Премини към съдържание

Първа кола


Препоръчано мнение

Колеги, нов съм във форума, а и шофиор от не толкова много време. Търся си свястна Carisma (1.8 нагоре) или свестен Galant (1.8-2.0). Ето я и уловката, имам около 2000 лв да похарча за такова возило. Колеги, голям фен съм на марката и това ще ми е първа лична кола. Ще почерпя ако измислим нещо. А да, забравих да добавя че няма да имам много пари за поправка, а ще се ползва за големи разстояния. МОЛЯ ЗА ПОМОООЩ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма читава Каризма, още по-малко Галант, за тези пари.

Ако намериш нещо за наличната си сума, ще трябва да вложиш още половината - така че като я ползваш за дълги разстояния, освен да тръгнеш и да стигнеш....

Ааа, и да стигнеш невредим.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма читава Каризма, още по-малко Галант, за тези пари.

Ако намериш нещо за наличната си сума, ще трябва да вложиш още половината - така че като я ползваш за дълги разстояния, освен да тръгнеш и да стигнеш....

Ааа, и да стигнеш невредим.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

:yes3: Прав е Боса трудно за тези пари ще намериш нещо читаво, иначе гробници колкото искаш. Все пак успех! Ще се радвам ако има още един зарибен по марката. Пробвай в раздела продава да ако има нещо читаво. Винаги е по-добре от колега, който се кефи на марката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хмм.... е за колко да се надявам някой да направи 1 коледен подарък :) нещо ориентировачно? :Р или някой да познава някой който се занимава с внос от германия, там ги гледах за по 500-600 евро :)

Редактирано от bl4d3y
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти сам си намерил изход от гатанката... Качваш се на рейса... правиш си една екскурзия до Германия и си докарваш едно :mitsu-smiley: на ход. Така ще ти излезе най- ефтино и няма да имаш съмнения, за какво и къде са отишли парите... за гориво ли за такси ли и прочие. Има също така и хора които докарват коли по поръчка но ли се сещаш, че те ще искат най-малко 1/4 сумата, с която ти си готов да се разделиш за :mitsu-smiley:

Търси и се надявам да намериш скоро...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, надявам се и аз, вече постнах въпрос дали някой знае някой който да вкарва коли (звучи тъпо знам), надявам се че и аз скоро да си имам 1 и за мен :Р

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, надявам се и аз, вече постнах въпрос дали някой знае някой който да вкарва коли (звучи тъпо знам), надявам се че и аз скоро да си имам 1 и за мен :Р

 

Човече, вкаравам постоянно коли... , за тези парички не се ли сещаш, че ще бъде постоянно на подемника или канала :icon_dance: или посочи ми две три коли и ще ти уредя транспорт към 500 евро (на автовоз ) разбира се защото на собствен ход ще ти е доста по скъпо или ще те остави на пътя :good: :yes3:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:yes3: Прав е Боса трудно за тези пари ще намериш нещо читаво,

Прав е, ама друг път ..:D

За по малко от тези пари, ще си вземе читав Галант (Е33) :) и ще му останат и пари, да пътува надалеч и то без да се връща с пътна помощ . ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав е, ама друг път ..:D

За по малко от тези пари, ще си вземе читав Галант (Е33) :) и ще му останат и пари, да пътува надалеч и то без да се връща с пътна помощ . ..:D

 

Така е Марински качва се на тази и забравя за ремонти за няколко години напред :icon_thumbup: :icon_rock:

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mitsubishi-galant-2000-glsi-1besitzer-121tkm-top-zustand-stralsund/168043689.html?lang=ru&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1985-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=125000

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав е, ама друг път ..:D

За по малко от тези пари, ще си вземе читав Галант (Е33) :) и ще му останат и пари, да пътува надалеч и то без да се връща с пътна помощ . ..:D

 

Марине, що мамиш детето?

За 2000 лв ще си вземе ЧИТАВ Галант, че и ще остане?

Може, ама ако Галанта е от онези играчки, дето ги продаваха по бензиностанциите.... - http://igrachki.mymall.bg/categories/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, що мамиш детето?

За 2000 лв ще си вземе ЧИТАВ Галант, че и ще остане?

