Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Навигация за Мицубиши Паджеро


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

от скоро съм собственик на Mitsubishi Pajero 3.2D 2001 година и търся софтуер да си сложа бг карта на навигацията, понеже я нямам... Диска предишния собственик го е продал и нямам сега такъв.. и компютъра да си оправя искам, че не показва разход и такива неща... изтеглих си ъпдейт от някакъв сайт сега, но той е на английски за компютъра, можете ли да помогнете с нещо на бг?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Имам познат от Ямбол с Паджеро 3,2 който си е заредил карта на България, доколкото знам има и дискове 80 гб, ако ви интересува ми пишете ще ви свържа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравейте колеги,

от скоро съм собственик на Mitsubishi Pajero 3.2D 2001 година и търся софтуер да си сложа бг карта на навигацията, понеже я нямам... Диска предишния собственик го е продал и нямам сега такъв.. и компютъра да си оправя искам, че не показва разход и такива неща... изтеглих си ъпдейт от някакъв сайт сега, но той е на английски за компютъра, можете ли да помогнете с нещо на бг?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поздрави!

Здравейте,

и аз имам същия проблем - не мога да намеря БГ карта за навигацията. Ако някой е успял, нека прати инфо.

 

Благодаря и поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат от Ямбол с Паджеро 3,2 който си е заредил карта на България, доколкото знам има и дискове 80 гб, ако ви интересува ми пишете ще ви свържа.

Колеги, някой има ли връзка с този човек от Ямбол? (Автора на горния пост не ми отговаря на ЛС).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • преди 1 година ...

Поне някаква карта за Европа няма ли някой, за да я подкарам тази навигация. По никакъв начин не мога за вляза и дори компас да изкара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Оказа се, че в DVD-то има оригинален диск с карта за Европа и проблема е в дистанционното. Има ли някой около Бургас с такова Паджеро да пробвам с неговото дистанционно дали работи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

всеки гледа да влачи на гърба на другите.

колега, качи картите някъде и пусни линк да можем и ние плебеите да закачим нещо безплатно.

п.с. предполагам, че и до Варна трябва да се идва за ъпдейта?

поздрави!

ето лик със софт за ъпдейт download mitsubishi motors

това са взаимо заменяеми карти:

MP-8000 (Mitsubishi PartNo: MZ313040)

MP-8100 (Mitsubishi PartNo: MZ313065)

MP-8200 (Mitsubishi PartNo: MZ313507)

MP-8210 (Mitsubishi PartNo: MZ313601)

Volvo C30 MY 2007 – MY 2007

Volvo C70 542 MY 2006 – MY 2007

Volvo S40 544 MY 2004 – MY 2007

Volvo S60 MY 2002 – MY 2006

Volvo S80 184 MY 2002 – MY 2006

Volvo V50 MY 2003 – MY 2007

Volvo V70 285 MY 2002 – MY 2008

Volvo XC70 295 MY 2002 – MY 2007

Volvo XC90 MY 2003 – MY 2006

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е ... няма безплатни неща . Също така зада се прави реклама в този форум се заплаща . Моят съвет е да се свържете с модератор и да си уредите взаимоотношенията .

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...