Премини към съдържание

чека премигва


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Отскоро притежавам Мицубиши Спейс стар. Като падна снега и студа, започна да премигва чека, когато преминавам през бабуни и колата се заклаща.Може ли някой да каже каква е причината.Благодаря предварително!

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж хубаво дали не присветват лампите за течността на чистачките или на спирачките. Щот чека няма навик да присветва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Отскоро притежавам митсубиши спейс стар.Като падна снега и студа започна да премигва чека когато преминавам през бабуни и колата се заклаща.Може ли някой да каже каква е причината.Благодаря предварително!

 

Здравей колега! Долей си течност в чистачките (зимна). Много са близко двете лампи и човек се бърка по време на движение коя точно е светнала. Надявам се това да е проблема, но ако не е това отидете в някой сервиз да ви прочетат грешката.

 

П.П. Peter G ме е изпреварил. :icon_thumbup:

 

 

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Отскоро притежавам митсубиши спейс стар.Като падна снега и студа започна да премигва чека когато преминавам през бабуни и колата се заклаща.Може ли някой да каже каква е причината.Благодаря предварително!

Колега провери си нивото на спирачната течност и виж по хубаво коя лампа премигва. :icon_hmm: Дали е на чека или.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

100% течност за чистачки, и аз съм се заблуждавал така. Като спреш преди да изгасиш колата я разклати и гледай таблото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

100% течност за чистачки, и аз съм се заблуждавал така. Като спреш преди да изгасиш колата я разклати и гледай таблото.

Ама чека си присветва.На мен така ми присветна на няколко пъти за части от секундата и записа грешка на TPS.Това само при много голяма влага ми се случи, когато бяха големите дъждове.Изчистих всичко и сега няма проблеми и не премигва.Ако можеш да си направиш сам диагностика или имаш приятел с компютър да я закачите,провери колта за всеки случай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е така както казвате.В тази зима /аз съм от Русе/ не мога да се добера до колата за да пробвам.Но поне се успокоих.Благодаря ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е така както казвате.В тази зима /аз съм от Русе/ не мога да се добера до колата за да пробвам.Но поне се успокоих.Благодаря ви!

 

 

Доля ли си вече спирачна течност?????? :callgsm: :icon_doh: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доля ли си вече спирачна течност?????? :callgsm: :icon_doh: :icon_doh:

Искрене, не спирачна, а течност за чистачки. То е почти същото, само че съвсем различно :icon_thumbup:

Редактирано от valboss
Числа вместо букви...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...