Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дизелова машина за покупка


AresLAST

Препоръчано мнение

Здравейте,

някой да знае нещо за http://www.mobile.bg/11299588569754202 който се намира в Монтана, тъй като съм зарибил един приятел и мислим да отидем до там да я видим. Ще съм благодарен обаче ако някой е наясно с въпросният автомобил и ми спести 250км разкарване от Белене до там ако не е читав?

Съответно ако някой препоръчва Галант от този модел и вид сме способни да го огледаме. Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не ти трябва Галант дизел, още повече от Монтана...Потърси из форума и сам ще рабереш защо. По-добре се насочи към 2.0 бензин на газ, ако търсиш икономия, а и е по-надежден като цяло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не ти трябва Галант дизел, още повече от Монтана...Потърси из форума и сам ще рабереш защо. По-добре се насочи към 2.0 бензин на газ, ако търсиш икономия, а и е по-надежден като цяло.

Подкрепям........ :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям........ :good:

 

Аз съм собственик от 2 години на 2.0 бензин, но приятелят ми слиза от Голф 3 1,9ТД и отново си търси дизелово комби. Затова му предложих да погледне нашата "болест" по тази марка. Не ми препоръчвате монтанчъни като търговци или изобщо дизела, защото прочетох темите във форума за тези двигатели и като всички си имат положителни и отрицателни страни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За монтанчани знам им се носи слава на слаби шофьори.А като автотърговци цените на вноса от Австрия е :icon_clap:, но с минусите на кола от там.Тази не знам от къде е внос.А и аз на vip обяви (платени с смс) не отделям внимание.

Успех с избора :mitsu-smiley:

И как голфар минава на :mitsu-smiley::icon_hmm:

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви са търговците няма значение. Колите са си коли. Ако знаеш къде да гледаш няма страшно. За Монтана и региона трябва да внимаваш за - свален катализатор, превъртяни километри. Е аз пък си взех галанта от горубляне и няма нито карализатор а километража е превъртан че даже и не работи... Аз съм от Монтана, гледам че това е автокъщата до ЕКО-то, утре ще зареждам там и ако искаш може да й хвърля един поглед.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АААйде пак се започна с вечната драма БЕНЗИН или ДИЗЕЛ...

Колеги, колегата пита дали някой не знае нещо за въпросния галант а не дали да си купи дизелов галант или бензинов, или да му препоръчаме друг подобен.

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никаква драма не виждам колега...А темата е "Дизелова машина за покупка- съвет "

Моя съвет е , да не си купува дизелов Галант, понеже често страдат от скорости , мотора нито е мощен, нито икономичен и морално и технологично стар още за времето си и без никакви възможности за ъпгрейт. Търговците от Враца и Монтана купуват най-често коли на килограм, като се търси най-ниска цена. В повечето случаи шофьори на камиони просто капарират най-големия жмел по автокъщите и после джамбазина ходи и ги събира. Предполагам , че и въпросния екземпляр е бил купен за 500евро от някое Австрийско селце, точно преди да го закарат в моргата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен малко прекалявате.. :rolleyes: Цената на колата е ясно, че е леко в повече, и става дума за чиста спекула. Но това е заради добрия външен вид, до колкото това се подразбира от снимките. Случая с колата, която взех преди седмица е същия. Но аз съм си много доволен от избора (поне за сега). Друг е въпросът, че на това купе подобен мотор не му подхожда, ама изобщо! Но ако някой иска да си вземе практична кола, която да му върши работа, с добра визия, без каквито и да било претенции към вървежа, тогава не виждам проблем. Аз имах претенции, и за това си взех Галант с 2.5 литра мотор. Дори за сега не искам да помислям за газ. Моторът е направен да върви с бензин и това е. Като искаш икономия, а не вървеж - купуваш си малолитражка или дизелак. Разни хора - разни идеали...

Според мен преди да се погледне на живо, да се покара, да се й се направи диагностика и т.н., не може нищо да се прецени. Тия отсъждания от разстояние ми се струват леко несериозни. Най-добре колегата, който е от Монтана да я види наистина, и да даде обективна информация. Той най-много ще помогне. Останалото са празни приказки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като виждам колко много ви бива да плюете... Аз ще се опитам да помогна на колегата. Колега и бентли да си харесаш, пак някой ще мрънка. Аз карам дизелов Галант купен от Монтана и ела ме питай мисля ли да го сменям! Единственото с което мога да ти помогна е.. да се обадиш и да разбереш кой продава колата, ако се окаже някой познат.. ще мога да разпитам и да ти кажа състоянието на колата.

