Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi multi communication system + Bluetooth audio


Препоръчано мнение

Искам да попитам, дали има някакъв начин да си пускаш музика през bluetooth-а на системата... Някакви хакчета нещо? Знам че по принцип няма такава функция в менюто, но все пак може някой да е открил начин :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за лансер след 2008-ма. Аз си я ползвам тази екстра без хакове и допълнителни доработки, както си е от заводи си работи. Сдвояваш телефона, като за разговори и след това можеш да пускаш музика. Моята обаче е с нормално радио и не знам как точно са менютата при теб.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ли? Много странно... при мен и на телефона ми показва, че може само разговори да се водят като го сдвоя (иначе на старата ми кола си сложих bluetooth и там няма проблеми)... Иначе да за Лансер 2008 става въпрос... Със навигацията обаче... Пу много тъпо... Ще го разръчкам нещо да не съм пропуснал случайно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеби трябваше да обясня малко по-подробно. :)

След като се сдвои телефона от радиото се избира "BT AUDIO" като източник. Единия начин е от бутончето "mode" на волана, другия е от самото радио (там където се сменя FM1, FM2, FM3, CD, USB и т.н.). При мен това е последният режим, след USB и преди FM1.

На моя телефон при сдвояването се появява една количка и ми изписва, че има активирано хендсфри. Избирам "BT AUDIO" на колата, пускам си някое файлче да свири на телефона и то се чува през колоните.

Няма логика при теб да не работи.

 

 

Успех с подкарването. :)

Редактирано от nekro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, защото не всички модели имат USB, а от там сигурно и опцията BT Audio. Има ли смисъл от това упражнение, ако можеш да си ползваш кабел!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lancer-ите произведени след 2010г. имат USB вход, т.е. Плеъра е друг (не е като в тези преди 2008 и 2009) - добавени са нови функции (които не са "обявени" като екстри). При мен няма начин да си пусна музика през bluetooth-a (само чрез трансмитера на телефона:)), нямам и USB и остава кабелчето да се ползва като вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има аудиовходове може към тях да се включи AD2P приемник, но така или иначе е добре телефона да се захранва от някъде и пак трябва кабел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Да питам и аз за Mitsubishi multi communication system. Колата ми е от 2010 и тази система освен за музика за друго не я ползвам . Картите доста остарели така, че навигацията за нищо не става и тн. Някой знае ли дали може да се хакне тази система ? Да се сложи друга навигация която да можем да си обновяваме когато искаме и тн ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Lancer-ите произведени след 2010г. имат USB вход, т.е. Плеъра е друг (не е като в тези преди 2008 и 2009) - добавени са нови функции (които не са "обявени" като екстри). При мен няма начин да си пусна музика през bluetooth-a (само чрез трансмитера на телефона:)), нямам и USB и остава кабелчето да се ползва като вариант.

 

Привет, моля, за инфо за това "кабелче".....каква е идеята да се включва usb източник ли?! Ако да, какво трябва да е кабелчето и къде се включва? Аз съм с аутлендър и прерових жабки, подлакътници и всякакви възможни места за нещо като AUX in, но не откривам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Абе не знам аз питах ли, не питах ли в някоя тема :), какъв кабел ми трябва за iphone 4 да го свържа с навигацията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...