Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

сервиз Рубин


Препоръчано мнение

Аз съм ползвал услугите на Рубин 3-4 пъти и съм доволен. Винаги са ми давали отстъпка, старите части ми ги връщаха и не доумявам,защо с колегата silveria се е получило така. Иво е много печен, обеснява надълго и нашироко , абе разбира си от работата човека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал услугите на Рубин 3-4 пъти и съм доволен. Винаги са ми давали отстъпка, старите части ми ги връщаха и не доумявам,защо с колегата silveria се е получило така. Иво е много печен, обеснява надълго и нашироко , абе разбира си от работата човека.

 

Нека и аз да споделя лично мнение за сервиз "Рубин". Преди 4 години там два пъти ми ремонтираха старото Паджеро (за по-малко от месец) и нито веднъж не са ми върнали старите части. Първоначално го приемат с един дефект, после се оказва, че и други части трябва да се сменят......При това си платих и двата ремонта като поп, макар дефектите да бяха на едно и също място (разпределителен вал).

Аз лично повече няма да стъпя там за услуга. Частите, които съм купувал от тях са читави, но коректността им в сервизната дейност никаква я няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, на някои им връщат частите и са коректни, на други не. Явно нямат фирмена политика в това отношение. Вероятно е "според човека". Не е добре тази работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, на някои им връщат частите и са коректни, на други не. Явно нямат фирмена политика в това отношение. Вероятно е "според човека". Не е добре тази работа.

Аз лично оставам с мнението, че връщат старите части, когато наистина има сменени такива. Ако примерно ти кажат, че са ти сложили нова водна помпа (а са я ремонтирали), тогава как да ти върнат старата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на моето :mitsu-smiley: му направиха едно ремонтче в Ратола-Пловдив и старата част без да питам за нея бе сложена в пликче и оставена в багажника :good:

 

Да спомена и безплатния ремонт и отстъпката която е 15% от цената на чстта :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • Admin

Николй Филипов сам си изгони клиентите от сервиза. Бавно, методично, ден след ден, ремонт след ремонт.

Той прекали, затова съвсем скоро ще си ремонтира колите сам в огромния си сервиз за милиони левове кредит.

Нямам нищо срещу него, познавам го повече от 20 години, но явно думата "сервиз Рубин" трябва да бъде зачеркната за неопределено време от нас феновете! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthre...2792&page=2

 

 

Не го познавам човека, нямам нищо лично срещу него, но отношението му беше отвратително. Колегите от Мицубиши форума хубаво ме съветваха да не ходя там! Дори и наистина такава услуга да е в разрез с фирмената им политика, можеше да направи изключение при положение, че вече са го раглобили! Аз още преди да го занеса отидох и попитах дали може да извършат такова нещо. Те казаха че няма проблем! Да им го карам. Единственно не можеха да кажат колко ще ми струва - шефа определял. Е верно определи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Рубин съм ходил само един път , и то със Светльо за кабелите на моята предишна красавица, още тогава само като поговорихме с Николай Филипов ми стана ясно за какво става въпрос- нищо лично, но тогава си казах че тук няма да отидя повече ( не че ходя по сервизи когато имам проблем ,нооо..........) :icon_blush: Нямам и преки впечатления от Иво, но доколкото знам е бил съвсем различен от Филипов........дано да е така,и ако е така, да си прави той сам сервиз и да почва,аз бих му помогнал с мое участие :icon_dance:

Налице е следната ситуация при нас - в България никак не са малко, но няма един свестен сервиз за тях..........от който всички да са доволни :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз чета много добри отзиви за Виликар. Дано оправдаят очакванията ми. Ще ви информирам какво и как е станало.

 

Спокойно, там са наши хора...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 години ...

Слагам темата и тук, за да може да е видима и за нечленове и да не се заблуди някой да отиде там, поради факта че тук има няколко добри отзива за него.

 

"В Петък най-накрая си взех колата от Рубин, като се наложи да платя от собствения си джоб за всичко, тъй като Армеец още не са оценили колко ще ми изплатят (1 месец вече оценяват - никога повече Армеец!!!). За съжаление никога повече и сервиз Рубин. Оставили са си краката по количката ми и днес и Dj-я видя на какво диредже е и беше разочарован. Ето малко от нещата само:

  1. Първо няма никакви остъпки за членове на клуба. Дори и не си направиха устата да кажат нещо (няколко пъти става на дума че съм от клуба случайно).
  2. Двигателя ми гасне постоянно и губи обороти. Има замисляне едно половин 1 секунда преди да се усети като подавам газ. За тези които не са в течение, колата им я закарах по съвсем други причини там и двигателя си беше перфектен преди те да барат по него. Никога не ми е гаснела ама никога.
  3. Колата носи на ляво. При положение че съм я закарал за преден удар в бетонна плоча как може да не го оправят това?!? Но иначе към крайната сума са си сложили и за това.
  4. Дори боята не са уцелили. Цвета ми е тъмно син (отиващ към лилаво), а те са ми я боядисали в синъо. Това си личи и с просто око .. оправданието им беше че "такъв ти беше цвета на капачката". А моя въпрос е " Очи нямате ли че да направите нужната корекция?"
  5. Накараха ме да платя за нов преден мост на двигателя, при положение че са изчукали и оправили стария. Колко е оправен никой не знае.
  6. Рамата пред радиатора не е изправена като хората. Опира в радиатора и е въпрос на време и точната копка кога сте го спука. Както знаем той е от някви фибри и не се лепи ..
  7. Единия от тампоните на радиатора е счупен от удара но на никой не му е направило впечатление да го смени. А мърдането на радиатора е очевидно .. с около 2-3 сантиметра мога да го местя.
  8. Освен че няма отсъпка както споменах в точка 1, са сложили някакви невероятни суми за поправка на всичко. Ако река да я продавам моята кола струва около 6000лв, а те ми взеха 2000+ от собствения джоб за недодялана работа и стари части.

Не бих препоръчал на който и да било да ходи в този сервиз повече. Аз лично ще им я оставя понеделник и сагата продължава. Ще допълвам ако има нужда!"

 

Мошенници и некадърници! Прибраха ми 600лв за ремонти, от които знаеха, че полза няма да има никаква (да не казвам, че бяха правили "подобрения" без да съм ги поискал или одобрил) и най-интересното - бяха готови да ги върнат без да ги искам. За капак на всичко ми върнаха колата по-счупена отколкото им я оставих. Върнах я да докарат поне до положението, в което съм я оставил и тоя наглец управителя им (Николай Филипов) имаше наглостта да ми поиска 56лв за баланс на кардани (после отидох в друг сервиз и проблемът се оказа в генерацията). След като се развиках на придворната му изведнъж таксата отпадна. Стойте далеч от тия боклуци!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...