Премини към съдържание

Питане за фиртър купе на Spase Star


rbka

Препоръчано мнение

Здравейте приятели на Звездата. Преди седмица се сдобих с Нея и се хвърлих да я обслужа тотално! МОТОРЪТ Е 1,6I ОТ 08,2002Г. Но в сервиза с УЧУДВАНЕ НЕ ОТКРИВАТ филтърът на купето! Питането ми е възможно ли е наистина да няма? ...или! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колега! И честито! Не знам да ли има (според мен трябва) нека по - запознатите да пишат, но ако има трябва да е зад жабката и да е от две части. Жабката се вади първо от едната страна после от другата и зад нея трябва да има пластмасов щифт, който се издърпва нагоре филтъра седи напречно на таблото и се вади към теб с издърпване.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колега! И честито! Не знам да ли има (според мен трябва) нека по - запознатите да пишат, но ако има трябва да е зад жабката и да е от две части. Жабката се вади първо от едната страна после от другата и зад нея трябва да има пластмасов щифт, който се издърпва нагоре филтъра седи напречно на таблото и се вади към теб с издърпване.

Успех!

 

за съжеление там търсиха и няма !!!!! има очертанията за филтърът но няма отвори за него :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Класика в жанра.. има слот но е запушен с пластмаса правоъгълна планка. Икономисва се повсеместно и от всичко това е ясно. Сега требе да намериш кой филтър пасва. Ако е от L200 филтъра има характерна форма ,говорим за пластмасовия водач който държиш и пъхаш навътре . От едната страна има пинче а от другата отворче .Ако искаш снимай там където мислиш че е ,аз имам снимка на моя който слагах собственоръчно.Щото и при мен нямаше фабрично.

 

Без филтър е смрад и не става .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега требе да намериш кой филтър пасва. Ако е от L200 филтъра има характерна форма

Пасва от всичко друго, но не и от Л200 ..:)

Като започнеш от Колт след 96г., преминеш на Каризма от същите години и стигнеш до Паджеро 2.5 ТД и 3.0 V6 след 98 г..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Класика в жанра.. има слот но е запушен с пластмаса правоъгълна планка. Икономисва се повсеместно и от всичко това е ясно. Сега требе да намериш кой филтър пасва. Ако е от L200 филтъра има характерна форма ,говорим за пластмасовия водач който държиш и пъхаш навътре . От едната страна има пинче а от другата отворче .Ако искаш снимай там където мислиш че е ,аз имам снимка на моя който слагах собственоръчно.Щото и при мен нямаше фабрично.

 

Без филтър е смрад и не става .

Редактирано от rbka
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мога ли да си разпробия отворите за филтъра ида ползвам такъв!!!! да се надявам че въздуха ще си минава от там !!!!!!!! казвайте ако не съм на прав път.БЛАГОДАРЯ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мога ли да си разпробия отворите за филтъра ида ползвам такъв!!!! да се надявам че въздуха ще си минава от там !!!!!!!! казвайте ако не съм на прав път.БЛАГОДАРЯ

Всичко може, стига да знаете как......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мога ли да си разпробия отворите за филтъра ида ползвам такъв!!!! да се надявам че въздуха ще си минава от там !!!!!!!! казвайте ако не съм на прав път.БЛАГОДАРЯ

 

Здравей колега. Направи се на "ударен" и мини през дилър на Мицубиши да ти сложат филтъра. Имаше подобен случай с цяла пластмаса зад джабката в друга тема. Подобна такава абсурдна ситуация даваха в едно предаване по ТВ, където човека си има къща, но единственият път с кола до нея бе през друга частна собственост и препечена с бариера.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така като я взех без филтър ето ти темата My link

Редактирано от mitaka_1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря на всички за подкрепата към моят проблем!Филтъра на купето е вече монтиран ....просто разпробих отворите поставих 2та филтъра запечатах отворите с алуминиева лепенка и готово .....незнам германеца преди мен как я е карал така 8 год.Оставами другият проблем с оборотите на празен ход за който пуснах питане в нова тема все още очаквам съвет от някой който се е зблъсквал с него :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...