Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, искам да си боядисам Митсубишито, но не знам къде. Искам да е що/годе качествено и да е на добра цена. Моля, ако имате опит, помагайте ! : )

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Остава само ...добре да броим. :D детайлите.... :D

Редактирано от vuicho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остава само ...добре да броим. :D детайлите.... :D

За потребителите от форума сериозна отстъпка на бояджийска услуга с камера. За тежки фенове, предпочитащи лично да пръскат-добре дошли:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За потребителите от форума сериозна отстъпка на бояджийска услуга с камера. За тежки фенове, предпочитащи лично да пръскат-добре дошли:)

 

Като си почнал, давай нататък, че ми писна от майстори и техните прехвалени цени и вече се замислям да взема да науча и този занаят. Тука вече човек и на паркинг не може да си остави колата, на около 2-3-4 седмици се намира някой простак/чка да си спре вратата в твоите врати или друго.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като си почнал, давай нататък, че ми писна от майстори и техните прехвалени цени и вече се замислям да взема да науча и този занаят. Тука вече човек и на паркинг не може да си остави колата, на около 2-3-4 седмици се намира някой простак/чка да си спре вратата в твоите врати или друго.

То пръскането е лесно, подготовката е пипкава.

12638499633_d804b63ecc_b.jpg

image-2374adedd

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е много хубаво.... ама говорете малко и за пари...колко излиза едно боядисване на целия автомобил... с обработване с шкурка...,с шприц кит,...цена на боята... металик ...грамаж и тн...Знам ,че е много относително и все пак...??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За потребителите от форума сериозна отстъпка на бояджийска услуга с камера. За тежки фенове, предпочитащи лично да пръскат-добре дошли:)

Страхотна оферта, особенно за личното пръскане, сега ако споделиш и малко повече ще е супер...... :icon_thumbup:

А и един въпрос боядисват ли черен мат? :icon_rock:

Редактирано от wonderwalker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна оферта, особенно за личното пръскане, сега ако споделиш и малко повече ще е супер...... :icon_thumbup:

А и един въпрос боядисват ли черен мат? :icon_rock:

 

 

Всичко се боядисва, утре ще седна да подготвя някакви оферти. Ще се постарая да са честни, а не от типа от ХХ лв. на детайл, а всъщност с хиляди условности.

 

За трети път ми се случва да почна на моя кола да правя забележки по 3 детайла и да финишираме с цяла кола. :icon_thumbup:

 

На вид стана, остана да вървеше...

 

http://farm8.staticflickr.com/7338/12746089274_b56976f795_b.jpg

pain_t

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало, да ти е честита. Това графит ли е като цвят или черно, че нещо не мога да го различа на снимките, или от светлината някакси си променя цвета. Аз лично съм заинтересован, ако има оферта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало, да ти е честита. Това графит ли е като цвят или черно, че нещо не мога да го различа на снимките, или от светлината някакси си променя цвета. Аз лично съм заинтересован, ако има оферта :)

 

Колата е графитено сива, перлена, от тази снимка изобщо не може да се съди. Боята е евтина словенска по 50 лв. литъра. Лакът е хубав и скъп. Оферта има, ще помоля собственика на бояджийната да я публикува лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колата е графитено сива, перлена, от тази снимка изобщо не може да се съди. Боята е евтина словенска по 50 лв. литъра. Лакът е хубав и скъп. Оферта има, ще помоля собственика на бояджийната да я публикува лично.

 

Обожавам графитено-сив цвят. Искам да я видя на живо! :rulez:

При смяна на света на колата нямаше ли някакви усложнения при пререгистрацията в КАТ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е графитено сива, перлена, от тази снимка изобщо не може да се съди. Боята е евтина словенска по 50 лв. литъра. Лакът е хубав и скъп. Оферта има, ще помоля собственика на бояджийната да я публикува лично.

На предишното боядисване изглеждаше по добре ..:P :D

 

http://media.snimka.bg/s1/1498/029239452.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/1498/029239451.jpg?r=0

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На предишното боядисване изглеждаше по добре ..:P :D

 

http://media.snimka....9239452.jpg?r=0

http://media.snimka....9239451.jpg?r=0

 

Възможно е. Цветът е същият. Всъщност аз на живо не съм я виждал боядисана, не съм ходил до бояджийницата, това са снимки, направени от друг човек, но понеже неговият критерий е много висок, та му вярвам, а той каза: Стана отлично, значи наистина е така.

 

Иначе вероятно красива, но не е точно в движение... :plane: Сега се оказа, че напълно ревизираната кутия сдаде багажа...:icon_doh: До края на седмицата пак долу... Баси бегачката, бегай от нея надалеч.

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е. Цветът е същият. Всъщност аз на живо не съм я виждал боядисана, не съм ходил до бояджийницата, това са снимки, направени от друг човек, но понеже неговият критерий е много висок, та му вярвам, а той каза: Стана отлично, значи наистина е така.

 

Иначе вероятно красива, но не е точно в движение... :plane: Сега се оказа, че напълно ревизираната кутия сдаде багажа...:icon_doh: До края на седмицата пак долу... Баси бегачката, бегай от нея надалеч.

 

Здравейте,

 

Трябва да боядисам двете предни врати. Колата е Лансър 2010 - тъмносив. Можете ли да ми препоръчате майстор, който би ги направил за 1 ден?

 

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Трябва да боядисам двете предни врати. Колата е Лансър 2010 - тъмносив. Можете ли да ми препоръчате майстор, който би ги направил за 1 ден?

 

Благодаря

Мога, разбира се. До края на седмицата е пълно, но от вторник може да се планира. Контакт на л.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Привет,

 

третиратели места с ръжда? Имам две петна с приблизителни размери около 7-8 см. диаметър на гредите под вратите, които няколко пъти пребоядисвам сам, но ръждата избива всеки път. За това търся вече префисионална помощ.

 

Благодаря.

 

Иван.

 

п.п.

Не мога да изпратя лично съобщение към Вас. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...