Премини към съдържание

Амортисьори за Галант 2.5


Препоръчано мнение

Хората му опресняват амовете с нови-новенинки и пА недоволен :D пАре нали не давааш.

А я четвърта година търкалям с едни монрота, ама не щат да ми ги сменят. Не че има нужда. Навремето се отказах от чешките каяби, колкото и да ме уверяваха че са досущ като японските, само че правени в Чехия и затова били по-тънкана. Взех два "кокала" по осеемсе лева и те така.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 232
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хората му опресняват амовете с нови-новенинки и пА недоволен :D ПАре нали не да`ааш.

 

На еволюшъните им тургат Билщайн, сигурно има защо...:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има разбира се. То и спирачките са на друга фирма, седалките, волана и не знам още какво :) Определено се е получило.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Банда, за протокола да кажа, че след гаранционната смяна на едната чешка каяба, която изкара към 20 000км, отново изтече :D Другия засега е бетон повече от 30 000. :)

Предстои отново смяна на изтеклия заден амортисьор, отново гаранционно и така до навършването на 2 години от покупката, когато изтича гаранцията. После ще го мисля какви ще слагам, но определено няма да е чешка каяба, пуууу :) Късмета да попаднеш на читава бройка, според моята статистика до този момент е 33,33%, останалите проценти са в киреча :yes3:

 

Пак смяна гаранционно и така до края на света. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, няма да е до края на света, батка, само до навършването на 2 годинки :icon_thumbup:

Да живей качеството :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, няма да е до края на света, батка, само до навършването на 2 годинки :icon_thumbup:

Да живей качеството :icon_thumbup:

На стария ми галант чешката каяба вече наближава 100к.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На стария ми галант чешката каяба вече наближава 100к.

Не си представителна извадка за мен, поради факта че нито е комби, нито се товари както мойто:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Какъв е номера на тези усилените задни амортисьори за Галант седан.Тези ли са.

http://www.mister-auto.bg/bg/zadni-amortisyori/kyb-341241_g900002_a085341241.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...