Премини към съдържание

Въпрос за покупка


D.Krustev

Препоръчано мнение

Здравейте, каня се да закупя Галант. Досега не съм се сблъсквал с тази марка затова ще кажа какво съм харесал и ще помоля за информация, предложения и съвети от ваша страна. Засега съм се насочил към бензинов двигател от 2, 2,4 , 2,5 автоматична скоростна кутия и автопилот. Все още се колебая за газовия инжекцион дали да слагам или не, готвя се за около 1999г. до 2002г. Благодаря предварително за съдействието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега.

 

За начало се запознай с една стара тема, ако след това все още имаш въпроси ги задай.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=6461

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е морално остаряла. Тук галанта е представен като машината на времето, а времето си минава и много неща се променят. Иначе е добре измислена и структурирана. Това е моето мнение за сламката.

Ако имаш някакви конкретни въпроси, задай ги.

Предложения? Но проблемо. Продавам моя. 99-та с първа р-ция 26 май 2000, 2500 V6, седан, с ръчни скорости, спорт едишън се води. Ангренаж и пистови истории сменени, нови свещи, два комплекта джанти с гуми, три ключа и т.н. За 5500 слизам от него без пазарлък. С пазарене - 6000.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка имаше много полезна информация, това което забелязах е че темата е писана 2008 година, а там се говори за това че ако искаш хубав трябва да си подготвиш едни 11хилки, има ли някой информация каква е стойността сега, за да мога да се ориентирам в какъв диапазон от цени да гледам и разбира се колко да подготвя :) За газовите инжекциони гледах, че доста често се споменава каравел газ, чийто сервиз се намира в София, та въпроса ми е има ли някакви последващи профилактики, за които трябва да се ходи понеже съм от Варна. Има ли добри сервизи за газ.инж. във Варна защото веднъж съм си патил от смотан газов инжекцион :)

Редактирано от D.Krustev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка имаше много полезна информация, това което забелязах е че темата е писана 2008 година, а там се говори за това че ако искаш хубав трябва да си подготвиш едни 11хилки, има ли някой информация каква е стойността сега, за да мога да се ориентирам в какъв диапазон от цени да гледам и разбира се колко да подготвя :) За газовите инжекциони гледах, че доста често се споменава каравел газ, чийто сервиз се намира в София, та въпроса ми е има ли някакви последващи профилактики, за които трябва да се ходи понеже съм от Варна. Има ли добри сервизи за газ.инж. във Варна защото веднъж съм си патил от смотан газов инжекцион :)

 

Кажи ни бюджета си, за да ти кажем каква кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галант ще е. Засега е около 5000 хиляди, но ако трябва ще изтрая месец два повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има във Варна разбира се. Запомни какво ще ти напиша сега: Трябва да сложиш ГИ :yes3:

Дори сега да помислиш бе откъде се взе тоя, че да ми казва какво да правя, няма пък да слагам... Гарантирам, че ще искаш да имаш монтиран ГИ. И дори ще бъдеш ентусиазиран да го направиш.

Отваряш популярните сайтове за коли втора ръка и попиваш. Кеф ти мобиле.бг, карс.бг, кармаркет.бг, ало.бг... Ще ти направи впечатлък, че цените варират доста. Това не е толкова защото някой иска да спечели от продажбата. Такова нещо няма как да случи, освен ако колата е нов внос и купена с тази цел - препродажба с цел печалба. Внимавай да не вземеш уморен екземпляр. Има къде да дадеш хилядарка по колата и то без да личи, че си ги дал.

Още 2010-та имаше коли за по 2 хил. и нещо. Според мен са били крокодили или някой много е надал вой да се отърве по някаква причина. Някъде между 4500 и 6500 лева. За тези с ГИ, които гаранция са обслужени - масло, филтри, ремък, ролки, накладки... естествено горната граница. С разни забележки и проблеми - надолу. Над е неоправдано, под - няма да ти хареса на теб. Аз поне така виждам нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много и на останалите за полезната информация. За ГИ се съгласих залавям се с търсенето и да се надяваме, че до няколко месеца ще стана член на клуба :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има много добри Галанти на много добри пари, но трябва да си отваряш очите.

