Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Добре е все пак :)

Като един инженер трябваше да направиш карта на мястото с позициите на дръвчетата, за да видим къде да засадим още няколко, че да оформим що-годе някакви редици :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа е, че още от казармата не понасям редиците :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

за редиците и казармата си прав..... Стига да съм в София - и аз ще дойда. Барбекюто си е винаги добре дошло!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм от скоро във вашия форум, но много ми хареса идеята с дръвчетата. Ако ще има ново мероприятие, ще се включа с най-голямо удоволствие. Но го обявете по от рано, за да има време за организация, защото предполагам, че доста хора са ангажирани и в почивните дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с липсващите или счупени дръвчета е природен. Обилен снеговалеж в комплект с ураганен вятър причиняват много поражения на млади дръвчета :( . Това е и причината да са така прекършени. Трябвало е да ги насадите малко по гьсто да се пазят едно друго. После идва и ред на горския, който преценява кое ще се развие добре и което не трябва се маха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Днес се навършват 1 година от делото, което Фен Клуб Мицубиши направи за деня на Земята! :)

Исках да почетем и отчетем този ден, макар и само със хубав спомен! :icon_thumbup:

 

http://images16.snimka.bg/002688666-big.jpg

http://images16.snimka.bg/002688736-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Колеги, които сте повече от 2 години в този форум, помните ли какво благородно дело извършихме на този ден преди две години? :D Погледнете в горния пост снимките и ще се сетите! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за идеята да врътнем на мястото едно :mitsu-smiley: барбекю, след като се пооправи времето?

Хем ще нагледаме дръвчетата... Дано да са се хванали. Аз ходих миналата година, но все още имаше сняг. Някои бяха счупени, за съжаление.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В темата "Стопли се....", която пуснах с предложение за барбекю, на което срамно не можах да присъствам, за което няма да спра да се извинявам на колегите, едно от предложенията ми беше да идем на :mitsu-smiley: -горичката... С огромно удоволствие ще я посетя! А ако има счупени дръвчета - спокойно можем да ги подменим наесен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По темата.... за тази коледа си взехме жива елхичка, която засадихме преди две седмици пред блока...........,

идеята ми е, ако за следващата коледа всеки от вас си вземе жива елхичка за вкъщи после може да си я засади някаде, а може и да си организираме акция по засаждане, гледам че вече сте имали такава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

DANI MG, пропуснал си да отбележиш и скромния принос на Пежо Клуб България към инициативата.

 

Краят на есента е подходящ сезон за залесяване. Да организираме някоя акция заедно?

Тъй или иначе, вече съм и в двата отбора B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се забравя, всичко е документирано! :)

Аз съм "ЗА" за нова инициатива. :icon_thumbup:

Добре дошъл в клуба ни! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се забравя, всичко е документирано! :)

Аз съм "ЗА" за нова инициатива. :icon_thumbup:

Добре дошъл в клуба ни! :)

Е, хайде да я развием тази идея...Бих се включил с удоволствие. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Какво мислите за идеята да врътнем на мястото едно :mitsu-smiley: барбекю, след като се пооправи времето?

Хем ще нагледаме дръвчетата... Дано да са се хванали. Аз ходих миналата година, но все още имаше сняг. Някои бяха счупени, за съжаление.

 

Съгласен! :)

Имаме ли готовност?

Нищо, че поста ти Тишо е от Април. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, вие имате ли напротив акцията пак да е съвместна, между двата клуба?

 

п.с. някой ходил ли е да види дали горичката дето я садихме е оцеляла?

Редактирано от ifcho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Всъщност, вие имате ли напротив акцията пак да е съвместна, между двата клуба?

 

Как против? :)

Автомобилите ли определят хората или обратното? :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Есктра значи :)

Поразбутах и темичката в пежо клуба. Ще се опитам да синхронизирам дейностите :)

 

Тъй като аз надали ще имам възможност да пътувам много тези дни, предлагам да организираме първата акция пак някъде в околностите на София?

 

Ако има желаещи и от други градове (Стара Загора?), мога да ги свържа със съответните хора от пежо клуба, за да направим няколко акции на различни места :-)

Редактирано от ifcho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, вие имате ли напротив акцията пак да е съвместна, между двата клуба?

Акцията по залесяването или за барбекюто?

Шегувам се... :) Първо ще дадем дължимото на гората,пък след това и другото... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорим за такива неща и ми става много Убаво на душата!

Бройте и мен! И дупки копая, и дървета садя, а после и на скарата се включвам! Когато кажете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера правих справка, дървета не се садят, преди да е опадала шумата :)

Което означава края на октомври-ноември. Или напролет.

Но за барбекюто няма такива рестрикции :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо, справката ти е вярна, но в момента вече се садят дървета, като листата се окастрят и се подрязват клонките леко, това разбира се го казвам като съм 100% сигурен, защото последните дървета, които засадихме бяха в петък. :)

Така, че ако няма масовата част от хората ангажименти за идните 4 почивни дни може единият от тях да го посветим на нова мицу-горичка, ако не ще остане за 27-ми септември или 3-4 октомври, след това вече става студено и не става за барбекю. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Садят се, но е по-добре, както казва Тишо. По ред причини - не ми се изброяват сега. А за Барбекю - никога не е достатъчно студено - нали има огън? Както и да е, и сега може. Само има опасност да духна нанякъде по празниците..... Ще следя темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за Чемширчета под формата на емблемата на Мицубиши в някои от парковете на Сф. ?

Редактирано от SpeedFox
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...