Премини към съдържание

Дизелова машина за покупка


AresLAST

Препоръчано мнение

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Мисля, че започвате да се повтаряте. Изчерпахте смисъла на спора. Иначе има какво да си извади човек от цялата работа като полезни изводи. И двамата имате право до някъде... Според мен просто е доста трудно човек хем да се кефи много на нещо определено, хем да е обективен спрямо него. Същото важи и когато хич не се кефи. За това я има и приказката "хиляда човека - хиляда мнения"... Така че, човек като пита конкретно, дайте му конкретен отговор, кратък и ясен. Като пита за статистика, дайте му обективна статистика, но само ако имате поглед. Ако ви запита вече за лично отношение, тогава развивайте тия спорове..... Пак казвам, въпреки всичко - има какво да си вземе човек и от споровете. Моите уважения за което.


:mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Хубаво е да сме фенове, но както предимствата, така трябва да се споделят и недостатъците. Форума е за взаимопомощ, а не секта, която гледа да привлече членове на всяка цена. Разбирам някой доводи, но срещу определени факти... :icon_blush:

 

Така, покупката на колата е вече факт, я сега като един вечно помагащ на колегите, ти му опиши колко добър е изборът му на най "спънатия кон" при 90 коньовите турбодизели, с най кекавата предница и най много чупеща полуоски кола ..

Ти лично доволен ли си от избора му и от това, че много му помогна с постовете си ? ..

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Яд те е нещо, че изтърва потенциален клиент ли или че не си взе Хонда ?

Откъде си сигурен само ми кажи, че аз съм му повлиял ? Ако беше казал, че ще купи Нисан щях да му напиша това- онова...Не си мисли, че много харесвам Примера, дори Голф 3 според мен е по-добре...

Ти какво щеше да препоръчаш не ми е ясно, след като от теб лично съм чувал за Галант, колко скапани били точно този модел и какви боклуци...? Точно бях дощъл при теб с моя Галант да се запознаем ако си спомняш... :)

Не знам какъв ви е проблема, но аз не виждам нищо лошо в това коментарите да са обективни. Не съм му препоръчвал друга марка, не съм го излъгал, не съм се опитвал да му пробутам някоя изключително запазена "нов внос" на ЛС...Дори ми е суперстранно, защо не предупреждавате хората за хроничните проблеми при моделите...??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Мисля, че започвате да се повтаряте. Изчерпахте смисъла на спора. Иначе има какво да си извади човек от цялата работа като полезни изводи. И двамата имате право до някъде... Според мен просто е доста трудно човек хем да се кефи много на нещо определено, хем да е обективен спрямо него. Същото важи и когато хич не се кефи. За това я има и приказката "хиляда човека - хиляда мнения"... Така че, човек като пита конкретно, дайте му конкретен отговор, кратък и ясен. Като пита за статистика, дайте му обективна статистика, но само ако имате поглед. Ако ви запита вече за лично отношение, тогава развивайте тия спорове..... Пак казвам, въпреки всичко - има какво да си вземе човек и от споровете. Моите уважения за което.

 

:mitsu-smiley:

 

Наистина момчета стига сте спорили. Кой с каквото могъл помогнал е в каква степен и насока е друг въпрос. Главната причина да се насоча към нисана бе малкото публикувани обяви за дизелови галанти в българските сайтове и разпръснатостта им из цяла България, което би ме затруднило в търсенето ако не харесам даден модел и трябва да хукна в друга посока за пореден оглед. Колата я взех от Пловдив където имаше 10 обяви и бе по лесно да сравня и преценя, която от всички огледани е най-добре. Относно марката наистина нямам преки наблюдения, а само 2-3 мнения от познати. Карах колата, не може да се мери наистина с Галанта ми, но надявам се да служи вярно на приятеля ми, който си я хареса. Поздрави на всички и благодаря на отзовалите се по един или друг начин. Може да затворите темата ако сметнете за необходимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...