Премини към съдържание

Навигация за Мицубиши Паджеро


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

от скоро съм собственик на Mitsubishi Pajero 3.2D 2001 година и търся софтуер да си сложа бг карта на навигацията, понеже я нямам... Диска предишния собственик го е продал и нямам сега такъв.. и компютъра да си оправя искам, че не показва разход и такива неща... изтеглих си ъпдейт от някакъв сайт сега, но той е на английски за компютъра, можете ли да помогнете с нещо на бг?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Имам познат от Ямбол с Паджеро 3,2 който си е заредил карта на България, доколкото знам има и дискове 80 гб, ако ви интересува ми пишете ще ви свържа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравейте колеги,

от скоро съм собственик на Mitsubishi Pajero 3.2D 2001 година и търся софтуер да си сложа бг карта на навигацията, понеже я нямам... Диска предишния собственик го е продал и нямам сега такъв.. и компютъра да си оправя искам, че не показва разход и такива неща... изтеглих си ъпдейт от някакъв сайт сега, но той е на английски за компютъра, можете ли да помогнете с нещо на бг?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поздрави!

Здравейте,

и аз имам същия проблем - не мога да намеря БГ карта за навигацията. Ако някой е успял, нека прати инфо.

 

Благодаря и поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат от Ямбол с Паджеро 3,2 който си е заредил карта на България, доколкото знам има и дискове 80 гб, ако ви интересува ми пишете ще ви свържа.

Колеги, някой има ли връзка с този човек от Ямбол? (Автора на горния пост не ми отговаря на ЛС).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • преди 1 година ...

Поне някаква карта за Европа няма ли някой, за да я подкарам тази навигация. По никакъв начин не мога за вляза и дори компас да изкара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Оказа се, че в DVD-то има оригинален диск с карта за Европа и проблема е в дистанционното. Има ли някой около Бургас с такова Паджеро да пробвам с неговото дистанционно дали работи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

всеки гледа да влачи на гърба на другите.

колега, качи картите някъде и пусни линк да можем и ние плебеите да закачим нещо безплатно.

п.с. предполагам, че и до Варна трябва да се идва за ъпдейта?

поздрави!

ето лик със софт за ъпдейт download mitsubishi motors

това са взаимо заменяеми карти:

MP-8000 (Mitsubishi PartNo: MZ313040)

MP-8100 (Mitsubishi PartNo: MZ313065)

MP-8200 (Mitsubishi PartNo: MZ313507)

MP-8210 (Mitsubishi PartNo: MZ313601)

Volvo C30 MY 2007 – MY 2007

Volvo C70 542 MY 2006 – MY 2007

Volvo S40 544 MY 2004 – MY 2007

Volvo S60 MY 2002 – MY 2006

Volvo S80 184 MY 2002 – MY 2006

Volvo V50 MY 2003 – MY 2007

Volvo V70 285 MY 2002 – MY 2008

Volvo XC70 295 MY 2002 – MY 2007

Volvo XC90 MY 2003 – MY 2006

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е ... няма безплатни неща . Също така зада се прави реклама в този форум се заплаща . Моят съвет е да се свържете с модератор и да си уредите взаимоотношенията .

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...