 

Разбрах, че хората от Монтана сме лоши търговци и лоши шофьори. Сега ще ви помоля, да си пуснете нова тема в която да плюете хората от Монтана. Защото при всеки един пост, който не отговаря на темата, ще се налагат санкции!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като виждам колко много ви бива да плюете... Аз ще се опитам да помогна на колегата. Колега и бентли да си харесаш, пак някой ще мрънка. Аз карам дизелов Галант купен от Монтана и ела ме питай мисля ли да го сменям! Единственото с което мога да ти помогна е.. да се обадиш и да разбереш кой продава колата, ако се окаже някой познат.. ще мога да разпитам и да ти кажа състоянието на колата.

 

Разбрах, че хората от Монтана сме лоши търговци и лоши шофьори. Сега ще ви помоля, да си пуснете нова тема в която да плюете хората от Монтана. Защото при всеки един пост, който не отговаря на темата, ще се налагат санкции!

 

Колеги, аз никога не съм бил от хората, които са преднамерени и мислят за някой според това, какво му се говори зад гърба. Категорично не заставам зад подобни стереотипи какви са дадени хора от даден регион и т.н. Мен ме интересува това което купувам да е каквото плащам. Наистина идеята на тази тема бе ако някой от Монтана има възможност да хвърли едно око на въпросният автомобил, тъй като в обявите той е някъде по средата- имам в предвид визия- цена. Ще съм благодарен ако някой разполага с тази възможност и даде някакъв отзив.

 

П.П 0887371184

0894970004

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз никога не съм бил от хората, които са преднамерени и мислят за някой според това, какво му се говори зад гърба. Категорично не заставам зад подобни стереотипи какви са дадени хора от даден регион и т.н. Мен ме интересува това което купувам да е каквото плащам. Наистина идеята на тази тема бе ако някой от Монтана има възможност да хвърли едно око на въпросният автомобил, тъй като в обявите той е някъде по средата- имам в предвид визия- цена. Ще съм благодарен ако някой разполага с тази възможност и даде някакъв отзив.

 

П.П 0887371184

0894970004

 

Благодаря предварително.

 

 

Колегата Давид, по горе е писал, че има възможност да я погледне. Аз съм по Пловдивския край и сигурно няма да ходя скоро време към Монтана. Единственото с което мога да помогна е ако говориш с човека, който я продава да ти каже кой е и ако го познавам, да се свържа с него и да ми каже състоянието на колата и правено ли е нещо по нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Давид, по горе е писал, че има възможност да я погледне. Аз съм по Пловдивския край и сигурно няма да ходя скоро време към Монтана. Единственото с което мога да помогна е ако говориш с човека, който я продава да ти каже кой е и ако го познавам, да се свържа с него и да ми каже състоянието на колата и правено ли е нещо по нея.

 

Мирослав се казва момчето, говорих сега с него и ми каза, че автомобила е внесен преди 7-8 дена и работи перфектно, както двигател така и климатроник. Без забележки е по външен и вътрешен вид. Отговори ми на номера 0887723545. Автокъщата се намира зад бензиностанция ЕКО. Това успях да разбере.

Редактирано от AresLAST
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мирослав се казва момчето, говорих сега с него и ми каза, че автомобила е внесен преди 7-8 дена и работи перфектно, както двигател така и климатроник. Без забележки е по външен и вътрешен вид. Отговори ми на номера 0887723545. Автокъщата се намира зад бензиностанция ЕКО. Това успях да разбере.

 

Към обяд ще се обадя на един приятел, ако е в Монтана и има възможност да отиде да я погледне. По късно ще ти пиша, да ти кажа успял ли съм да свърша работата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към обяд ще се обадя на един приятел, ако е в Монтана и има възможност да отиде да я погледне. По късно ще ти пиша, да ти кажа успял ли съм да свърша работата.

 

Благодаря, аз писах лично и на Давид. Може и той да успее да я погледне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съответно ако някой препоръчва Галант от този модел и вид сме способни да го огледаме. Благодаря ви предварително.

Както казах и по-напред, каквото и да е състоянието на колата, почти 80% от дизелите минават през ремонт на скоростите(синхронизатор на втора скорост) + предни дискове, което също е задължително почти. Ако не вярваш, мога да пусна една анкета за да се увериш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за смяна на синхронизатори и ... дискове... ама взех 2 хапа Презкурин и не ми пука защото "С" изкарах на Зил 130...

Редактирано от Whererabbit
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казах и по-напред, каквото и да е състоянието на колата, почти 80% от дизелите минават през ремонт на скоростите(синхронизатор на втора скорост) + предни дискове, което също е задължително почти. Ако не вярваш, мога да пусна една анкета за да се увериш.

