Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вонеща вода 3


Препоръчано мнение

А тук виждате двама абсолвента от Консерваторията, специалност "Джазово пеене и вариации"....:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 187
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

На мен ми се губят килце свински гърдички.... ама Вальо, предполагам че са при винцето ти... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

..........................

Губи ми се един модераторски подкуп от 10 лт червено хасковско вино.

 

Стига рИва де ..Нали те компенсирах с някоя чаша червен антифриз (лонг лайв) ..:P

Пък и вината си е изцяло твоя, който плаща 2 нощувки а ползва 4, будните му изпиват виното ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:Това беше уникална среща, от която получих душевен оргазъм! Изкарахме си много самардалистично, самардалосвахме се чак до сутринта, та и след това! Благодаря на всички колеги за страхотното изкарване.

 

Стига с тоз организатор, бре!.................

Стига си мрънкал Пепи, виновен си! И от мен хиляди благодарности за организирането на срещата!

 

 

И ние благодарим на Пепи за организацията,и на всички,които направиха вечерта на децата ни - Незабравима! :icon_clap:

 

Жоро, децата ви са незабравими! Да са ви живи и здрави тези изключително красиви и забавни слънчица!:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:И най-важното: благодаря и на Тошко за организирането на шкембе-закуската! Задължен съм ти за цял живот, въпреки че имаше какво да се желае от гледна точка на количеството:P!:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тук виждате двама абсолвента от Консерваторията, специалност "Джазово пеене и вариации"....:

 

 

 

 

 

 

 

Мадреее мия :icon_doh: как можахте да ме изтипосате в темата бре маскари с маскарите :D Изкарах си един супер уикенд с много весели и готини хора :drinks: Организацията беше супер :good: благодарение на Петър и дано в най-скоро време да повторим отново :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа, благодаря на сомалийския пират за добрата организация :icon_thumbup:

Виното, както каза Марин замина при будните, ребрата на Дани отидоха при скараджиите...дет се вика, който е давал, пак да дава :D :D :D Евала и на Колев за арната водка :first:

 

п.п. друг път на габровци не им давайте да пекат, тия много ядат и много пият :icon_angel:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Губи ми се един модераторски подкуп от 10 лт червено хасковско вино.

В момента провеждам разследване - виновните ще бъдат наказани с цялата строгост на закона. Ъъъ, пардон, на модератора....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/cool.gif

 

 

 

Вальо не тъжи , ще ти пратя по еконт нова дамаджанка :icon_clap: Само се притеснявам като минава буса с пратката през Габрово да не го причакат и обърнат двамата габровци и пак да останеш с пръст в уста :haha: Мисля, че решението на проблема да пратим куриера с полицейски ескорт така ще ги е шубе да пипат :icon_doh: :icon_thumbup:

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......... а едни гадове цяла нощ разучаваха шлагерни песни....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/guitar.gif

На песнопойците обещавам, че на Шипково ще ви връщам серенадата - само ми елате!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_tongue.gif

 

Ша плашиш кучето със салам.......

 

 

Мноооооооооооооооооого хубава среща! Дето се вика - събрахме се! Голям купон! Евалла! Така не съм се веселил от мноого време! Прекрасно! И как няма да е, да се съберем старите муцуни накуп! МЕЧТА!

 

Петре, евалла, брат, всичко беше на ниво! Пак да ни събереш в тоя състав :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мадреее мия :icon_doh: как можахте да ме изтипосате в темата бре маскари с маскарите

:icon_blush: Много се надявам фотографите да проявят здрав разум и да се самоцензурират, че.... ти да видиш, ти да видиш :-)

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти да видиш ..:giggle:

Аз още не съм се завърнал (на земята):lol: ама като се приземим, какви компромати има из снимките, бедна ти е фантастиката ..:D

Ето на първо време едно момче, което иска да каже, че много обича пуканки ..:lol

 

 

Специални благодарности на Пепи, за отличната организация ..:bowi:

Даже и за махмурлиите беше помислено и сутрешната закуска чай - компле, бе заменена с корем- чорба и бира, по желание ..:D

.............пианици........... :tooth: :D :lol:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............пианици........... :tooth: :D :lol:

Глупости! Ти да видиш тенорите..... тва пияниците ще ти се сторят Убави....

 

Бе, събрахме се.... Ти да видиш, ти да видиш.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо не тъжи , ще ти пратя по еконт нова дамаджанка

Ти да видиш... :D

Стига сте го поили тоз Валбос - ще вземе да се разкисне. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, децата ви са незабравими! Да са ви живи и здрави тези изключително красиви и забавни слънчица!:mitsu-smiley:

Бояне,да ти ги дам за зимната ваканция,а! :)

.....................

 

Абе децата докога ще чакат за да се видят на снимките Ви?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бояне,да ти ги дам за зимната ваканция,а! :)

.....................

 

Абе децата докога ще чакат за да се видят на снимките Ви?

 

:mitsu-smiley:Ако мислиш, че ще успеят да изкарат повече от няколко часа без вас - давай ги, за нас ще е огромно щастие да ги поглезим и да им се порадваме за няколко дни:icon_thumbup:, направо умирам за дечица.

Иначе и аз чакам за още снимки. Веско, Колев, Данчо - те бяха с тежката артилерия, да качват, да не се ослушват :):mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самоцензурират се в момента :-)

И аз нацъках бая компромати на Батко ми на апарата, сигурно се поти в момента и се чуди кое да пусне и кое не :-) хахахахахахаах

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самоцензурират се в момента :-)

И аз нацъках бая компромати на Батко ми на апарата, сигурно се поти в момента и се чуди кое да пусне и кое не :-) хахахахахахаах

Просто не подозираш колко си прав, повече от час разглеждам и трия :D Последните двайсетина снимки пресъздават моят поглед в този час от вечерта/сутринта.

 

Ето и тях http://veskobsl.snimka.bg/friends/vv-2012.717249.29158127 парола 2012

Редактирано от veskobsl
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доспа ми се, и си легнах.... гледай какви сте ги вършили без моя надзор... :D

Гледам батко Ечик , на колене падал.... работата сериозна..... като разстройство. :rofl:

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, след като си тръгна музиката - някой играха карти до 5,30 (така каза жената)... И самардала имаше, и червено вино.... Ти да видиш, ти да видиш :-)

Да не говорим, че изпращахме послание до космоса, както и се питахме "Жените тук ли са" - за всеки нслучай :-)

Ти да видиш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй, Габровеца си е Габровец ..:lol:

Много снимки си направил бре, трябвало е да снимаш по малко, да не хабиш лентата ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй, Габровеца си е Габровец ..:lol:

Много снимки си направил бре, трябвало е да снимаш по малко, да не хабиш лентата ..:D

Всъщност има 2 добри кадъра :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...