Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервиз в София освен познатите


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Досега съм си правил колата при DJ Tymbi и съм юзключително доволен. Все пак той е доста зает и не ми се ще да го занимавам с по-дребни проблеми.

 

Като изключим Ратола и Балкан старс, бихте ли ми препоръчали майстор / сервиз в София, който да разбира от нашите коли и да не дере кожи.

 

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, Ди Джея не дере кожи.

А за какви проблеми търсиш майстор ?

Тук в темите ще срещнеш отзиви за тенекеджия/бояджия и за/около София /понеже си писал, че си от СФ/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Зает или не, като се запишеш с две седмици напред ще дойде и твоя ред........ :lol:

Сега сериозно, винаги гледам да обърна внимание на всички, само че има често моменти , в които това е невъзможно.......за това сме с удължено работно време.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зает или не, като се запишеш с две седмици напред ще дойде и твоя ред........ :lol:

Сега сериозно, винаги гледам да обърна внимание на всички, само че има често моменти , в които това е невъзможно.......за това сме с удължено работно време.....

Tака си е понякога аз ви го удължавам допълнително :D. Ще ме извините за което. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги,

 

Досега съм си правил колата при DJ Tymbi и съм юзключително доволен. Все пак той е доста зает и не ми се ще да го занимавам с по-дребни проблеми.

 

Като изключим Ратола и Балкан старс, бихте ли ми препоръчали майстор / сервиз в София, който да разбира от нашите коли и да не дере кожи.

 

Благодаря предварително

 

Светльо - 0888517154

Околовръстен път, до Кристиан Нейко,супер неудобно място, но ми реши проблема със запецнал спирачен апарат за минутки.

Доколкото разбрах е работел в бившия сервиз на мицубиши в СБА, Самоковско Шосе.

 

PS: Разбира от ходова част и дребни неща, за ел. препраща на друго място .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Здравейте момчета,

 

Някой ходил ли е в сервиза на Тони в Обеля? Препоръчаха ми го, бързо и качествено работел. Тези дни бил сравнително свободен, но се чудя дали наистина е добър сервиза?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

А знаете ли как мога да си запиша час при DJ Tymbi? Според всички е най-добрия...

 

Значи поглеждаш 4 поста над твоят пост и ще видиш снимчица на малко дете и ника, който търсиш. Цъкаш на този профил и му и действаш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...