Първия Галант го купих 1995 г. за 7000 дойче марки. Втория и третия за по 3500 лв. / на инвалид/ четвъртия, последния дизел за 4500 и съм се зарекъл за ме погребът с него след 30-40 години. :D

Анди, 2001 г. в разстояние на една седмица си продадох първия и втория. Е няма такава мъка. За десетина дена докато си намеря пак Галант бях половин човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм се чувствал доста зле след продаване на МПС. Преди години дадох едно кросово сузуки и уж бях твърдо решен да го продам, докато го гледах как се отдалечава завинаги от мен в специалното ремарке за мотори сълзите сами тръгнаха. А бях на 24, не съм бил хептен пишлегар :icon_hmm: . Сега съм изтръпнал от всякакви проблеми и мисля, че няма да усетя толкова. Не знам... Само знам, че ако взимах чисто 500-600 лева/месец и всеки месец, колата щеше да ми седи в гаража и да я карам докато остане само кормилото.

 

Кръстев, за да станеш член на клуба трябва да имаш две :mitsu-smiley: . Освен ако не са сменили правилата. Засега си половин член на форума. Добре де, 2/3.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, каня се да закупя Галант. Досега не съм се сблъсквал с тази марка затова ще кажа какво съм харесал и ще помоля за информация, предложения и съвети от ваша страна. Засега съм се насочил към бензинов двигател от 2, 2,4 , 2,5 автоматична скоростна кутия и автопилот. Все още се колебая за газовия инжекцион дали да слагам или не, готвя се за около 1999г. до 2002г. Благодаря предварително за съдействието.

 

Здравей, колега! Добре е да споделиш, повече в града ли ще го използваш или на по-далечни дестинации. Най-доброто е 2.5 бензин, но ако караш много градско ще ти тежи на бюджета, защото си е лаком на гориво. Ако решиш да слагаш Газ, тогава не се заглеждай по 2.4 мотора.

Аз карам 2.5 v6, автоматик и ако искаш някакви съвети при оглед и тест драйв съм насреща. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз също мога да ти помогна,а и имам един за продаване ,с ръчна кутия е,2.5 v6,но за сметка на това има други екстри: кожен салон и Нарди волан,отпред с GD967 дискове на EBC:

http://www.brakes4u.co.uk/itemdetail.asp?catID=16958

 

Бих ти показал и този,който карам в момента,той е модел Avance

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кръстев, за да станеш член на клуба трябва да имаш две :mitsu-smiley: . Освен ако не са сменили правилата. Засега си половин член на форума. Добре де, 2/3.

 

Анди не подвеждай колегата, за да стане член, трябва да е активен във форумната дейност или да идва на организираните срещи, за да се запознае с останалите. Като цяло, това е базата на което членовете и УС взимат решение.

 

Относно колата, колегата SNS преди мен е казал... ако вече в плана влиза газов инжекцион.. е хубаво GDI-то да отпадне от сметките - което е по-вероятно :)

Иначе дали 2.0 или 2.5 колегата трябва да реши спрямо това, колко и къде пътува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анди не подвеждай колегата, за да стане член, трябва да е активен във форумната дейност или да идва на организираните срещи, за да се запознае с останалите. Като цяло, това е базата на което членовете и УС взимат решение.

 

Относно колата, колегата SNS преди мен е казал... ако вече в плана влиза газов инжекцион.. е хубаво GDI-то да отпадне от сметките - което е по-вероятно :)

Иначе дали 2.0 или 2.5 колегата трябва да реши спрямо това, колко и къде пътува.

 

Той разяснява условията,как се става Супер Фен :icon_hmm:,така като гледам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...