Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Покупка на Lancer 1,8 CVT


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги

решил съм да си взема Lancer 1,8 CVT. Ако може малко помощ защото не съм се качвал на такава кола нямам идея какво трябва да гледам. Понеже колата която съм харесал мисля че е от най-ниските цени в cars.bg това е обявата http://www.cars.bg/c287808, а като гледам си има всичко като екстри и си задавам въпроса защо е толкова евтина? Ще бъда благодарен на всички за съвети и препоръки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На външен вид изглежда добро и като екстри и като визия,само това EVO в надписа е пожелателно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре и е с фул екстри... даже и гумената постелка за багажник има.

 

Сещам се да провериш дали е сменяно маслото на CVT кутията, защото се сменя на 80к (някои казват и по-рано), както и свещите (иридиеви).

Не мога да ги разчета в книжката.

Също и дали са криви дисковете.

 

Абе даже, ако се навият я закарай в Ратола Пловдив да и направят хубав оглед и ако кажат , че е ок направо скачай ... цената е добра.

 

Ако почнат да се дърпат за прегледа, явно има нещо нередно и по-добре пасувай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега със сигурност ще питам за всичките нещо които ми написа.

Чакам още мнения.

Редактирано от JOKERRR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма какво да и се чудиш , ако е изрядна и няма скъпи ремонти си я привзимай :rulez: . Само да попитам Галанта какво ще го правиш :D коя година е ?

Редактирано от badcookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта е 98 година но го продадох не съм променил профила, иначе беше светулка не ми се даваше ама го дадох на един приятел да пътува за събота и неделя в понеделник каза колко пари да ти донеса и така се разделих с него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта е 98 година но го продадох не съм променил профила, иначе беше светулка не ми се даваше ама го дадох на един приятел да пътува за събота и неделя в понеделник каза колко пари да ти донеса и така се разделих с него.

 

Мдаа който не е карал Галант няма представа. Поне си го дал на приятел не на някой абдал да го съсипе не , че е гаранция де. Успех с новия звяр , ако го вземеш :plane: :rulez:

Редактирано от badcookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги

решил съм да си взема Lancer 1,8 CVT. Ако може малко помощ защото не съм се качвал на такава кола нямам идея какво трябва да гледам. Понеже колата която съм харесал мисля че е от най-ниските цени в cars.bg това е обявата http://www.cars.bg/c287808, а като гледам си има всичко като екстри и си задавам въпроса защо е толкова евтина? Ще бъда благодарен на всички за съвети и препоръки.

Виж каква е причината да се подмени предната броня, с такава от Спортбек'а! И кое е EVOто в колата? Според мен кола с най-високото ниво на оборудване и CVT на тази цена, нещо не ми се връзва! Разгледай и други обяви с такива коли за да свериш часовника, защото ако останалите са на цени с разлика от тази в повече, значи нещо не е истинско с тази кола! :icon_rock:

Аз цена по-ниска от 22 000 за такива не видях! http://www.cars.bg/?go=cars&search=1&advanced=&fromhomeu=2&publishedTime=0&filterOrderBy=1&showPrice=&autotype=1&stateId=1&offerFrom4=1&offerFrom1=1&offerFrom2=1&offerFrom3=1&categoryId=0&doorId=0&brandId=57&modelId=1013&fuelId=1&gearId=2&yearFrom=2008&yearTo=&priceFrom=&priceTo=&currencyId=1&man_priceFrom=&man_priceTo=&man_currencyId=1&powerFrom=&powerTo=&steering_weel=0&colorId=0&is_carinbg=0&e%5B3%5D=1&regionId=0&conditionId=1

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и този тогава нещо не е в ред... mobile.de http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и този тогава нещо не е в ред... mobile.de http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Този няма нищо общо с екземпляра показан от колегата и от мене!

Този е Интенз, а ония са Инстайл! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и да са си наред и просто някой да иска да се оттърве бързо, а на запад това са едни от най-трудно продаваните и най-малко търсените автомобили в класа си. Който си е купил Лансер после неповтаря, при нас има лансери на по 3г. на супер малко мили на половин цена та и надолу и пак никой не ги иска. :mitsu-smiley: Но ако цената е убийствено ниска много вероятно е колата да е била блъскана и то сериозно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Но ако цената е убийствено ниска много вероятно е колата да е била блъскана и то сериозно.

За това си мисля и Аз! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и този тогава нещо не е в ред... mobile.de http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

В този не виждам нищо съмнително. Моят е instyle и го взех от Германия за 7,500 евро, така че 6,900 е нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ми е подозрителното и на мен с всички екстри с броня на ЕВО или Sportback за тази цена, единствената разлика която виждам с другите обяви е че километрите им са между 40 и 60 хиляди , а тази е на 132 000км. само това може да бъде като обяснение за по ниска цена.

 

П.С. На последния печат от книжката пише нещо по различно от другите но какво е идея си нямам. Иначе като гледам бронята е почти 100% от Sportback и най-вероятно е сменяна, защото според мен когато е произведена тази кола още не беше излезнал Sportback (може и да греша) та няма как да е била като екстра бронята. Така мисля аз, но може и да греша, помагайте колеги.

Редактирано от JOKERRR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре се обади и директно попитай защо е сменяна бронята, имало ли е инциденти, понеже задната броня има също спойлер може предишният собственик да е искал колата му да изглежда като ево х , километрите също са си доста така че може и да е читава, то кола без инциденти няма, но поне да не е била размазвана като муха. Разпитвай продавача и ако почне да се дразни че много питаш значи нещо не е наред. Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли го е на живо,за да каже какви са му впечатленията,че и аз скоро мисля да купувам,а тук цената си е добра

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега, какво стана? Гледа ли го, купи ли го?

Не знам защо им са такива цените. Аз моя съм го обявил за 21 999.

Разликата е голяма, но защо нямам идея.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще ходя да го гледам, чакам един приятел да се върне от почивка понеже той е по в час от мен, а имал и познати в Балканстар ще пита за историята на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега в деня в който щях да ходя дори тръгвахме вече и си викам чакай аз да се обадя за всеки случай и човека каза сутринта я продадохме :( не е била моята кола. Ще търся друга сега, но все си мисля че нещо и е имало на тази кола за да е толкова пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...