Премини към съдържание

Изправяне на спирачни дискове


Деян

Препоръчано мнение

Днес попаднах на оферта в Grabo.bg за изправяне на спирачни дискове (моите леко "тресат" вече)

http://grabo.bg/sofia/za-kolata-0wq76qb

 

Ясно е че нови дискове е най-добре. Някой все пак има ли впечатления от такова изправяне?

 

Също така имат оферта за почистване на инжекторите. Дори не знаех че се почистват.. :icon_hmm: Какво ще кажете?

 

 

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил в сервиза на Дунев и съм си изправял предните дискове, преди да направя конверсията от ВР4. Да ти кажа, следизправянето около 1000км, даже май и толкова нямаше и пак старата история. А бяха ЕБЦ вентилирани нарязани надупчени и т.н Това е временно решение, без особен смисъл според мен. Най- добре спести парички и си вземи нови дискове и накладки.

Не, че няма да ги изкривиш и тях, но ще отнеме повече време :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил в сервиза на Дунев и съм си изправял предните дискове, преди да направя конверсията от ВР4. Да ти кажа, следизправянето около 1000км, даже май и толкова нямаше и пак старата история. А бяха ЕБЦ вентилирани нарязани надупчени и т.н Това е временно решение, без особен смисъл според мен. Най- добре спести парички и си вземи нови дискове и накладки.

Не, че няма да ги изкривиш и тях, но ще отнеме повече време :D

За престъргване ли става дума или за изправяне?

Защото в офертата пише изправяне и газаджията ми разправяше, че имало някакви които директно ги изправяли както са на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направи си профилактика на спирачните апарати и тогава ги изправяй. Аз първо си купих нови и след 1500 км почнаха да тресат,тогава купих ремонтни комплекти отремонтирах спирачните апарати,престъргах дисковете и вече 12000 км нямам грижи.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

направи си профилактика на спирачните апарати и тогава ги изправяй.Аз първо си купих нови и след 1500 км почнаха да тресат,тогава купих ремонтни комплекти отремонтирах спирачните апарати,престъргах дисковете и вече 12000 км нямам грижи.

Колега а какво включва ремонтният комплект, и колко парички е? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега а какво включва ремонтният комплект, и колко парички е? :mitsu-smiley:

 

Комплекта включва всички гумички за спирачния апарат и малко грес,аз купих някакви испански по 10 лева комплекта,оригиналните мисля,че бяха 26 лв. но трябваше да чакам за доставка и рискувах с тези,засега са ок

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...