Премини към съдържание

Взех го най-накрая! :)


Препоръчано мнение

Здравейте!:)

Взех я най-накрая мицката! :drinks: :mitsu-smiley: Е54А 6А12 :) Тия 6 цилиндъра мъркат :) Единствено като го запалиш, ако е студен и не са му стабилни оборотите и чука... но след 10-15 секунди работа му минава... Вчера като се прибирах от София към Плевен с него и една приятелка не съм си свалил усмивката от лицето! :) Сега трябва да видя да пооправя това онова... чука доста нещо от ляво и май не е носач... ще го видим :) Може да не съм кой знае колко сръчен но него с удоволствие ще си го правя! на 1во време обаче задните дискове трябва да сменя и да обслужа така да се каже апаратите... :) Има ръжда за съжаление но това са дребни неща... :)

Ще ви държа в течение! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито, градски!

Да го видим на живо този "мъркащ звяр" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=12815&pid=243628&st=440entry243628

 

Я пусни една "покана" в темата, ако кажеш и че ще почерпиш :drinks: за придобивката, току виж някой се отзове :icon_doh:

 

Нещо сме несериозни за срещите в Плевен, трябва малко ентусиазъм.

 

Сериозно, пиши в темата дано се сгласим да се видим скоро!

 

Поздрави!

 

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, добре дошъл в клуба. Тук има много знаещ и услужлив народ. Попаднал си на доброто място ;). Хиляди безаварийни и само радост да ти носи мъркащия звяр :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде със здраве да си караш колицата,дълго и безаварийно! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах на технически... задните ми спирачки и ръчната ги няма никакви... а отзад накладки има все още... но са ми криви май предните дискове, защото като натисна спирачките малко по-силно и предницата трепери... идея за задните спирачки... ? А дисковете отпред нови или на струг гледам,че пишат хората,че минавали...а ремонтните комплекти за предните и задни спирачни апарати колко струват и откъде да си взема? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...