Премини към съдържание

Честит нов сайт колеги


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

Хайде честито колеги, от днес си имаме нов сайт............. :icon_thumbup: Трябва да благодарите на Светльо за положения труд, нерви, време и пари................... :icon_thumbup: Благодарим ти Big Boss :icon_thumbup: :drinks: :first:

 

www.mitsubishibg.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодарности към Витали :icon_clap: :first:

Благодаря и на Теди за дизайна и на колегите, които помогнаха за превод на някои статии.

Можете да предлагате всякъкви идеи.

Особено полезни статии, мнения и коментари, свързани с марката Мицубиши ще бъдат качвани на портала.

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ,пропуснах го, благодарим и на Витали за идеално свършената работа.............. :D :drinks:

Ние сме :first: спор няма............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна изненада направи Big Boss. Браво!

 

Наистина сте :first: спор няма............ :D

 

Можеше да има и един Колт на първа страница, ама ...

:icon_clap: Keep up the good work! :icon_thumbup:

 

П.С. Ако ви трябва да се превеждат статии обаждайте се, англ. ми е втори език.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О, това е супер. Много добре изглежда сайта. :first: Големи благодарности на всички които са положили доста усилия и нерви за тази придобивка. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямам думи Светльо, Теди, Витали и колектив :respect: . Понеже съм си направил влизането във форума от Favorites не съм забелязал нищо, но сега след тези промени, ще си влизам във форума по царския път. Страхотен е, просто без коментар. Още веднъж вие сте :first: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

УРААААААА! УРАААААААААА!!! :icon_clap:

Благодарим на всички, свързани с този проект!

Нямам думи!!! Просто нямам!!! :icon_thumbup:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит новия сайт!!!

 

Благодаря на Светльо, Теди, Витали и всички, които са допринесли за разработването му по толкова професионален начин!

 

:first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Oще не функционира напълно добре на вторите страници, но до края на деня ще стане. Правим тестове в момента, така че ако нещо се обърка и не ви се вижда идеално като редове не се притеснявайте :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под никой линукски браузър не се виждат текстовете на флаш-бутоните. Подозирам, че е заради липсата на Флаш 8 за тях. Иначе където цъкна - функционира... и силно се изненадах от картинчиците, които излизат във "floating" прозорчета! :icon_clap: И колегите ми го харесаха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честит сайт на всички фенове на Мицубиши :icon_thumbup: !

Жесток е отвсякъде! За пореден път доказвате, че с каквото и да се захванете го правите до край и истински :first: . Хиляди благодарности на Витали, Светльо, Теди и всички други колеги помогнали за този страхотен сайт! :mitsu-smiley:

 

:mitsu-smiley: Може да сложите още сега webcounter-a за да видим как този сайт ще привлича стотици хора ежедневно :rulez: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за всички, които са допринесли за създаването на сайта. Много е готин и правилно важните неща са изведени отпред на отделни бутони. Браво.

Пробвах го веднага в гугъла, ама нещо не го виждам на първите места, помислете и по този въпрос, защото няма друг такъв сайт и в частност форум, а от там очевидно много лесно се влиза във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го веднага в гугъла, ама нещо не го виждам на първите места, помислете и по този въпрос, защото няма друг такъв сайт и в частност форум, а от там очевидно много лесно се влиза във форума.
:mitsu-smiley: Аз мога да помогна за регистрирането на сайта в търсачките и оптимизацията му за по-добро класиране в намерените от тях резултати. Няма да е лошо да сме по-напред в резултатите и да гоним по-голяма посещаемост. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новия сайт е невероятен! Благодарности и от мен за всички, които имат заслуга за тази промяна !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайта е просто :first:

Да ни е честит на всички и хиляди благодарности на хората "виновни" за неговото появяване... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм си направил влизането във форума от Favorites не съм забелязал нищо,

хвала на всички свързани с построяването и излъчването на новия сайт :worthy: :worthy: :worthy:

ЧЕСТИТО ЗА САЙТ :first:

Между другото и на мен ми е във Фейвъритс, но като го отворих и се изненадах приятно - отвори си както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Радвам се, че ви харесва. Аз не мога да преценя дали е добър, защото сме го градили от нулата и съм го гледал милиони пъти. :icon_blush: :D

Целта е да има много и актуална информация. Практически мястото е неограничено.

Предлагам jolly_roger да го регистрира в google за да може повече хора да влизат в него.

 

Далеч съм от мисълта, че е перфектен, и приемам всякъкви градивни критики. Може да се променя както пожелаете. Ако натиснете долу в ляво знака i, ще ви отведе към предишния сайт, така че няма да ви липсва.

 

В новия портал има лек флаш на фаровете и предното стъкло на Лансера. Бутоните също са на флаш и за това трябва да имате инсталирана програмата.

Важното е, че го подкарахме. Ще се обновява често и моля ако някой има актуална информация или полезна статия свързана с марката Мицубиши да се свърже с мен или нека направо да пише в тази тема. Най-важните новини и статии и ревюта ще бъдат качвани веднага.

Най-добра визия има на Firefox :firefox:

 

Ако искате да виждате цялата страница на портала отидете в менюто на

Изглед -> Лента на състоянието и премахнете отметката.

За Internet Explorer e View - > Status bar и пак премахвате отметката.

 

Има ли някой с браузер Оpera? Как се вижда на него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Предлагам jolly_roger да го регистрира в google за да може повече хора да влизат в него.

:mitsu-smiley: Аз ще го регистрирам в Гугъл и на още много места, но също така трябва да се добавят и ключови думи в сорса на страницата, защото в момента няма нито една а след заглавието те са следващото нещо което търсачките проверяват. И други неща също трябва да се направят но е много дълго за обяснение, ще изпратя каквото трябва на Светльо и Витали. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...