Премини към съдържание

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Идеята горе долу представлява така: Организираме се с колите отиваме на Айда там има няколко големи беседки с маси и всичко които могат да поберат и над 10 човека стига да се съберем. Другото което, е че има голяма поляна на една от беседките, и е идеална за събираме разпъваме барбекюта, скари, бири и т.н. Ако на някой от колегите му допада идеята нека да пише в темата за да имаме представа като бройка и хора, сигурен съм, че ще е забавно и ще е една от малкото, но много добри срещи на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

..ем, че добре, де.. то ясно, че за това..

Ама дай да кажем някое място..

Заведение ли някое??? кво ли??

 

Сега се сещам за беседката горе на Емача, биричка, яйчица... може доволно да поседим, докато се размие алкохола в кръвта.. :icon_rock: пък и за една бира едва ли ще има и нужда толкова..

 

Аз честно казано не ги знам мн местата по Хво, така че, давайте предложения.. :rolleyes:

 

 

Аз предлагам за кафене Сион да се съберем ще запазим едно сепари 2-3 дни по-рано и ще си седнем не се повеселим поне собсвениците са от наще :) и няма да ни закача никой

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана? Решихте ли кога къде и как ще се съберем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....мммм, даааа!!

Понеделник, 14:50 се събираме пред Васил Левски, на спирката...

И от там, накъдето хванем.. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....мммм, даааа!!

Понеделник, 14:50 се събираме пред Васил Левски, на спирката...

И от там, накъдето хванем.. :plane:

 

А то баш до Сион :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За всеки който не е наясно все още срещата тръгва от 14:50 от училище Васил Левски, а тези които закъснеят и желаят да присъстват в 15:00 на Сион

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За всеки който не е наясно все още срещата тръгва от 14:50 от училище Васил Левски, а тези които закъснеят и желаят да присъстват в 15:00 на Сион

 

Кой ден бъдете по конкретни дата а-у

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

16.04.2012г. 14:30 пред Училище Васил Левски. Там ще се изчакаме а в 15:00 отиваме на Сион ако някой закъсне да заповяда направо на Кафе СИОН.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от днешната среща :) надяваме се редиците другия път да бъдат по пълни :) Скоро ще кажем и следващата дата за среща :)

 

http://store.picbg.net/pubpic/C3/5C/a144bac164b6c35c.jpg

 

http://store.picbg.net/pubpic/05/3E/8f30ab402262053e.jpg

 

http://store.picbg.net/pubpic/80/FB/82148db2bc4280fb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам идеалните 2 предложения за нова среща за следващия път, да се съберем групичката и да идем на Перперикон или на Корабчето в Кърджели да хапнем по някоя рибка и да ударим по една бира :) Само остава да решите дата и часа :)

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувах насам-натам по празниците и нямаше как да намина тоя път, но идеята за следващата среща не е лоша. Само остава наистина да се уточни датата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувах насам-натам по празниците и нямаше как да намина тоя път, но идеята за следващата среща не е лоша. Само остава наистина да се уточни датата.

 

Ще е забавно :) аз предлага да е към началото на другия месец :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от днешната среща :) надяваме се редиците другия път да бъдат по пълни :) Скоро ще кажем и следващата дата за среща :)

 

http://store.picbg.net/pubpic/C3/5C/a144bac164b6c35c.jpg

 

http://store.picbg.net/pubpic/05/3E/8f30ab402262053e.jpg

 

http://store.picbg.net/pubpic/80/FB/82148db2bc4280fb.jpg

 

Мисля, че Колта изглежда най - добре... :icon_thumbup:

:D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер! :icon_rock: :icon_clap:

 

..Има 4 почивни дни в началото на следващия месец - доста благоприятно за такива мероприятия..

..за съжаление не мога от сега да кажа дали ще идвам към Хво точно тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер! :icon_rock: :icon_clap:

 

..Има 4 почивни дни в началото на следващия месец - доста благоприятно за такива мероприятия..

..за съжаление не мога от сега да кажа дали ще идвам към Хво точно тогава...

 

Ами аз само дадох предложение да решите къде предпочитате и кога и да забягваме на там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

м, аз в понеделник мога да дойда до Хво, ако се разберем за среща..

 

Какво ще кажете за среща понеделник, да кажем 12:30 ч. и тогава заедно да тръгнем към Кърджали??

Аз съм Ходила на Перперикон, мн е яко, ама мн обикаляне... предлагам направо да засядаме на Моби Дик.

 

..там обаче, мн вървят бирите.. :icon_hmm: ..трябва да си оставим време за 'възтановяване'.. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

м, аз в понеделник мога да дойда до Хво, ако се разберем за среща..

 

Какво ще кажете за среща понеделник, да кажем 12:30 ч. и тогава заедно да тръгнем към Кърджали??

Аз съм Ходила на Перперикон, мн е яко, ама мн обикаляне... предлагам направо да засядаме на Моби Дик.

 

..там обаче, мн вървят бирите.. :icon_hmm: ..трябва да си оставим време за 'възтановяване'.. :rolleyes:

 

Имам и предложение от един познат да идем на неговия язовир :) да се съберем там да хапнем да пиинем :) или на Моби Дик както решите вие

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука с тая Хасковската среща ко стаа? някво развитие ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Около 24ти ще идват по тия ширини.. хасковските.. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Около 24ти ще идват по тия ширини.. хасковските.. :rolleyes:

 

 

Ами следователно тогава да организираме нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ари е 'Асково ко направихте дайте една дата да се видим тва се забрайхме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Апффффффффф тва сме най-несериозните в Хасково ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

На вниамение на колегите от Хасково и региона с 3ма фена от клуба решихме на 13-14-15.07.2012г. да се засилим на морето за малко почивка желаещите да пишат тук, а по късно вечерта ще пиша и мястото на което ще се засилим. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и друг да бъде уикенда за тази авантюра 27/28/29 юли, мястото ще е Резово точно до границата с Турция, изглежда много приятно и тихо местенце :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...