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Ейййй адаш,

не спря да го плюеш този дизелов галант значи... На всички ни е ясно че си "ял дървото" с този модел ама не разбра ли че на никой не му пука от това то ако беше така никой нямаше да го иска да го кара този модел, но не е така. Ти ако си си харесал дадена порода куче а съседът ти има същата и кучето му все по ветеринари ходи ти ще се откажеш ли да си вземеш от същата порода и да вземеш някъква друга която не ти харесва? Ситуацията тук е подобна. Не мога да разбера защо на всяка подобна тема се опитваш да насаждаш на хората едно и също мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Хубаво е да сме фенове, но както предимствата, така трябва да се споделят и недостатъците. Форума е за взаимопомощ, а не секта, която гледа да привлече членове на всяка цена. Разбирам някой доводи, но срещу определени факти... :icon_blush:

Пожелавам на колегата да попадне на добър екземпляр и да му се радва дълго и безаварийно. :drinks:

 

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Адашче...

Не си прав ! Изобщо и дума не може да став за оплюване, просто за 6 години в този форум съм се нагледал на теми за скоростни кутии и как хората намразват марката заради такива проблеми. Не си мисли, че имам нещо против колата или дизела. Напротив, супер фен съм и, просто е добре да се знае, защото има хора, които не разполагат с голям бюджет и после Галанта им стои като паметник. Ремонта е 800лв , ако мислиш, че е незначителен или ти можеш да дадеш гаранция, че няма да се случи...ок. А по-често се случва за съжаление. Просто това казвам.

Ако ти се занимава, порови се из по-старите ми постове , за да видиш какво ми е мнението за Галант и какви спорове съм водил в негова защита и не само в този форум. Дори ника в Ауди форума ми е Мицубиши Галант...

А дърво не съм ял, просто обичайните проблеми ...И за миг не съжалявам, че съм имал такава кола, просто с годините, 2.0 излезе по-надежден, за това и мисля е по-правилния избор, колкото и да предпочитам дизела. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях обещал да напиша, каква машина кола взехме. Та спряхме се на Нисан Примера 2.0 турбо дизел с 90 к.с. комби. Колата върви и изглежда перфектно. Жалко че не можахме да го присъединим към клуба. Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Хубаво е да сме фенове, но както предимствата, така трябва да се споделят и недостатъците. Форума е за взаимопомощ, а не секта, която гледа да привлече членове на всяка цена. Разбирам някой доводи, но срещу определени факти... :icon_blush:

Пожелавам на колегата да попадне на добър екземпляр и да му се радва дълго и безаварийно. :drinks:

 

 

{style_images_url}/offtop.gif

 

Честито на колегата за новата покупка и да му служи вярно дълго време :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Късмет на колегата с новия автомобил. Дано го радва само... :drinks:

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Ako ти не си видял, това не означава , че няма ! Това, че си се появил във форума, години след като съм изписал всичко положително и отрицателно , което има да се напише за дизеловия Галант, не мисля, че трябва да се повтарям за да се доказвам пред някого...Не знам как прецени какъв % от постовете ми посвещавам на Галант, но това че е боклук никъде не съм го казвал. Не ми вкарвай реплики , които никога не съм изричал ...

Виждам, че за теб не е проблем и считаш за нормално да си караш с прецакана кутия, но замислял ли си се дали за всички е така ? Щом и ти си поредното доказателство, че дизелите имат проблем с кутиите, как може да ме упрекваш какво пиша и че казвам истината ??? А ти колко марки знаеш, които на 200 000 кутията им е задължително за ремонт ? Пишеш го така, все едно е някакъв консуматив... :icon_doh:

Да ти кажа само, че бензинките с газ, не са по-добри, но са по-надеждни ! А ти как помагаш на някого , като му предлагаш да си купи нещо със задължителен ремонт за 700-800лв ли ? Това , защото за теб е нормално и няма проблем да си караш колата като УАЗ , не значи , че и за хората е така. Не ми се рови сега, но има не една и две теми, от хора купили си коли и после разбират, че всъщност не са толкова здрави, колкото тук във форума определени фенове ги изкарват и се чувстваха силно подведени , за което познай кого обвиняваха !

Това правилно отношение ли е според теб ? Във форума трябва да се пишат обективни неща, това че някой не е технически грамотен или е на принципа нашето си е най-хубаво, не е правилно отношение, не е честно, обективно и най-вече коректно !

Надявам се да разбираш и да спрем с тези полемики най-сетне !

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...