Премини към съдържание

И аз вече съм галантен


Georgi

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!

Пиша просто за да споделя, че от няколко дни вече и аз съм от гордите собственици на Mitsubishi Galant V6-24v с първа регистрация 02.1999! Утре ще я карам при колегата mariо64 за обичайното първоначално обслужване. Не че само от това има нужда за да е всичко наред. Има си нужда и от няколко други неща да се пипнат, но човека е зает и с друго за сега. Та това е. Дано от тук нататък както аз така и всички вие да посещаваме и пишем тук само по приятни поводи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :icon_clap: ,и добре дошъл при Галантните :mitsu-smiley:

Много безаварийни километри ти пожелавам и да си даваш парите само за гориво :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега. Много безавариини километри и при възможност качи някоя и друга снимка на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене, добре дошъл в клуба на милионерите :icon_thumbup: Дай снимки на красивия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Пиша просто за да споделя, че от няколко дни вече и аз съм от гордите собственици на Mitsubishi Galant V6-24v с първа регистрация 02.1999! Утре ще я карам при колегата mariо64 за обичайното първоначално обслужване. Не че само от това има нужда за да е всичко наред. Има си нужда и от няколко други неща да се пипнат, но човека е зает и с друго за сега. Та това е. Дано от тук нататък както аз така и всички вие да посещаваме и пишем тук само по приятни поводи :)

 

 

Честито колега! Със здраве и кеф да си я караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още един милионер! Честито! :drinks:

Множим се милионерите в тази криза, напук на всичко! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания! Да ви се връщат многократно! А колкото до снимките ще се постарая колкото е възможно по-скоро да кача някоя, че тези дни някак все не остава време. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колкото до снимките ще се постарая колкото е възможно по-скоро да кача някоя, че тези дни някак все не остава време. :icon_blush:

А честито и от мен ..:icon_thumbup:

Не ти остава време да слезеш от Галанта ли ? ..:P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти остава време да слезеш от Галанта ли ? ..:P

 

Де да беше така, но почти не съм карал тези дни. Още съм с летните гуми а ти видя как е с тях :D В това време не мога да му се порадвам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...