Премини към съдържание

Нещо прави ли ви впечатление ?


Препоръчано мнение

Абе в Пловдив има две такива......Говорих с хората, и двете са купени от Германия с ляв волан. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще е интересно да се види как е направено таблото, дали е преработвано и какво е ползвано за донор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще е интересно да се види как е направено таблото, дали е преработвано и какво е ползвано за донор.

 

Еклипс?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам в предвид таблото...дали не е ползвано от Еклипс? Така или иначе, всички знаем че ФТО е само и единствено с десен волан, просто въпроса беше от какъв донор е ползвано :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да де....казвам ти че таблото си е на ФТО, не на Еклипс.....Ако пак ги срещна ще ги помоля да разгледам какво е правено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто отливат табло за ФТО http://img99.imageshack.us/img99/4250/16102007131335img05089ehb9.jpg

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто отливат табло за ФТО http://img99.imageshack.us/img99/4250/16102007131335img05089ehb9.jpg

Мххххххх има лек наклон на уредите по таблото това ми е интересно как са го преодолели.

Или навигатора ги следи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По снимката като гледам просто при отливката са "завъртяли" дупката леко на дясно и от там идва правилния наклон на уредите в центъра .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги има ли развитие по темата ???

Вобще в БГ възможно ли е обръщането и ако е кои е доктора способен да го извърши ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

ако някой има такава информация ще съм му много благодарен. Скоро се пребирам в БГ, а там ме чака едно FTO.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат с тези неща с обръщането, но освен табло друго не трябва ли?

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още много неща трябват, но се ползват други модели за донори. Таблото е едно от най-проблемните, защото FTO както знаеш с ляв волан фабрично няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Табло съм чувал , че става от ТТ , но лично аз не бих опорочил така самурая , заради фанатизма си .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Табло съм чувал , че става от ТТ , но лично аз не бих опорочил така самурая , заради фанатизма си .

Това което съм чел аз от coltuk.org е ,че някой от частите на CJ и ФТО са съвместими.Специално по окачването и кормилната уредба.Също така хора са ползвали части и от ЕВО 4,5,6.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че и от каризма стават , защото все пак има и ФТО-та с ГДИ-ски двигатели .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...