Премини към съдържание

VR4, седан, ляв волан


Препоръчано мнение

Колеги колата е перфектна, на много малко километри, колеги от Пловдив даже вече я виждаха. Цена за колега от форума ще бъде друга от тази на обявата. http://www.cars.bg/c297100

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е перфектна, на много малко километри, колеги от Пловдив даже вече я виждаха. Цена за колега от форума ще бъде друга от тази на обявата. http://www.cars.bg/c297100

Преди 2 години тази кола беше моя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години тази кола беше моя...

 

Колега, мисля че се бъркаш... Талона след обръщането е с немска регистрация...

Редактирано от Vetov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че е с немски талон, нали Германеца си минава TUV и си я регистрира . Даже беше дошъл при Слави тук в Ямбол плати му я а той му я закара с автовоз до Германия . , ако нещо се бъркам Слави да ме поправи .. :icon_dance:

 

п.с. Всяка една кола която е от държава членка на ЕС може да се направи с други документи, единственото условие е да имаш адресна регистрация в дадената държава и банкова сметка .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години тази кола беше моя...

И аз мисля, че бъркаш .. Прекалено много разлики виждам за да е твоята ..:)

http://martod.snimka.bg/automobiles/vr4.505258.18942323

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, помня тази кола отпреди сигурно 2 години. Когато Слави я продаде на някакъв германец ми стана смешно, защото почти всички българи си купуваме колите от Германия :rolleyes: . Сега пак се е върнала в България :icon_clap: Разкарвате тоя ВР като пинг-понг. Бе я някой да го взима и да го разтрива! Аааа :icon_rock:

-----------------------------------------------

Ооо, да. Друг е, друг е :-) И аз се объркАх. Разликите са много наистина :icon_blush:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги естествено, че е друг понеже имам и талоните преди обръщането, но явно колегата от Ямбол си е навил на пръста че е била негова... но при желание може да стане!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги естествено, че е друг понеже имам и талоните преди обръщането, но явно колегата от Ямбол си е навил на пръста че е била негова... но при желание може да стане!!!

Може и да греша, не искам да споря с никого. В крайна сметка толкова ли е важно и има ли значение кои са били предните собственици? Нямам желание за ВР, два такива съм имал, да я вземе някой, на който му се кара бърза кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и да греша, не искам да споря с никого. В крайна сметка толкова ли е важно и има ли значение кои са били предните собственици? Нямам желание за ВР, два такива съм имал, да я вземе някой, на който му се кара бърза кола.

 

Симпатична колица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги поради неприятен инциден с един потенциален клиен на този уникален автомобил цената на колата е почти на половина. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369825991896826&f1=details&slink=32zg2q

Като към цената са включени: преден капак, фарофе+мигачи, гредата под двигателя с тампоните, очиларката, радиатор за климатика, решетка между фаровете. За колеги от форума 7000лв. За повече снимки или информаця: 0888914955 или 0885249092. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей мамка му как ме ядоса това.... надявам се човека си е платил за стореното :mad: :icon_censored:

 

Колега повярвай ми мен много повече ме е яд, но времето няма как да върнем. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега повярвай ми мен много повече ме е яд, но времето няма как да върнем. :(

 

За такъв зулум направен от клиент, задължително е трябвало да ти купи колата и от там насетне да се оправя. За какъв ч*п ся ще си губиш времето да се мъчиш да продадеш колата в тоя вид ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Егати неприятната случка. Колега, не го ли предупреди този, че се качва на ВР4? Няма ли да те обезщети по някакъв начин сега? Разкажи малко по-подробно как се случи - ти в колата ли беше и как за Бога успя да я блъсне този ентусиаст...

 

За такъв зулум направен от клиент, задължително е трябвало да ти купи колата и от там насетне да се оправя.

Точно е така. Все едно аз да счупя някоя ваза в магазина и да си излезна ни лук ял, ни лук мирисал.

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Егати неприятната случка. Колега, не го ли предупреди този, че се качва на ВР4? Няма ли да те обезщети по някакъв начин сега? Разкажи малко по-подробно как се случи - ти в колата ли беше и как за Бога успя да я блъсне този ентусиаст...

 

 

Точно е така. Все едно аз да счупя някоя ваза в магазина и да си излезна ни лук ял, ни лук мирисал.

 

Отношенията между потенциалния купувач и продавача са отделна тема. Със сигурност има уговорка и плащане. аз се интересувам от цената на колата без частите, необходими за ремонта, без салона, без джантите и козметиките. Само удареното купе с двигателя и силовото предаване. Скоростната кутия също не ми трябва, но нека да чуя цена за колата без козметики и лесно сваляемите и продаваеми елементи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отношенията между потенциалния купувач и продавача са отделна тема. Със сигурност има уговорка и плащане. аз се интересувам от цената на колата без частите, необходими за ремонта, без салона, без джантите и козметиките. Само удареното купе с двигателя и силовото предаване. Скоростната кутия също не ми трябва, но нека да чуя цена за колата без козметики и лесно сваляемите и продаваеми елементи.

 

Супер, мен ми трябва точно кутията, може да се договорим. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега обявата в cars, която е посочена в 1-я пост е изтекла, както и тази от mobile.

Ако искаш кажи и ще коригирам нещата в темата

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...