е гадно.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен догодина ще има двойно повече млади туристи :)

Точно така !И съм сигурен че Кипър и Испания си изтърваха този вид "туризъм" и сега се чудят как да си го върнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато знаят, че в техните страни има здрави закони, а и цените са доста по-различни, като дойдат тук и се размазват от пиене, не случайно във видеото на всеки 5-10 секунди се появяваше линейка да ги извозва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Накратко казана - Заповядайте у нас! Пиенето е без пари и линейки дебнат от всякъде! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...