Може, ама ако Галанта е от онези играчки, дето ги продаваха по бензиностанциите.... - http://igrachki.myma...BE%D0%BB%D0%B8/

Изобщо не го мамя :P читави галанти за тези пари има, даже Сашо е дал примерен линк, ама не са от серията която той иска ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами аз гледах каризми (предпочитам каризма) за не крайно много пари, тъй като в другата тема ми постнаха коментар за сериозен човек който вкарва коли викам да ми пише 1 лично и да измислим нещо. А тъй като бюджета ми за момента не е краен може да измислим нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех момче младо, едно че GDI си си харесал, друго че си от Свищов, кой ще ти я прави там.

Галанта от линка на Сашо изглежда много по добре от Каризмите за мен. За здравината ясно ;) Ако си намеря един читав за тези пари че и задните му колела да хвърлят кал ще съм на 7-то небе.

Та слушай какво ти казват спецовете че после глава боли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееех дядоо... слушам ги спецовете, какво му има на ГДИ-то? и аз съм от свищов, но това не значи че там ще се кара и прави :) Галанта е голям, по скоро го пазя като резервен вариянт. Гледам си и моите възможности сега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а,да и като гаден свищовски шувинист, мисля да се изкажа и да спомена само деликатно че свищов е САМО с 30 000 души по голям от котел.... все ще се намери 1 сервиз :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз съм нов в форума и ти казвам,че няма как за 2000лв да си вземеш чирава кола.Помисли малко,примерно за един Галант като моя да кажем 2.5-едно прилично облужване му е 700-800лв без да се скъпиш,един акумулатор щото твоя със сигурност ще е издъхнал ако е нов внос,ами гуми-аз съм на 17 цола,четири гуми 1000лв,накладки,това онова.

Няма нормален човек който да е набил 2-2500 в един Галант и да го е купил за хххх лева да ти го даде за 2000лв,същото е и с Каризмата,такива митове и легенди за перфектни и ефтини коли които се продават спешно няма!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а,да и като гаден свищовски шувинист, мисля да се изкажа и да спомена само деликатно че свищов е САМО с 30 000 души по голям от котел.... все ще се намери 1 сервиз :rolleyes:

 

Аз пък не толкова деликатно ще ти споделя,, че сервиз ще намериш ама друг път , сервиза ще ти е на 250 км. посока -южно от Свищов ,вервай ми. :icon_dance:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За официален мисля че има в Русе, Плевен или В. Търново, но няма да споря. Сега вие колеги за заяждане ли поствате или за помощ, като не мога да намеря свястна каризма за 2000лв, може примерно да напишете някоя примерна цена. Аз си признавам че съдя от това което виждам по сайтовете и прочее, но смятах че тук ще намеря помощ и/или съвет не само критика. :) предлагам като ще е критика да е конструктивна и да вземете да вкарате и по някое предложение тук там, например колегата по горе си предложи услугите. Ае help out ама човешката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно предложение, съвсем реално и адекватно......Търси си Колт. За тези пари все ще попаднеш на нещо прилично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, никой тук не е тръгнал да се заяжда с теб. Всички, макар и по различен начин, се опитват да ти кажат мнението си. Може и да има капка емоция, но не се обиждай. Мнението им за тези коли се основава на опита, който имат - погледни кога са регистрирани в този форум на Мицубиши /т.е. от колко време следят разни дискусии/ и колко поста имат.

Ти си регистриран преди два дни, не зная колко време преди това си влизал тук. Тъй като имаш по-ограничен бюджет, ако имаш свободно време, отдели седмица ако щеш за четене. Тук достатъчно е писано за всички модели - и предимствата, и слабостите. Така ще си направиш преценка дали някой определен модел е за теб или не. Защото е сладко да направиш юруш на бананите, но после ?

Тъй като не купуваш нов автомобил, разгледай колко излиза обслужването, какви са разликите в различните сервизи /а такива има/. Попитай сервизите в твоя град диагностицират ли ГДИ, колко и какви ремонти са правили ? Ако нямаш достатъчно информация, прави сметката/разчетите за друг град /и то без шовинизъм/.

Иначе ще купиш нещо, ще получиш поздравления от нас за придобивката, а после ще започне, колко струва това, не може ли без него и т.н.

Има достатъчно теми за цената на първоначалното обслужване на колата, което е задължително. А ако излезне нещо непредвидено ?

Не си превръщай колата в недвижима собственост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, прав си, може и малко емоция да вкарах, но да мерси за съвета. Иначе аз чета форума от около 2 месеца вече и съм се погрижил за тази информация. Именно за това бюджета ми за самата кола е толкова малък. Но лично смятах че е възможно да се измисли някакъв среден вариянт, в който целият ми разход да не излезе прекалено голям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...