Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Не съм поради липса на средства.Надявам се поне за Калояново да може да се движи,пък с времето и да се развива.

 

Дано скоро да успееш да я пуснеш на пътя че много искам да я видя :mitsu-smiley: дори и аз искам да си взема такава но само за писта. Уникални са. Иначе колегите айде стягайте се датата е определена от преди 3-4 дни дайте тоя път да покажем че сме доста хора от Хасковската Област :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз се надявам на 31.03 да съм в Хво, така, че ме бройте.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да оточним точната дата 31 или 01 ви да бъде и към 14:00 както другпът или пък към 15-16:00

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво ще кажете за 31.03.2012г. от 15:00 часа, но къде предпочитане - Авеню, Сион, OMW, Кенана?

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита 1-ва пролет на колегите от Хасково и много усмивки и щастие искам да ви пожелая :). Нека я отбележем на срещата ни на 31-ви март 2012г.

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако нямате работа - ей сега се забивам на Сион и ще поседя малко там. Заповядайте :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно... Ей го къде е Хюстън на 20 минути път може и аз да намина :-D

 

Заповядай :) ще ни бъде приятно :) пък и колкото повече толкова повече :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че аз ще съм си в града на 01.04. :icon_hmm: Ако все още не са уточнени параметрите на срещата и има шанс да е на 01-ви да речем след 15:00 ще се постарая да намина. Остава само да се уточни и местото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че аз ще съм си в града на 01.04. :icon_hmm: Ако все още не са уточнени параметрите на срещата и има шанс да е на 01-ви да речем след 15:00 ще се постарая да намина. Остава само да се уточни и местото.

 

Ами нека тогава бъде 01.04 от 15:00 ОMW :) какво ще кажете ест ако е хубаво времето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагам да се съберем всичките и да направим едно колективно чистене смисъл да се включим към този опит на БТV Да изчистим България за 1 ден. това е само предложение :) ако има желание пишете тук за да се организираме и да го направим за една чиста България. Дата за това чистене е 12 Май 2012г. Да покажем че от Митсубиши форума сме по-добри от останалите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 31 ще имам възможност да мина ако се направи уговорката.На 1 април може да заминавам и да ме няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да измислим нещо да се саберем всичките от региона ... ако можем и 2та дни да се саберем ще е добре но засъжеление събота аз ще отсъствам от града и ще мога неделя но ще видя какво може да се направи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май остава за 01.04.2012г. ако искате може и за събота се саберете че аз ще съм в София или остава за Неделя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам - остава ли за 01.04.2012 в 15:00 ОМВ ? Аз ще имам възможност да намина.

 

Да накрая си остана за 01.04.12 от 15:00 OMW който жеале днес да заповяда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиша от по-рано, за да няма сърдити :) и да можем да се съберем всички. Предлагам за празниците да направим една среща но този път да сме повече хора и да сборим по едно Яйце за велик ден :) и очаквам предложения за дата, час и място. Иначе аз предлагам да си направим след празниците един уикенд на Връх Аида за малко почивка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит хайде още хора да се съберем и да си направим една наистина добра среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит хайде още хора да се съберем и да си направим една наистина добра среща :)

 

Дано дано този път и аз искам да стане една екстра среща :)

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Бравооооо... ем, чи да съ съберем... :icon_rock:

Аз май предпочитам да е понеделника, че по Великден точно - гостита, напред - назад, мн ядене, пиене... тежко ще е май...

Но това е само предпочитание, и за неделята ако трябва ще се наглася...както каже народа...

 

Аз лично си представям някое по-просторно място, на открито..

По Минералните бани има някви подходящи местенца, май.. :icon_hmm:

 

..дайте предложения и да ги обсъдим... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Бравооооо... ем, чи да съ съберем... :icon_rock:

Аз май предпочитам да е понеделника, че по Великден точно - гостита, напред - назад, мн ядене, пиене... тежко ще е май...

Но това е само предпочитание, и за неделята ако трябва ще се наглася...както каже народа...

 

Аз лично си представям някое по-просторно място, на открито..

По Минералните бани има някви подходящи местенца, май.. :icon_hmm:

 

..дайте предложения и да ги обсъдим... :rulez:

 

Ами моята идея за Връх Айда е след Великден някой уикенд да се съберем и да запази хижата даже може да поканим и хора от форума, а идеята ми е по Великден да се съберем да пиим по нещо някъде и сборим 1-2 яйца :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..ем, че добре, де.. то ясно, че за това..

Ама дай да кажем някое място..

Заведение ли някое??? кво ли??

 

Сега се сещам за беседката горе на Емача, биричка, яйчица... може доволно да поседим, докато се размие алкохола в кръвта.. :icon_rock: пък и за една бира едва ли ще има и нужда толкова..

 

Аз честно казано не ги знам мн местата по Хво, така че, давайте предложения.. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...