Премини към съдържание

Газов Инжекцион - монтаж в Стзра Загора?


Препоръчано мнение

.....и работата заприличва като лафа за бисквити -те "КАТЕРИЧКА"

За бюджетен ГИ този полския е добро решение. Софт-а му е "юзер френдли" :) , на английски и руски език, настройките са лесни и като цяло е непретенциозен ГИ на добра цена.(почти 1/2 от цената за лидерите в бранша)

Всеки сам да си преценява.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...трябва да видя бутилка и зареждащо колко пари струват от 400 до 750 ми се струват много...а и сега вместо тръби, монтират маркучи........ще се проучи въпроса де.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...трябва да видя бутилка и зареждащо колко пари струват от 400 до 750 ми се струват много...а и сега вместо тръби, монтират маркучи........ще се проучи въпроса де.... :)

 

Есента си монтирах Стаг.

Кита ми дойде на 450 лв, а периферните части (сонда, бутилка, тръби и маркучи) още 280 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Макар, че предполагам за отговора, все пак ще попитам за мнение. (все още не съм се газирал)

метан на 1.3 дали ще го убия тотално...?

просто се замислих за миг, че има вероятност за един тънък метан от Space но 1.8 двигател.... там сигурно ще е бил друга бира...

За момента съм се ориентирал към Г. И. Ловато за към 1000 левчета. Появиха се непредвидени разходи и затова за сега съм отложил с малко газирането....

Колебая се да спирам ли бенз.помпа когато работи на газ?

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще си "убиеш" багажника.

Ловато не е лош ГИ, а помпата... чакам времето, когато производителите на ГИ освен предупреждение ще сложат и софтуерна защита, да дава грешки ако помпата не работи :icon_dance:.

Не я спирай, просто дръж винаги едни 10 литра бензин в резервоара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята върви постоянно,но ползата е че няма придърпване когато се минава от бензин на газ и обратното.Има ли бензин-няма страшно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги аз също съм от Стара Загора и се надявам да бъда полезен относно сервизите в града. За мен лично тук кадърни газаджии почти няма, да не говорим, че са и големи скъпари. Аз също карам на газ и преди да сложа обиколих доста сервизи и нито един не ми вдъхна доверие, а относно "Трендафилов" те са може би най-големите некадърници в града за момента. В крайна сметка избрах да сложа ГИ в Пловдив. Ходих на място в "Autogas center". Сложих полски газов инж. за 720лв. доволен сам от монтажа, от разхода на гориво и от мощността. Разликите между газ и бензин са минимални и това го дължа на некачествените горива. А най-доволен съм от това че я оставих колата сутринта, взех я след обяд и повече не сам стъпвал там нито за донастройка, както в мн. др. сервизи е масова практика, нито заради проблем в системата. Изминал сам вече 9000км. без никакви проблеми. А относно марката хубавото е скъпо, но и най-евтиното да сложиш пак ще си доволен, от най-голямо значение е как е монтирана и как е настроена. Надявам се да сам бил полезен.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Редактирано от pkolev89
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Въпреки голямото забавяне (по една или друга причина) от днес вече съм "газифициран". ;)

Случайно попаднах на доста приемлива оферта за монтаж тук в Ст.Загора - полски компютър, италиански части.

това е примерна картинка - изпарителя ми е италиански, цената по- ниска. ;)

ТУК също ги има, но като гледам е само компютъра.

 

днес успях да врътна 100 км. и от към вървене съм доволен. за разхода ще ми трябва и повече пробег .

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка,никой не се изказа по темата на колегата,къде има кадърен газаджия в Ст.Загора.Знае ли някой въобще и ви моля не спамете а говорете по темата конкретно.Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...