Премини към съдържание

Счупена ниша за очила


Препоръчано мнение

Здавейте,

Дойде време и аз да се обзаведа с дълго чаканата Галаниера. :icon_clap: Но имам следния проблем: нишата за слънчевите очила е отчупена от едната страна и неможе да се закрепи на мястото си и пада постояно. Търсих тук в Русе за такава за да я сменя направо , но тук по моргите няма нито един Галант :icon_crying: . Дайте някаква идея как мога да реша проблема или ако някой има достъп до такива части да каже какво може да струва. Ето и мало снимков материал:

post-14925-090904400 1344793578_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка от другата страна бе колега, че на различните табла, цветовете са различни ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко снимчици: http://myrri.snimka.bg/automobiles/car.695109

Таблото мисля че се води "карбон", но не съм сигурен. Моля помагайте !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е фолио,фабричен си е.

 

Ето днес научих малко нова информация, аз мислех, че има само махагон и сив като разновидности :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето днес научих малко нова информация, аз мислех, че има само махагон и сив като разновидности :icon_blush:

Има и карбонови, но са много редки. Колегата ще види зор докато намери такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Доста ми е сложно, :bang: но все пак се надявам някъде да се намери нещо. При все че е част която я има и на десните волани и е същата трябва да се измисли нещо. В краен случай мисля просто да го залепя за таблото, но е супер краен вариянт... :unsure:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето днес научих малко нова информация, аз мислех, че има само махагон и сив като разновидности :icon_blush:

 

Има доста разновидности.Аз се сещам за още 3(черно-бял карбон,чисто черна пластамаса и некво синьо което немога да опиша).А може и да има още,като ми се струва,че има и отенаци на махагона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой е този колега, че нещо немога да го намеря ?

 

И на мен ми прилича на фолио,я виж на втората снимка,как се вижда краят му.

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Само пиши,че имаш неплатени данъци и той сам ще те намери.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Само пиши,че имаш неплатени данъци и той сам ще те намери.

 

:hysterical: :specool:

 

И на мен ми прилича на фолио,я виж на втората снимка,как се вижда краят му.

 

То е ясно че е фолио,няма да му сложат истински карбон.Но е фабрично и съм сигурен в това,защото моята беше точно такава.

 

Кой е този колега, че нещо немога да го намеря ?

 

А ти къде го търсиш?Това му е целия ник,отиваш на S и почваш да го издирваш.

Редактирано от STAS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го но ми пише че неможе да получава съобщения (вероятно ги е спрял). Дайте някаква друга алтернатива...

Редактирано от Stanimir Stoilov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и карбонови, но са много редки. Колегата ще види зор докато намери такова.

Що бре, аз съвсем случайно имам 2 бр. такива и няколко в други разцветки ..B)

Точно за това исках да видя другата страна на медала ..:)

 

 

Намерих го но ми пише че неможе да получава съобщения (вероятно ги е спрял). Дайте някаква друга алтернатива...

И да може да получава, при него няма такава шукарийка :) пиши на лични от къде си, що си, телефон имаш ли и да ти я пращам ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте,

Дойде време и аз да се обзаведа с дълго чаканата Галаниера. :icon_clap: Но имам следния проблем: нишата за слънчевите очила е отчупена от едната страна и неможе да се закрепи на мястото си и пада постояно.

 

Здравей колега, имам оригинален тъмно сив капак от моя галант, при мен беше счупена другата част, но капака е здрав. Пиши ако искаш да ти го пратя.

 

От кола с десен волан също може да го смениш, става. Аз смених моя с такъв и не уцелих цвета разбира се, но може да го облепиш с имитация на черен карбон. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го но ми пише че неможе да получава съобщения (вероятно ги е спрял). Дайте някаква друга алтернатива...

Едва ли ги е спрял колега, по ми идва да е блокиран от (собственика) на форума, демек Боса.........

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ги е спрял колега, по ми идва да е блокиран от (собственика) на форума, демек Боса.........

 

Моето предположение е за пълна кутия на ЛС-та. Но Марин, като гледам може да помогне на колегата :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Едва ли ги е спрял колега, по ми идва да е блокиран от (собственика) на форума, демек Боса.........

 

А на мен ми идва да не правиш вече глупави предположения, че ми писнахте вече! :mad:

Да не съм ви пъдар тука, да ви следя за простотии. :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето днес научих малко нова информация, аз мислех, че има само махагон и сив като разновидности :icon_blush:

 

http://i1.cars.bg/photos/i/used/2012-06-02/4943594o.jpg

 

Ти не си ли се возил в ШАДОУУУУУУ бре..... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://i1.cars.bg/photos/i/used/2012-06-02/4943594o.jpg

 

Ти не си ли се возил в ШАДОУУУУУУ бре..... :)

 

Е защо шадоу, Атила, нали това е спорт едишън автоматик до 99-та година.

После централната конзола става светло сива. Не знам защо таблото е оптитронно, ама това са подробности...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вожда колата е след 99 год, типтроник, аванс :rulez: и както мойта е ШУРУГА, тъй неговата е ШАДОУ :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко сложих новата (стара) ниша за очилата .. и съм много доволен :icon_thumbup: . Благодаря на всички колеги и най-вече на Марин за оказания съпорт :good: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марин (mario64) е номер 1 :first: .

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

 

И на мен много ми помогна като като сменях амортисьори по спешност, да не кажа ако не беше той нищо нямаше да мога да направя... Eдинствено той ми обърна внимание, за което съм му страшно задължен.

 

Респект :bowi:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марин (mario64) е номер 1 :first: .

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

 

И на мен много ми помогна като като сменях амортисьори по спешност, да не кажа ако не беше той нищо нямаше да мога да направя... Eдинствено той ми обърна внимание, за което съм му страшно задължен.

 

Респект :bowi:

 

Така е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...