Премини към съдържание

Нов Ранър при стар ранърджия


Препоръчано мнение

Не мога да не се похваля. Сърце не държи!

След като старият ми верен приятел мина 20 години, при все, че много го обичам и все още малко изпитвам угризения на съвестта, годините са си години. И започнах да се оглеждам за нещо по-младо. Дизайнерско да е хем, пък ако може и малко по-представително, пък по-модерно....... И жената с децата да събира, да мога да ходя за риба и на палатка; дали да е комби; дали да е ван;

Въпроси, въпроси, въпроси.....

Какво ли не гледах. Изтеглих сервзните ръководства на:

Мазда Премаси

Хюндай Матрикс

Хонда HRV

Нисан Алмера Тино

Новия Ранър

 

Гледах още:

Киа Каренс

всякакви паркетни джипки - CRV, Sportage, Forester......

Гледах Лансъри комби. Какво ли не гледах. От изброените марки и модели няма кола от Дупница до Пловдив да не съм видял. (Много евро-бангии, много чудо има по тези пазари)

 

И си купих Ранър. '99, 1,8. 116 к.с. 4х4. По-запазен Ранър не съм виждал и не се стърпях и е вече мой от седмица насам. Напълно обслужен, газифициран, сложих му и пернишки парктроник, много се радвам. Колегите ме е*ават, че съм бил консерватор, може и да са прави, ама от Ранъра по-хубаво няма. Щеше и се на жената малко по-модерна визия, ама за това пък ще и купя само нейна кола, та да е спокойна.

 

Наздраве, имам да черпя!

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, :)

Със здраве да си го юркаш.

В интерес на истината, аз не знам с какво бих заменил сегашното :mitsu-smiley: че ми отесня много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито , със здраве да го караш !

И да качиш снимки ! :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, :)

Със здраве да си го юркаш.

В интерес на истината, аз не знам с какво бих заменил сегашното :mitsu-smiley: че ми отесня много.

Не знам какво да ти кажа.... Аз моята дилема я реших и да е рекъл Господ - някоя-друга година няма да го мисля. Голямо чудене падна. Ама съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да го караш и хиляди безаварийни, нека да видим и снимки все пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо чудене падна. Ама съм доволен.

 

Честито и от мен. И това накрая е най-важното!!!

Това е истински фен на марката и модела. Пожелавам да му врътнете повече километри от предния и то все безаварийни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо чудене падна. Ама съм доволен.

Аз ти честитих още при чуденето, преди да си я купил, :D като ти казах, че това ще е колата, ама още веднъж и тук честито и хиляди безаварийни километри ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Мерси, колеги, мерсиии!

Батко го пратих да я гледа, преди да съм хукнал към Пловдив и му е станало ясно още тогава...... Нали си ме познава....

Не може, няма начин. И от Ранър по-хубаво няма.

Това е.

Пък после - ще го мисля......

Колегата, чето е писал за снимки - много дъжд, много нещо. Като се закроти малко - ще изпратя. Само ме е яд, че не ги снимах двата един до друг..... да си ги имам за спомен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предаване на щафетата. Преди две години и аз направих така. Но Лансъра още се споменава.

Хиляди безаварийни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

честито , аз също имам нов рънър , но досега съм карал вагон. все още го карам ,но трябва да го продам.колата е 93г ,2,0л,газ,винетка,застр.с чудесен мотор,но е от австрия.това за мен е без значение защото го обичам,обичам,обичам.търси се собственик ,който също ще го заобича.0892901980 0887426227 благодаря ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни го в мобилето, или в секция продава. Ако имаш нерви и място - го пусни на части, макар че... какви ги говоря, вече 2 месеца седи на село и не съм пускал обява.... сърце не ми дава направо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, ако го разпродаваш имам интерес от скоростите че при мен започна да изключва задната, също така и лявото огледало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни го в мобилето, или в секция продава. Ако имаш нерви и място - го пусни на части, макар че... какви ги говоря, вече 2 месеца седи на село и не съм пускал обява.... сърце не ми дава направо.....

Я си го дръж .............като ти е кеф си го карай и толкова ! :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха..... А ти пресичащ с колелото на Ръковска и жълтите павета :-)

По-скоро е зелена. Странен цвят и се налага по-често да я мия. Нещо между маслено зелено със син оттенък :-) И сребърни брони. И не е със сливенски номера, а с щвейцарски.

СН си е баш Швейцария :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...